Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
2002 - Odzak
ADRIA GYM
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
DRAGA
EXCALIBUR
FIGHTER
FIGHTING GYM
FRANKOPAN
FUTURA
GLINA
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Koper
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
MAWASHI
MINOTAUR
OFC
PLANET SPORT
PREDATOR
PTUJ
RUDAN
SK LEON
SUŠAK
ŠKORPION
Taekwon-do Klub Gepard
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
TV 1864 Altötting
VELEBIT
VIKTORIA
VISOČICA
VRSAR
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Ml. kadetetkinje poč.-37
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Stariji kadeti -42
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Juniori -69
PF - Juniori -79
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -57
PF - Mlađi kadeti +47
2073
190
5
MATKO PREBEG (KUTINA)
284
3
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
2075
463
0
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
192
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
2076
522
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
238
6
TILEN REPINA (PTUJ)
426
NATHAN MULAHMETOVIĆ (LOŠINJ)
2077
510
7
LUKA PLANINAC (PLANET)
76
3
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
462
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
2078
538
6
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
236
0
V. MATYAŠ VITEK (SK LEON)
3
IVAN TUKA (LAV)
2079
190
0
MATKO PREBEG (KUTINA)
463
0
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
2080
238
6
TILEN REPINA (PTUJ)
426
5
NATHAN MULAHMETOVIĆ (LOŠINJ)
2081
510
6
LUKA PLANINAC (PLANET)
462
7
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
2082
538
4
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
3
8
IVAN TUKA (LAV)
2083
190
1
MATKO PREBEG (KUTINA)
238
4
TILEN REPINA (PTUJ)
2084
462
4
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
3
1
IVAN TUKA (LAV)
2087
238
6
TILEN REPINA (PTUJ)
462
2
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
Medalists
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. IVANO ČELIĆ, FUTURA
3. MATKO PREBEG, KUTINA
3. IVAN TUKA, LAV, Pula