Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Balkan Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
K1 - Juniors (male) -67
K1 - Juniors (male) -71
K1 - Juniors (male) -91
K1 - Seniors (male) -67
K1 - Seniors (male) -75
K1 - Seniors (male) -86
K1 - Seniors (male) +91
K1 - Seniors (female) -56
K1 - Seniors (female) -60
K1 - Seniors (female) -65
LK - Juniors (male) -54
LK - Juniors (male) -57
LK - Juniors (male) -60
LK - Juniors (male) -63,5
LK - Juniors (male) -67
LK - Juniors (male) -71
LK - Juniors (male) -81
LK - Juniors (female) -56
LK - Juniors (female) -60
LK - Juniors (female) -70
LK - Seniors (male) -57
LK - Seniors (male) -67
LK - Seniors (male) -71
LK - Seniors (male) -75
LK - Seniors (male) -81
LK - Seniors (male) +91
LK - Seniors (female) -56
LK - Seniors (female) -65
K1 - Juniors (male) -67
R006
276
0
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
541
3
VANJA DUJIN (KBV)
557
SLOBODAN BJELIČIĆ (RUDAR)
R043
541
3
VANJA DUJIN (KBV)
557
0
SLOBODAN BJELIČIĆ (RUDAR)
Medalists
1. VANJA DUJIN, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
2. SLOBODAN BJELIČIĆ, KBS Rudar Stanari
3. BAJRO ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
K1 - Juniors (male) -71
R007
323
0
SLAGAN DIMIC (MK)
335
3
PEJKOVIC VLADIMIR (KBKBR)
327
RASIM ALUNOVIĆ (FBH)
R044
335
0
PEJKOVIC VLADIMIR (KBKBR)
327
3
RASIM ALUNOVIĆ (FBH)
Medalists
1. RASIM ALUNOVIĆ, FAVORIT BH
2. PEJKOVIC VLADIMIR, kbk bar
3. SLAGAN DIMIC, Macedonia WAKO
3. ----
K1 - Juniors (male) -91
R030
278
2
ELVEDIN UNKIĆ (BORAC)
463
1
SADIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
Medalists
1. ELVEDIN UNKIĆ, KBS Borac Jelah
2. SADIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
3. ----
3. ----
K1 - Seniors (male) -67
R008
458
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
331
0
HADIS RAMADANI (MK)
158
SLOBODAN MITROVIC (KOLUBAR)
R045
458
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
158
0
SLOBODAN MITROVIC (KOLUBAR)
Medalists
1. SELMIR DELIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
2. SLOBODAN MITROVIC, Anarchy Gym
3. HADIS RAMADANI, Macedonia WAKO
3. ----
K1 - Seniors (male) -75
R030A
618
3
LUKA SPREMO (BATAJA)
550
0
ADIL HRUSTIĆ (ISAK-ZE)
Medalists
1. LUKA SPREMO, KBK BATAJNICA
2. ADIL HRUSTIĆ, Isak-Ze
3. ----
3. ----
K1 - Seniors (male) -86
R010A
559
2
NIKOLA DROBNJAK (,,056")
619
1
NEDŽAD HODŽIĆ (KBVFTC)
543
ALEN MALJIŠEVIĆ (N. GRAD)
R031
559
2
NIKOLA DROBNJAK (,,056")
543
1
ALEN MALJIŠEVIĆ (N. GRAD)
Medalists
1. NIKOLA DROBNJAK, KBC,,056,, Zvornik"
2. ALEN MALJIŠEVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. NEDŽAD HODŽIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. ----
K1 - Seniors (male) +91
R032
548
0
AHMED KRNJIĆ (ISAK-ZE)
553
3
BAHRUDIN MAHMIĆ (ISAK-ZE)
Medalists
1. BAHRUDIN MAHMIĆ, Isak-Ze
2. AHMED KRNJIĆ, Isak-Ze
3. ----
3. ----
K1 - Seniors (female) -56
R033
358
3
AIDA HALAĆ (MMA)
159
0
SLADJANA PAVLOVIC (KOLUBAR)
Medalists
1. AIDA HALAĆ, SKILL GYM TUZLA
2. SLADJANA PAVLOVIC, Anarchy Gym
3. ----
3. ----
K1 - Seniors (female) -60
R034
15
3
LUCIA CMAROVA (KOŠICE)
119
0
MERIMA BAŠIĆ (N. GRAD)
Medalists
1. LUCIA CMAROVA, Guard klub kickbox KOŠICE
2. MERIMA BAŠIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ----
3. ----
