Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
1st Istrian Kickboxing Challenger 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
FIGHTER
FUTURA
KIT IZOLA
KRAPINA
KTB Krško
LAV, Pula
MINOTAUR
PLANET SPORT
RUDAN
TOMISLAV GYM
VRSAR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici početnici+32
PF - Učenici -25
PF - Učenici +32
PF - Ml. kadeti poč.+47
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Juniori -69
PF - Juniorke -65
LC - Juniorke -65
PF - Učenici početnici+32
72
3
IVAN GABRIJEL BURŠIĆ (LAV)
208
8
EVELDIN BOŽAC (FUTURA)
110
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
210
VITO RABAR (FUTURA)
207
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
208
0
EVELDIN BOŽAC (FUTURA)
110
6
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
210
3
VITO RABAR (FUTURA)
207
5
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
110
8
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
207
3
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
Medalists
1. DINO NADAREVIĆ, "ZINO"
2. IVANO ČELIĆ, FUTURA
3. EVELDIN BOŽAC, FUTURA
3. VITO RABAR, FUTURA
PF - Učenici -25
167
10
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
55
5
BORNA ŠARIĆ (LAV)
Medalists
1. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
2. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Učenici +32
109
6
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
200
0
LEON NOVAK (BTI)
73
IVAN GABRIJEL BURŠIĆ (LAV)
109
6
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
73
0
IVAN GABRIJEL BURŠIĆ (LAV)
Medalists
1. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
2. IVAN GABRIJEL BURŠIĆ, LAV, Pula
3. LEON NOVAK, BTI
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.+47
112
6
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
228
0
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
223
7
DEAN VIRAG (PLANET)
57
5
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
112
5
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
223
3
DEAN VIRAG (PLANET)
Medalists
1. HANNAN BRKIĆ, "ZINO"
2. DEAN VIRAG, PLANET SPORT
3. PATRIK KOVAČEVIĆ, PLANET SPORT
3. GABRIJEL KRIŽANAC, LAV, Pula
PF - Mlađi kadeti -28
220
8
NINO MATAS (PLANET)
93
12
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. NINO MATAS, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
61
7
LUKA HUŠAK (LAV)
222
12
ALEK KUŠAR (PLANET)
170
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
226
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
222
7
ALEK KUŠAR (PLANET)
170
2
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
226
0
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
222
15
ALEK KUŠAR (PLANET)
226
10
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Starije kadetkinje -46
203
6
MATEA ZEBA (BTI)
74
0
PAULA UDOVIĆ (LAV)
Medalists
1. MATEA ZEBA, BTI
2. PAULA UDOVIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Juniori -69
153
4
BRUNO ZEČEVIĆ (VRSAR)
229
5
SEBASTJAN LAZAR (IZOLA)
58
0
KRISTIAN DAVID STANKOVIĆ (LAV)
233
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
229
9
SEBASTJAN LAZAR (IZOLA)
233
2
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
Medalists
1. SEBASTJAN LAZAR, KIT IZOLA
2. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
3. BRUNO ZEČEVIĆ, VRSAR
3. KRISTIAN DAVID STANKOVIĆ, LAV, Pula
PF - Juniorke -65
56
1
EDA LICUL (LAV)
96
6
LARISA SAČIĆ (LAV)
Medalists
1. LARISA SAČIĆ, LAV, Pula
2. EDA LICUL, LAV, Pula
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -65
182
3
LARISA SAČIĆ (LAV)
156
0
EDA LICUL (LAV)
Medalists
1. LARISA SAČIĆ, LAV, Pula
2. EDA LICUL, LAV, Pula
3. ----
3. ----