Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Balkan Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ATUS Gratkorn
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BUDOKAI LABIN
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
DESPOT PRNJAVOR
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
Free Fighters Gym
G Fight Gym - Grčica
GOLDEN GLORY LIVNO
IMOTSKI
Isak-Ze
IVANIĆ GRAD
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "Galaja" Sanski Most
kbk bar
KBK Borac Banja Luka
KBK Pobednik Beograd
KBK Power kick Murska Sobota
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "Vrbas"
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Balkan Konjic
KBS Borac Jelah
Kbs Golden
KBS Golden team Kalesija
Kbs Hektor
KBS Ljutoc Orasac
KBS Rudar Stanari
KBS Winer Prijedor
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV "Vitez" B.Krupa
Kbv Flek Tom Cat
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KBV Tornado Sarajevo
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KFWSC
Kick box club Draženko Ninic
Kick-box klub Prijedor
Kickboxing klub BITLIS
Kickboxing klub gong prijedor
Kickboxing team Esbjerg
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
KiralyTeam Pointfigthing Academy
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih sportova "Rudar"
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
KUTINA
LAV, Pula
Nyergesujfalu SE
OMEGA
PIT BULL, Split
PREDATOR DOBOJ
PRO FIGHT GYM GOTEBOR,
Sandzak Warriors Novi Pazar
SD Kombat Smederevo
SKILL GYM TUZLA
TOMISLAV GYM
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
VUKOVARSKI SOKOL
WAKO MACEDONIA
WAKO Ukraine
Yoko Kick-box Team
Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Older cadets (female) -60
LC - Juniors (male) -79
KL - Older cadets (male) -57
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (female) -55
KL - Older cadets (female) -60
KL - Juniors (male) -57
KL - Juniors (male) -63
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -79
KL - Juniors (male) -84
KL - Juniors (female) -60
KL - Seniors (male) -69
KL - Seniors (male) -84
KL - Seniors (male) -89
KL - Seniors (female) -60
LK - Juniors (male) -67
LK - Seniors (male) -81
LK - Seniors (male) +91
LC - Older cadets (female) -60
3029
403
0
MARINA LONČAR (FIGHTER)
366
0
VIKTORIJA VARADINOVA (MKD)
600
NAIDA MUHIĆ (BIHAC)
3031
366
3
VIKTORIJA VARADINOVA (MKD)
600
0
NAIDA MUHIĆ (BIHAC)
Medalists
1. VIKTORIJA VARADINOVA, WAKO MACEDONIA
2. NAIDA MUHIĆ, "ZINO"
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -79
3053
680
3
BLASHKO PETKOVSKI (MKD)
631
0
MARTIN ŠPILAK (KBKPKMS)
195
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
3055
680
0
BLASHKO PETKOVSKI (MKD)
195
3
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
Medalists
1. EMANUEL SZMOLEK, Controll SportClub Szombathely
2. BLASHKO PETKOVSKI, WAKO MACEDONIA
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -57
4019
112
3
RAYMUND BALI (NY SE)
261
0
MIHAEL PAVLIČIĆ (VUSOKOL)
4020
620
0
ALDIN MASLESA (BALKAAN)
652
3
