Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
8. Memorijal Josip Jović 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK Kula
KNEZ
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
NINJA
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR, Slunj
VELEBIT
VISOČICA
TEŽINE / UZRASTI
LC - Starije kadetkinje početnice -46
LC - Starije kadetkinje -46
KL - Stariji kadeti početnici -57
KL - Stariji kadeti -57
LC - Starije kadetkinje početnice -46
3008
62
3
ANTONIJA ŽILIĆ (GLINA)
37
0
ANA PUTNIK (KULA )
Osvajači medalja
1. ANTONIJA ŽILIĆ, GLINA
2. ANA PUTNIK, KBK Kula
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -46
3016
214
0
CVITA KALCINA (VELEBIT)
324
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
40
ANA PUTNIK (KULA )
3018
324
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
40
0
ANA PUTNIK (KULA )
Osvajači medalja
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. ANA PUTNIK, KBK Kula
3. CVITA KALCINA, VELEBIT
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -57
3030
347
1
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
38
2
DUJO TALAJA (KULA )
311
GABRIEL JOVANOVIĆ (IVNCG)
157
ANTE ŠAŠKOR (GATA)
309
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3032
38
2
DUJO TALAJA (KULA )
311
1
GABRIEL JOVANOVIĆ (IVNCG)
3031
157
0
ANTE ŠAŠKOR (GATA)
309
3
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3034
38
0
DUJO TALAJA (KULA )
309
3
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. FILIP FABIJANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. DUJO TALAJA, KBK Kula
3. ANTE ŠAŠKOR, SVETI JURE, Gata
3. GABRIEL JOVANOVIĆ, IVANIĆ GRAD
KL - Stariji kadeti -57
3044
39
0
DUJO TALAJA (KULA )
147
3
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3045
103
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
221
3
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
3047
147
0
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
221
3
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
Osvajači medalja
1. LUKA KARLO LJUBAS, SVETI MATEJ
2. FILIP FABIJANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. DUJO TALAJA, KBK Kula