K1 - Seniors (female) -65
R035
449
0
ŠEJLA OMIČEVIĆ (HUS-OS)
16
3
VERONIKA CMAROVA (KOŠICE)
Medalists
1. VERONIKA CMAROVA, Guard klub kickbox KOŠICE
2. ŠEJLA OMIČEVIĆ, HUS
3. ----
3. ----
LK - Juniors (male) -54
R009
542
0
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
604
0
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
592
SEMIR MUJAKOVIC (STEELF)
R046
542
2
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
592
1
SEMIR MUJAKOVIC (STEELF)
Medalists
1. IMRAN KOLENOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. SEMIR MUJAKOVIC, "Steelfighter"
3. ----
3. ----
LK - Juniors (male) -57
R036
534
3
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (USORA)
526
0
LUKA KLIŠANIĆ (ZG)
Medalists
1. HAJRUDIN ČAMDŽIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. LUKA KLIŠANIĆ, ZAGREB
3. ----
3. ----
LK - Juniors (male) -60
R010
530
0
NIKOLA RATKOVIĆ (CG TEAM)
145
3
ALMIN HODŽIĆ (KBVFTC)
R011
104
3
ALEKSANDAR ZIVADINOVIC (KBKTIVA)
483
0
ŽARKO MIRČIĆ (BATAJA)
R047
145
3
ALMIN HODŽIĆ (KBVFTC)
104
0
ALEKSANDAR ZIVADINOVIC (KBKTIVA)
Medalists
1. ALMIN HODŽIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. ALEKSANDAR ZIVADINOVIC, Kik boks klub Tivat
3. NIKOLA RATKOVIĆ, Montenegro team
3. ŽARKO MIRČIĆ, KBK BATAJNICA
LK - Juniors (male) -63,5
R001
325
3
DARKO NAJDOV (MK)
614
0
HARUN DURAKOVIĆ (KBVFTC)
384
NIKOLA LAZAREVIC (2010971)
344
PATRIK BUZA (BUZA ZG)
482
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
R019
325
0
DARKO NAJDOV (MK)
384
3
NIKOLA LAZAREVIC (2010971)
R020
344
0
PATRIK BUZA (BUZA ZG)
482
3
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
R053
384
3
NIKOLA LAZAREVIC (2010971)
482
0
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
Medalists
1. NIKOLA LAZAREVIC, KBK"NIŠ"
2. STEFAN CVETKOVIĆ, KBK BATAJNICA
3. DARKO NAJDOV, Macedonia WAKO
3. PATRIK BUZA, TEAM BUZA
LK - Juniors (male) -67
R002
160
0
PETAR PETROVIC (KOLUBAR)
343
3
ERIK BUZA (BUZA ZG)
37
AMAR FETAHOVIĆ (UNIRO)
320
DARKO KRSTEV (MK)
141
EDI TULLA (ĐAKOVO)
R021
343
3
ERIK BUZA (BUZA ZG)
37
0
AMAR FETAHOVIĆ (UNIRO)
R022
320
2
DARKO KRSTEV (MK)
141
1
EDI TULLA (ĐAKOVO)
R054
343
3
ERIK BUZA (BUZA ZG)
320
0
DARKO KRSTEV (MK)
Medalists
1. ERIK BUZA, TEAM BUZA
2. DARKO KRSTEV, Macedonia WAKO
3. AMAR FETAHOVIĆ, KickBox Klub Univerzum
3. EDI TULLA, GLADIJATOR
LK - Juniors (male) -71
R037
211
3
ALIHODZIC MIRZA (KBKBR)
594
0
ELVEDIN DOGLOD (STEELF)
Medalists
1. ALIHODZIC MIRZA, kbk bar
2. ELVEDIN DOGLOD, "Steelfighter"
3. ----
3. ----
LK - Juniors (male) -81
R003
527
0
FILIP SEKULOVIĆ (CG TEAM)
554
3
ENSAR KOŽO (ISAK-ZE)
588
ALBERT UGRINCIC (JUMRUK)
488
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
593
BAKIR DOGLOD (STEELF)
R023
554
3
ENSAR KOŽO (ISAK-ZE)
588
0
ALBERT UGRINCIC (JUMRUK)
R024
488
3
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
593
0
BAKIR DOGLOD (STEELF)
R055
554
3
ENSAR KOŽO (ISAK-ZE)
488
0
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
Medalists
1. ENSAR KOŽO, Isak-Ze
2. ABDULKERIM ŠEHOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. ALBERT UGRINCIC, JUMRUK GYM
3. BAKIR DOGLOD, "Steelfighter"
LK - Juniors (female) -56
R038
245
1
DŽENETA LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
121
2
TARA BOHATJUK (N. GRAD)
Medalists