IVAN JUKIĆ (LIVNO)
4021
188
0
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
475
3
NIKOLA RATKOVIĆ (DŽIMA)
379
ASTRIT EJUPI (MKD)
4022
112
1
RAYMUND BALI (NY SE)
652
2
IVAN JUKIĆ (LIVNO)
4023
475
3
NIKOLA RATKOVIĆ (DŽIMA)
379
0
ASTRIT EJUPI (MKD)
4025
652
1
IVAN JUKIĆ (LIVNO)
475
2
NIKOLA RATKOVIĆ (DŽIMA)
Medalists
1. NIKOLA RATKOVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
2. IVAN JUKIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
3. ASTRIT EJUPI, WAKO MACEDONIA
3. RAYMUND BALI, Nyergesujfalu SE
KL - Older cadets (male) -63
4024
496
1
ALEKSANDAR KOVAČEVIC (KBV)
473
2
ILIJA VUJOVIĆ (DŽIMA)
469
ADI BAJRIĆ (ĐERZELZ)
4026
1
0
ADNAN DEDIC (CBS)
373
3
DARKO NAJDOV (MKD)
103
BENCE DEBRE (ZMKBA_H)
4027
473
3
ILIJA VUJOVIĆ (DŽIMA)
469
0
ADI BAJRIĆ (ĐERZELZ)
4028
373
1
DARKO NAJDOV (MKD)
103
2
BENCE DEBRE (ZMKBA_H)
4030
473
1
ILIJA VUJOVIĆ (DŽIMA)
103
2
BENCE DEBRE (ZMKBA_H)
Medalists
1. BENCE DEBRE, Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
2. ILIJA VUJOVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
3. DARKO NAJDOV, WAKO MACEDONIA
3. ADI BAJRIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KL - Older cadets (female) -55
4040
367
3
JOVANA ARSOVA (MKD)
402
0
MARINA LONČAR (FIGHTER)
Medalists
1. JOVANA ARSOVA, WAKO MACEDONIA
2. MARINA LONČAR, IMOTSKI
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (female) -60
4041
357
2
AMINA ŠEHIĆ (LJUTOCH)
365
1
VIKTORIJA VARADINOVA (MKD)
Medalists
1. AMINA ŠEHIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. VIKTORIJA VARADINOVA, WAKO MACEDONIA
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -57
4043
506
0
DŽAN KLISURA (FOJNICA)
208
3
ANES BRULIC (NOVI PA)
110
ALEXANDER DIDENKÓ (NY SE)
198
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
377
RIZOV FILIP (MKD)
505
AHMED BULJINA (FOJNICA)
498
MIHAIL DIMITROV (MKD)
200
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
6
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (CBS)
4045
208
0
ANES BRULIC (NOVI PA)
110
3
ALEXANDER DIDENKÓ (NY SE)
4044
198
3
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
377
0
RIZOV FILIP (MKD)
4046
505
0
AHMED BULJINA (FOJNICA)
498
3
MIHAIL DIMITROV (MKD)
4047
200
3
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
6
0
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (CBS)
4048
110
1
ALEXANDER DIDENKÓ (NY SE)
198
2
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
4049
498
3
MIHAIL DIMITROV (MKD)
200
0
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
4051
198
3
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
498
0
MIHAIL DIMITROV (MKD)
Medalists
1. KRISZTOFER SZÁSZ, Controll SportClub Szombathely
2. MIHAIL DIMITROV, WAKO MACEDONIA
3. ALEXANDER DIDENKÓ, Nyergesujfalu SE
3. PATRIK GRÜNCZEISZ, Controll SportClub Szombathely
KL - Juniors (male) -63
4050
561
3
SLOBODAN BJELIČIĆ (RUDAR)
393
0
BRANKO MILIĆ (TRN2010)
398
DARKO VASILJEVIC (0707788)
162
PETAR PETROVIC (KOLUBAR)
591
DINKO HALILAGIĆ (BIHAC)
380
BURIM RUFATI (MKD)
263
MILÀN HABDA (CONTROL)
14
ADNAN HALILOVIĆ (CBS)
663
SLAVIŠA JANJILOVIĆ (PREDOB)
4052
561
1
SLOBODAN BJELIČIĆ (RUDAR)
398
2
DARKO VASILJEVIC (0707788)
4053
162
0
PETAR PETROVIC (KOLUBAR)
591
3
DINKO HALILAGIĆ (BIHAC)
4054
380
0
BURIM RUFATI (MKD)
263
3
MILÀN HABDA (CONTROL)
4055
14
0
ADNAN HALILOVIĆ (CBS)
663
3
SLAVIŠA JANJILOVIĆ (PREDOB)
4056
398
0
DARKO VASILJEVIC (0707788)
591
3
DINKO HALILAGIĆ (BIHAC)
4057
263
1
MILÀN HABDA (CONTROL)
663
2
SLAVIŠA JANJILOVIĆ (PREDOB)
4059
591
2
DINKO HALILAGIĆ (BIHAC)
663
1
SLAVIŠA JANJILOVIĆ (PREDOB)
Medalists
1. DINKO HALILAGIĆ, "ZINO"
2. SLAVIŠA JANJILOVIĆ, PREDATOR DOBOJ
3. DARKO VASILJEVIC, Kickboxing klub gong prijedor
3. MILÀN HABDA, Controll SportClub Szombathely
KL - Juniors (male) -69
4058
84
3
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
15
0
ELDAR HALILOVIĆ (CBS)
4060
186
3
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
660
0
BRANKO DJUKIĆ (MARIJAN)
4061
675
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
364
0
STEFAN SANDEV (MKD)
676
ARMIN ALKAZ (CBS)
4062
84
0
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
186
3
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
4063
675
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
676
0
ARMIN ALKAZ (CBS)
4065
186
0
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
675
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
Medalists
1. MARTIN HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ÁDÁM BOLFÁN, Controll SportClub Szombathely
3. ARMIN ALKAZ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. DÁNIEL HEGYESI, Esztergomi KBSE
KL - Juniors (male) -74
4064
375
0
BLASHKO PETKOVSKI (MKD)
194
3
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
12
EDNAN AGIĆ (CBS)
4066
287
2
MURIZ HADŽIKADUNIĆ (CBS)
332
1
DRAGOMIR VESELINOVIĆ (KBS)
659
SAŠA KARAJICA (MARIJAN)
4067
194
3
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
12
0
EDNAN AGIĆ (CBS)
4068
287
3
MURIZ HADŽIKADUNIĆ (CBS)
659
0
SAŠA KARAJICA (MARIJAN)
4071
194
3
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
287
0
MURIZ HADŽIKADUNIĆ (CBS)
Medalists
1. EMANUEL SZMOLEK, Controll SportClub Szombathely
2. MURIZ HADŽIKADUNIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. EDNAN AGIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. SAŠA KARAJICA, Klub borilačkih sportova "Rudar"
KL - Juniors (male) -79
4069
482
3
SINISA POPOVIC (DERVENT)
371
0
AZRET ZEKIRI (MKD)
4070
481
1
MARKO PEJIC (DERVENT)
196
2
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
4072
482
3
SINISA POPOVIC (DERVENT)
196
0
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
Medalists
1. SINISA POPOVIC, Klub borilackih vjestina "Derventa"
2. EMANUEL SZMOLEK, Controll SportClub Szombathely
3. AZRET ZEKIRI, WAKO MACEDONIA
3. MARKO PEJIC, Klub borilackih vjestina "Derventa"
KL - Juniors (male) -84
4073
370
3
DURAK ASANI (MKD)
658
0
SRDJAN VUČKOVAC (MARIJAN)
Medalists
1. DURAK ASANI, WAKO MACEDONIA
2. SRDJAN VUČKOVAC, Klub borilačkih sportova "Rudar"
3. ----
3. ----
KL - Juniors (female) -60
4077
612
