Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
22. Kutina Open 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KBK Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
SPARTAN GYM
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici -25
PF - Dječaci početnici -32
PF - Dječaci početnici +32
PF - Djevojčice početnice -32
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje +65
KL - Stariji kadeti -57
PF - Dječaci početnici -25
1001
94
0
LENNY BALAŽIĆ (OMEGA)
120
10
NIKO VRBANIĆ (TIGAR)
326
MARTIN PAVIĆ (JASTREB)
95
JAKOV IVIĆ (OMEGA)
251
NEO JURIŠIĆ (JASTREB)
1003
120
10
NIKO VRBANIĆ (TIGAR)
326
0
MARTIN PAVIĆ (JASTREB)
1002
95
5
JAKOV IVIĆ (OMEGA)
251
1
NEO JURIŠIĆ (JASTREB)
1005
120
10
NIKO VRBANIĆ (TIGAR)
95
1
JAKOV IVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. NIKO VRBANIĆ, TIGAR, Karlovac
2. JAKOV IVIĆ, OMEGA
3. MARTIN PAVIĆ, JASTREB
3. NEO JURIŠIĆ, JASTREB
PF - Dječaci početnici -32
1006
45
2
MARKO VLAHEK (IVNCG)
117
6
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
Medalists
1. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARKO VLAHEK, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
PF - Dječaci početnici +32
1007
10
0
GORAN MOCONJA (KUTINA)
179
0
JOSIP MIČETIĆ (DRAGA)
1008
169
4
MARKO VLAHEK (IVNCG)
113
1
BORNA LOVRIĆ (TIGAR)
1010
179
1
JOSIP MIČETIĆ (DRAGA)
169
2
MARKO VLAHEK (IVNCG)
Medalists
1. MARKO VLAHEK, IVANIĆ GRAD
2. JOSIP MIČETIĆ, DRAGA
3. BORNA LOVRIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Djevojčice početnice -32
2002
336
9
MIHAELA KATANIĆ (KBK MOS)
1
8
JULIANNA JOVANA BUZA (BUZA ZG)
312
LADA VUKIĆ (NINJA)
23
TESSA KAČMARČIK (KUTINA)
240
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
2004
336
1
MIHAELA KATANIĆ (KBK MOS)
312
3
LADA VUKIĆ (NINJA)
2005
23
1
TESSA KAČMARČIK (KUTINA)
240
5
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
2007
312
5
LADA VUKIĆ (NINJA)
240
4
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LADA VUKIĆ, NINJA
2. IVA VRBANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MIHAELA KATANIĆ, MOSLAVAC
3. TESSA KAČMARČIK, KUTINA
PF - Starije kadetkinje -55
3013
56
9
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
128
2
MIHAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
112
ANAMARIJA ČURČINAC (TIGAR)
3014
119
4
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
174
6
DORIS ŠULEK (PTUJ)
126
LANA NOHA (KBK MOS)
3015
56
7
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
112
1
ANAMARIJA ČURČINAC (TIGAR)
3016
174
10
DORIS ŠULEK (PTUJ)
126
0
LANA NOHA (KBK MOS)
3019
56
5
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
174
4
DORIS ŠULEK (PTUJ)
Medalists
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. DORIS ŠULEK, PTUJ
3. ANAMARIJA ČURČINAC, TIGAR, Karlovac
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
PF - Starije kadetkinje +65
3021
253
11
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
118
0
LEONARDA VRBANIĆ (TIGAR)
63
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
269
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
187
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
3023
253
3
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
63
1
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
3022
269
2
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
187
6
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
3025
253
11
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
187
1
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
Medalists
1. PAOLA MATIĆ, JASTREB
2. NIKOLINA REBIĆ, KRAPINA
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. VERONIKA VUKUŠIĆ, JASTREB
KL - Stariji kadeti -57
4036
59
2
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
49
1
MATEJ LACO (KULA )
4037
114
3
DOMAGOJ MLINARIĆ (TIGAR)
20
0
ROKO NERLOVIĆ (KUTINA)
4039
59
3
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
114
0
DOMAGOJ MLINARIĆ (TIGAR)
Medalists
1. BORNA KLOBUČAR, GLINA
2. DOMAGOJ MLINARIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MATEJ LACO, KBK Kula
3. ROKO NERLOVIĆ, KUTINA