Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Balkan Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area RING
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys -25
PF - Boys -28
PF - Boys -32
PF - Boys +32
PF - Girls -25
PF - Girls -28
PF - Girls -32
PF - Younger cadets (male) -28
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Boys -25
1001
336
14
BORNA ŠARIĆ (LAV)
464
4
PEZIC ELMIR (GO)
1002
463
0
PEZIC ENES (GO)
431
6
KRISTIAN MARKOV (RADULOV)
1004
336
1
BORNA ŠARIĆ (LAV)
431
7
KRISTIAN MARKOV (RADULOV)
Medalists
1. KRISTIAN MARKOV, teamRADULOV
2. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. PEZIC ENES, Kbs Golden
3. PEZIC ELMIR, Kbs Golden
PF - Boys -28
1003
388
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
432
2
KRISTIAN MARKOV (RADULOV)
673
MARKO GRGIC (2002BIH)
1005
388
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
673
0
MARKO GRGIC (2002BIH)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MARKO GRGIC, 2002 - Odzak
3. KRISTIAN MARKOV, teamRADULOV
3. ----
PF - Boys -32
1006
436
6
DENIS PETROV (RADULOV)
516
0
JAN MIKULIĆ (TOM GYM)
42
MARKO GRGIC (2002BIH)
1008
436
6
DENIS PETROV (RADULOV)
42
0
MARKO GRGIC (2002BIH)
Medalists
1. DENIS PETROV, teamRADULOV
2. MARKO GRGIC, 2002 - Odzak
3. JAN MIKULIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
PF - Boys +32
1007
384
0
ANDRIJA KNEZEVIC (BROD)
585
7
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
24
BENEDEK HADRA (BER.)
594
EMMAN BRKIĆ (BIHAC)
69
HUSO HUSEIN TOPCIBASIC (DENMARK)
1009
585
0
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
24
0
BENEDEK HADRA (BER.)
1010
594
0
EMMAN BRKIĆ (BIHAC)
69
0
HUSO HUSEIN TOPCIBASIC (DENMARK)
1012
585
4
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
594
1
EMMAN BRKIĆ (BIHAC)
Medalists
1. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
2. EMMAN BRKIĆ, "ZINO"
3. BENEDEK HADRA, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
PF - Girls -25
1011
465
0
LAMIJA NOCIC (GO)
633
0
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
396
ENA BILIC (BROD)
1013
465
5
LAMIJA NOCIC (GO)
396
1
ENA BILIC (BROD)
Medalists
1. LAMIJA NOCIC, Kbs Golden
2. ENA BILIC, BROD
3. ----
3. ----
PF - Girls -28
1014
456
4
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
22
6
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
386
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1017
22
8
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
386
4
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ENIKŐ TEKLA TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
2. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
3. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
PF - Girls -32
1015
634
0
ANA HUDIN (ORMOŽ)
23
0
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
1016
213
2
SARA MUŠELJIĆ (VITEZBK)
518
5
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
1018
23
4
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
518
5
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. PETRA MIKULIĆ, TOMISLAV GYM
2. ENIKŐ TEKLA TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
3. SARA MUŠELJIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ----
PF - Younger cadets (male) -28
1019
461
2
SADIN HAJRUDINOVIĆ (CAZIN)
437
4
MARTIN IVANOV (RADULOV)
491
MUHAREM ALAGIĆ (TKDGLJ)
272
IVAN UDOVIĆ (LAV)
441
DENIS PETROV (RADULOV)
1021
437
11
MARTIN IVANOV (RADULOV)
491
1
MUHAREM ALAGIĆ (TKDGLJ)
1020
272
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
441
6
DENIS PETROV (RADULOV)
1023
437
2
MARTIN IVANOV (RADULOV)
441
4
DENIS PETROV (RADULOV)
Medalists
1. DENIS PETROV, teamRADULOV
2. MARTIN IVANOV, teamRADULOV
3. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
3. MUHAREM ALAGIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
PF - Younger cadets (male) -32
1022
389
2
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
438
4
MARTIN IVANOV (RADULOV)
1024
358
0
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
452
3
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
1025
621
0
HAMZA MACIC (BALKAAN)
635
0
TIN KOKOL (ORMOŽ)
429
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
1026
438
0
MARTIN IVANOV (RADULOV)
452
6
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
1027
635
0
TIN KOKOL (ORMOŽ)
429
0
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
1029
452
7
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
429
2
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
Medalists
1. HAMZA DŽINOVIĆ, "Tigar" CAZIN
2. DANAIL BLAGOEV, teamRADULOV
3. MARTIN IVANOV, teamRADULOV
3. ----
PF - Younger cadets (male) -37
1028
493
1
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
509
2
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1030
273
7
LUKA HUŠAK (LAV)
430
6
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
1031
359
0
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
427
1
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
385
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1032
509
6
TEO GRGIĆ (2002BIH)
273
3
LUKA HUŠAK (LAV)
1033
427
3
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
385
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1035
509
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
427
3
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
Medalists
1. ALEKSANDAR AVRAMOV, teamRADULOV
2. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
3. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
PF - Younger cadets (male) -42
1034
556
0
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
595
0
EMMAN BRKIĆ (BIHAC)
1036
274
3
MORIS TRBULIN (LAV)
428
8
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
1037
387
2
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
360
0
SANJIN HRNJICA (LJUTOCH)
1038
583
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
439
0
GREORGI GREORGIEV (RADULOV)
1039
556
0
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
428
2
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
1040
387
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
583
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1041
428
0
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
583
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ALEKSANDAR AVRAMOV, teamRADULOV
3. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
3. TARIK OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO