Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
Castrum Sec Dinamica SE
CBS"Tešanj"Tešanj
City Thong
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
GLINA
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBK Murska Sobota
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Storm Gym
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV SEVNICA
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kickboxing klub gong prijedor
Kik boks klub "Imperija" Derventa
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
VELEBIT
VUKOVARSKI SOKOL
ZMAJ
Zoraj gym
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Starije kadetkinje -46
KL - Starije kadetkinje -46
KL - Juniori -63
PF - Mlađi kadeti -32
1062
348
7
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
257
0
LARI SLAKO (MAWASHI)
462
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
38
SVETOSLAV ANDREEV (MASARU)
331
ALEK KUŠAR (PLANET)
1064
436
0
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
40
6
VIKTOR GROZDANOV (MASARU)
120
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
28
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
258
VINKO ŠUMELJ (MAWASHI)
1065
348
6
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
462
2
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
1066
38
3
SVETOSLAV ANDREEV (MASARU)
331
2
ALEK KUŠAR (PLANET)
1067
40
3
VIKTOR GROZDANOV (MASARU)
120
0
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
1068
28
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
258
0
VINKO ŠUMELJ (MAWASHI)
1069
348
4
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
38
3
SVETOSLAV ANDREEV (MASARU)
1070
40
3
VIKTOR GROZDANOV (MASARU)
28
1
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1072
348
2
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
40
5
VIKTOR GROZDANOV (MASARU)
Medalists
1. VIKTOR GROZDANOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. IRNES OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. SVETOSLAV ANDREEV, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Starije kadetkinje -46
2071
345
0
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
92
0
ANA SOVEC (ZMAJ)
520
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
2073
141
4
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
347
0
ARIJANA SILAJDŽIĆ (ODŽAK13)
42
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
2074
92
0
ANA SOVEC (ZMAJ)
520
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
2075
141
13
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
42
3
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
2078
92
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
141
10
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
Medalists
1. NURHANA FAZLIC, ATUS GRATKORN
2. ANA SOVEC, ZMAJ
3. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
3. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
KL - Starije kadetkinje -46
4030
140
3
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
350
0
MAJA OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
Medalists
1. NURHANA FAZLIC, ATUS GRATKORN
2. MAJA OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ----
3. ----
KL - Juniori -63
4036
624
0
FILIP GRETIĆ (BUSHIDO)
133
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
283
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
4037
351
0
ROBERT ĆORIĆ (ODŽAK13)
222
0
IVAN FURDEK (TIGAR)
94
FILIP SEDLAR (ZMAJ)
4038
133
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
283
0
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
4039
351
0
ROBERT ĆORIĆ (ODŽAK13)
94
0
FILIP SEDLAR (ZMAJ)
4041
133
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
351
0
ROBERT ĆORIĆ (ODŽAK13)
Medalists
1. IVAN SOVEC, ZMAJ
2. ROBERT ĆORIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----