Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u LC (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniori -79
LC - Juniori -84
LC - Juniori -89
LC - Juniori -94
LC - Juniori +94
LC - Juniori -57
73
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
A025
8
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
20
0
DIEGO ALDIN (MEGA.C.)
27
SIMON CURI (EXCALIB)
59
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
A027
73
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
8
0
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
A026
27
0
SIMON CURI (EXCALIB)
59
3
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
A030
73
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
59
0
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
Medalists
1. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
2. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
3. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. SIMON CURI, EXCALIBUR
LC - Juniori -63
A023
86
2
ALEK KUŠAR (PLANET)
87
1
MORIS TRBULIN (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. MORIS TRBULIN, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Juniori -69
A021
30
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
39
0
PATRIK BERGER (ZG)
A022
26
0
LEON PAJTAK (EXCALIB)
55
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
A024
30
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
55
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. PATRIK BERGER, ZAGREB
3. LEON PAJTAK, EXCALIBUR
LC - Juniori -79
A016
79
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
69
0
ROKO MILOTIĆ (ZELG)
A017
64
0
MATEO SELAR (MINOTAU)
66
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
A019
79
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
66
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
2. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MATEO SELAR, MINOTAUR
3. ROKO MILOTIĆ, TROJAN ISTRA
LC - Juniori -84
A013
35
3
LUKA BONAZZA (ZELG)
93
0
LEON KOLARIĆ (LOŠINJ)
61
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
A015
35
0
LUKA BONAZZA (ZELG)
61
3
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
Medalists
1. DARIO GLOGOŠKI, NINJA
2. LUKA BONAZZA, TROJAN ISTRA
3. LEON KOLARIĆ, VIKTORIA
3. ----
LC - Juniori -89
89
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
A012
51
1
DEAN VIRAG (PLANET)
85
2
IVO VULETIĆ (GATA)
A014
89
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
85
0
IVO VULETIĆ (GATA)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. IVO VULETIĆ, SVETI JURE, Gata
3. DEAN VIRAG, PLANET SPORT
3. ----
LC - Juniori -94
A010
88
0
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
92
3
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
Medalists
1. PREDRAG ŠANTIĆ, EXCALIBUR
2. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. ----
3. ----
LC - Juniori +94
A009
97
3
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
19
0
LEO SENKIĆ (MEGA.C.)
33
NOEL PERKOVIĆ (ZELG)
A011
97
2
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
33
1
NOEL PERKOVIĆ (ZELG)
Medalists
1. MIKAEL GOLUBOVIĆ, SVETI DUH
2. NOEL PERKOVIĆ, TROJAN ISTRA
3. LEO SENKIĆ, MEGA CENTAR
3. ----