Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
22. Croatia Open 2018. - 1.Memorijal Davor Jović
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
ADRIA GYM
ALFA TEAM
ARMUS
atus-gratkorn
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CBS"Tešanj"Tešanj
CROATIA
DALMATINO
Debreczeni Team
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
Eagles SCM
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV Ormož
Kick4fun
KING
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
Montauban Kick Boxing
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
VRSAR
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Girls -28
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (female) -28
PF - Younger cadets (female) -47
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (female) -46
PF - Seniors (male) -89
PF - Girls -28
1071
553
6
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
641
0
JÁZMIN FÖRDŐS (DBRCZTM)
1072
628
3
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
66
8
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
1074
553
6
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
66
2
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
Osvajači medalja
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ADNA RAMAKIC, KBS Pokoj
3. JÁZMIN FÖRDŐS, Debreczeni Team
3. PAULA JAKOVAC, FRANKOPAN
PF - Younger cadets (male) -47
3063
427
9
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
850
8
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
662
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
3065
744
12
LEON NOLA (MAWASHI)
793
2
DÁNIEL SZÁK (DBRCZTM)
559
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
3066
427
6
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
662
1
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
3067
744
12
LEON NOLA (MAWASHI)
559
2
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
3069
427
1
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
744
11
LEON NOLA (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. LEON NOLA, MAWASHI
2. MATEO ŠEPEK, KUTINA
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Younger cadets (male) +47
3068
854
11
DINO IVAS (HBD)
664
1
SZÁK PÉTER (DBRCZTM)
519
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
2
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
342
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
413
ALEK KUŠAR (PLANET)
746
LEON NOLA (MAWASHI)
428
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
843
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
3070
550
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
811
0
MÁTÉ ERDÉLYI (DBRCZTM)
729
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
463
LEONARDO ČVEK (BTI)
950
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
358
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
751
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
425
MATKO PREBEG (KUTINA)
924
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
3071
854
8
DINO IVAS (HBD)
519
4
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
3072
2
7
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
342
9
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
3073
413
11
ALEK KUŠAR (PLANET)
746
5
LEON NOLA (MAWASHI)
3074
428
0
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
843
6
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
3075
550
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
729
0
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
3076
463
6
LEONARDO ČVEK (BTI)
950
0
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
3077
358
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
751
0
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
3078
425
12
MATKO PREBEG (KUTINA)
924
5
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
3079
854
9
DINO IVAS (HBD)
342
6
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
3080
413
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
843
8
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
3081
550
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
463
1
LEONARDO ČVEK (BTI)
3082
358
9
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
425
8
MATKO PREBEG (KUTINA)
3083
854
0
DINO IVAS (HBD)
843
6
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
3084
550
13
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
358
4
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
3087
843
0
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
550
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
3. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
3. DINO IVAS, HBD
PF - Younger cadets (female) -28
3001
554
3
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
53
1
LAURA DEBELJAK (KRAPINA)
3002
242
0
EVA GAL (KBK)
614
7
MÓNIKA KOZMANN (DBRCZTM)
3004
554
0
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
614
8
MÓNIKA KOZMANN (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. MÓNIKA KOZMANN, Debreczeni Team
2. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
3. EVA GAL, LEGEND
3. LAURA DEBELJAK, KRAPINA
PF - Younger cadets (female) -47
3029
939
1
LANA MARIĆ (LOTUS)
462
5
LEONARDA DEAK (BTI)
3031
208
6
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
937
4
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
3032
431
8
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
879
6
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
356
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
3033
462
3
LEONARDA DEAK (BTI)
208
4
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
3034
431
3
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
356
13
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
3036
208
0
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
356
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. ANAI RAŽNJEVIĆ, SUŠAK
3. TARA GAĆEŠA, KUTINA
3. LEONARDA DEAK, BTI
PF - Older cadets (male) -47
2044
691
0
PATRIK LIJAK (MARJAN)
81
0
EMRAH CEHAJIC (POKOJ)
561
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2045
747
7
LEON NOLA (MAWASHI)
580
4
NIK JAMŠEK GROBELNIK (PTUJ)
607
LEON RAŠTEGORAC (MEGA.C.)
2046
691
7
PATRIK LIJAK (MARJAN)
561
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2047
747
6
LEON NOLA (MAWASHI)
607
0
LEON RAŠTEGORAC (MEGA.C.)
2049
691
7
PATRIK LIJAK (MARJAN)
747
12
LEON NOLA (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. LEON NOLA, MAWASHI
2. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. LEON RAŠTEGORAC, MEGA CENTAR
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Older cadets (male) -57
2053
962
9
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
844
7
ILHAN LJUBIJANKIĆ (CAZIN)
606
CRIBIER TOM (MKB)
551
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
651
DUSÁN TÓTH (DBRCZTM)
2055
962
5
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
606
4
CRIBIER TOM (MKB)
2056
551
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
651
5
DUSÁN TÓTH (DBRCZTM)
2058
962
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
651
6
DUSÁN TÓTH (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. DUSÁN TÓTH, Debreczeni Team
2. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. CRIBIER TOM, Montauban Kick Boxing
PF - Older cadets (female) -46
2071
536
13
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
853
3
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
2072
373
7
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
656
6
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
2074
536
0
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
373
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. LESZKÓ KITTI, Debreczeni Team
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
PF - Seniors (male) -89
3097
558
10
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
971
8
DÁVID OPAUSZKI (DBRCZTM)
565
PAOLO LAZARIĆ (BUDOL)
3099
558
13
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
565
3
PAOLO LAZARIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. PAOLO LAZARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DÁVID OPAUSZKI, Debreczeni Team
3. ----