Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u LK (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Juniori -51
LK - Juniori -57
LK - Juniori -60
LK - Juniori -63,5
LK - Juniori -67
LK - Juniori -71
LK - Juniori -75
LK - Juniori -81
LK - Juniori -91
LK - Juniori +91
LK - Juniori -51
R032
63
3
LUKA TOMIĆ (AMENO)
57
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
Medalists
1. LUKA TOMIĆ, AMENO
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. ----
3. ----
LK - Juniori -57
R033
34
0
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
102
3
TOMISLAV TURČIĆ (SPARTAN)
Medalists
1. TOMISLAV TURČIĆ, SPARTAN GYM
2. MARKO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
LK - Juniori -60
80
ROBERT REZO (PITBUL)
R012
131
0
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
11
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
R046
80
1
ROBERT REZO (PITBUL)
11
2
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
Medalists
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. ROBERT REZO, PIT BULL, Split
3. MATEJ VUKOVIĆ, BLITZ
3. ----
LK - Juniori -63,5
R034
60
3
IGOR ŠURINA (LEONGYM)
35
0
MARKO MUJAN (PITBUL)
Medalists
1. IGOR ŠURINA, LEON GYM
2. MARKO MUJAN, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
LK - Juniori -67
132
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R013
22
3
FRAN LUKA ĐURIĆ (DUBRAVA)
56
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
R047
132
0
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
22
3
FRAN LUKA ĐURIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. FRAN LUKA ĐURIĆ, DUBRAVA
2. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
3. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. ----
LK - Juniori -71
109
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
R001
83
0
LUKA ZEBEC (TIGAR)
68
3
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
42
LUKA RUKAVINA (ZG)
97
TONI PREMIĆ (PRETORI)
R020
109
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
68
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
R021
42
0
LUKA RUKAVINA (ZG)
97
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
R053
109
2
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
97
1
TONI PREMIĆ (PRETORI)
Medalists
1. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. BORNA ŠOLIĆ, AMENO
3. LUKA RUKAVINA, ZAGREB
LK - Juniori -75
R035
55
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
79
3
ALAN ŠIMOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. ALAN ŠIMOVIĆ, PIT BULL, Split
2. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
LK - Juniori -81
R036
52
3
FILIP ŠUMERA (PKREŠ4)
84
0
VITO GRDEN (TIGAR)
Medalists
1. FILIP ŠUMERA, PETAR KREŠIMIR IV.
2. VITO GRDEN, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
LK - Juniori -91
R037
137
0
SANDRO NIKOLIĆ (BLITZ)
59
3
STJEPAN POTOČKI (LEONGYM)
Medalists
1. STJEPAN POTOČKI, LEON GYM
2. SANDRO NIKOLIĆ, BLITZ
3. ----
3. ----
LK - Juniori +91
R038
5
3
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
61
0
ILIJA ĆUBIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. MIKAEL GOLUBOVIĆ, SVETI DUH
2. ILIJA ĆUBIĆ, LEON GYM
3. ----
3. ----