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
59
0
ALEKSANDRA SPASESKI (SEVNICA)
4078
372
2
SOFIJANA MARKOVSKA (MKD)
60
1
TEJA CESAR (SEVNICA)
4080
612
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
372
0
SOFIJANA MARKOVSKA (MKD)
Medalists
1. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
2. SOFIJANA MARKOVSKA, WAKO MACEDONIA
3. ALEKSANDRA SPASESKI, KBV SEVNICA
3. TEJA CESAR, KBV SEVNICA
KL - Seniors (male) -69
4084
538
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
369
0
BAJROM RAMADANI (MKD)
382
MANOJLOVSKI NENAD (MKD)
4086
538
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
382
0
MANOJLOVSKI NENAD (MKD)
Medalists
1. SELMIR DELIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
2. MANOJLOVSKI NENAD, WAKO MACEDONIA
3. BAJROM RAMADANI, WAKO MACEDONIA
3. ----
KL - Seniors (male) -84
4093
362
3
FILIP NAKOVSKI (MKD)
65
0
ŽAN HIŽMAN (SEVNICA)
Medalists
1. FILIP NAKOVSKI, WAKO MACEDONIA
2. ŽAN HIŽMAN, KBV SEVNICA
3. ----
3. ----
KL - Seniors (male) -89
4094
378
0
TAKI GOGOV (MKD)
508
3
MAHIR TURKO (FOJNICA)
Medalists
1. MAHIR TURKO, KBV FOJNICA
2. TAKI GOGOV, WAKO MACEDONIA
3. ----
3. ----
KL - Seniors (female) -60
4098
63
0
MARUŠA CRNIĆ (SEVNICA)
615
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
171
NINA KOROMAN (POBEDNI)
4100
363
3
TODOROVA STEFANI (MKD)
345
0
MAJDA HRNJICA (LJUTOCH)
537
MERISA ALJIĆ (DBJ)
4101
615
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
171
0
NINA KOROMAN (POBEDNI)
4102
363
2
TODOROVA STEFANI (MKD)
537
1
MERISA ALJIĆ (DBJ)
4103
615
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
363
0
TODOROVA STEFANI (MKD)
Medalists
1. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
2. TODOROVA STEFANI, WAKO MACEDONIA
3. NINA KOROMAN, KBK Pobednik Beograd
3. MERISA ALJIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
LK - Juniors (male) -67
RING012
216
0
KRISTIJAN MIŠKULIN (IVNCG)
618
3
ENID SPAGO (BALKAAN)
376
RAMADANI HADIS (MKD)
RING047
618
0
ENID SPAGO (BALKAAN)
376
3
RAMADANI HADIS (MKD)
Medalists
1. RAMADANI HADIS, WAKO MACEDONIA
2. ENID SPAGO, KBS Balkan Konjic
3. KRISTIJAN MIŠKULIN, IVANIĆ GRAD
3. ----
LK - Seniors (male) -81
RING018
381
0
GJORGJIEV DIMITAR (MKD)
253
3
ALEKSANDAR MENKOVIC (KOMBAT1)
307
STEFAN SAPURIC (KBK"081)
RING052
253
3
ALEKSANDAR MENKOVIC (KOMBAT1)
307
0
STEFAN SAPURIC (KBK"081)
Medalists
1. ALEKSANDAR MENKOVIC, SD Kombat Smederevo
2. STEFAN SAPURIC, KBK"081" PODGORICA
3. GJORGJIEV DIMITAR, WAKO MACEDONIA
3. ----
LK - Seniors (male) +91
RING002
53
3
NEMANJA POPOVIĆ KMET (FFG)
374
0
MILAN KUBIN (MKD)
468
JASMIN HAMZIC (GO)
149
SAVA KLEPIC (DRAŽEN)
494
ALEKSANDAR DANILOVIC (DŽIMA)
RING025
53
3
NEMANJA POPOVIĆ KMET (FFG)
468
0
JASMIN HAMZIC (GO)
RING026
149
2
SAVA KLEPIC (DRAŽEN)
494
1
ALEKSANDAR DANILOVIC (DŽIMA)
RING058
53
1
NEMANJA POPOVIĆ KMET (FFG)
149
2
SAVA KLEPIC (DRAŽEN)
Medalists
1. SAVA KLEPIC, Kick box club Draženko Ninic
2. NEMANJA POPOVIĆ KMET, Free Fighters Gym
3. ALEKSANDAR DANILOVIC, Kik boks klub "Lovćen"
3. JASMIN HAMZIC, Kbs Golden