1. TARA BOHATJUK, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. DŽENETA LJUBIJANKIĆ, "ZINO"
3. ----
3. ----
LK - Juniors (female) -60
R012
386
0
NATALIJA SAVIĆ (2010971)
326
3
EMA BAJRIĆ (FBH)
R013
339
0
ANJA JANKOVIĆ (BORACBL)
212
3
MARIA FRANJIĆ (BUSHIDO)
R048
326
3
EMA BAJRIĆ (FBH)
212
0
MARIA FRANJIĆ (BUSHIDO)
Medalists
1. EMA BAJRIĆ, FAVORIT BH
2. MARIA FRANJIĆ, BUSHIDO
3. NATALIJA SAVIĆ, KBK"NIŠ"
3. ANJA JANKOVIĆ, KBK Borac Banja Luka
LK - Juniors (female) -70
R014
337
0
TEODORA BUTKOVIĆ (BORACBL)
589
3
ALEKSANDRA RAPAIC (2181986)
50
NIRMANA BRKIĆ (TEŠANJ)
R049
589
3
ALEKSANDRA RAPAIC (2181986)
50
0
NIRMANA BRKIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. ALEKSANDRA RAPAIC, KBS "Spartanac" Zitiste
2. NIRMANA BRKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. TEODORA BUTKOVIĆ, KBK Borac Banja Luka
3. ----
LK - Seniors (male) -57
R019A
529
0
NIKOLA RADISAVLJEVIĆ (CG TEAM)
620
3
ANES DIZDAR (SPARTA)
143
ADNAN KUDUZOVIĆ (KBVFTC)
R040
620
3
ANES DIZDAR (SPARTA)
143
0
ADNAN KUDUZOVIĆ (KBVFTC)
Medalists
1. ANES DIZDAR, KBV "SPARTA"Sarajevo
2. ADNAN KUDUZOVIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. NIKOLA RADISAVLJEVIĆ, Montenegro team
3. ----
LK - Seniors (male) -67
R015
151
0
IRFAN PAŠANOVIĆ (KBVFTC)
156
0
NIKOLA VASIĆ (KBS 011)
481
NIKOLA ALEKSIĆ (BATAJA)
R050
151
0
IRFAN PAŠANOVIĆ (KBVFTC)
481
3
NIKOLA ALEKSIĆ (BATAJA)
Medalists
1. NIKOLA ALEKSIĆ, KBK BATAJNICA
2. IRFAN PAŠANOVIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. ----
3. ----
LK - Seniors (male) -71
R004
265
3
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
309
0
ELMAZ RAKIPI (MK)
234
KRISTIJAN MIŠKULIN (IVNCG)
607
SLAVOLUB BUDEŠA (RADNIK)
385
NOVAK RADULOVIĆ (2010971)
R025
265
2
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
234
1
KRISTIJAN MIŠKULIN (IVNCG)
R026
607
0
SLAVOLUB BUDEŠA (RADNIK)
385
3
NOVAK RADULOVIĆ (2010971)
R056
265
0
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
385
3
NOVAK RADULOVIĆ (2010971)
Medalists
1. NOVAK RADULOVIĆ, KBK"NIŠ"
2. EDIN SINANOVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. SLAVOLUB BUDEŠA, KBK RADNIK BIJELJINA
3. KRISTIJAN MIŠKULIN, IVANIĆ GRAD
LK - Seniors (male) -75
R016
486
3
DRAGO KONDIĆ (BATAJA)
319
0
BOBANCO ILIOSKI (MK)
Medalists
1. DRAGO KONDIĆ, KBK BATAJNICA
2. BOBANCO ILIOSKI, Macedonia WAKO
3. ----
3. ----
LK - Seniors (male) -81
R005
233
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
299
3
DIMITAR GJORGJIEV (MK)
591
NERMIN TERZIĆ (STEELF)
454
KRUNOSLAV RUŽIĆIĆ (BUSHIDO)
147
AMAR BABAIĆ (KBVFTC)
R027
299
3
DIMITAR GJORGJIEV (MK)
591
0
NERMIN TERZIĆ (STEELF)
R028
454
0
KRUNOSLAV RUŽIĆIĆ (BUSHIDO)
147
3
AMAR BABAIĆ (KBVFTC)
R057
299
3
DIMITAR GJORGJIEV (MK)
147
0
AMAR BABAIĆ (KBVFTC)
Medalists
1. DIMITAR GJORGJIEV, Macedonia WAKO
2. AMAR BABAIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. NERMIN TERZIĆ, "Steelfighter"
3. KRUNOSLAV RUŽIĆIĆ, BUSHIDO
LK - Seniors (male) +91
R017
587
3
ESMIR ESKIC (JUMRUK)
346
0
ALIJA BEKTAŠ (IZAZOV)
R018
615
3
TARIK MAŠIĆ (MMA)
367
0
IBRAHIM ODOBAŠIĆ (ILID-SA)
R052
587
0
ESMIR ESKIC (JUMRUK)
615
3
TARIK MAŠIĆ (MMA)
Medalists
1. TARIK MAŠIĆ, SKILL GYM TUZLA
2. ESMIR ESKIC, JUMRUK GYM
3. IBRAHIM ODOBAŠIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ALIJA BEKTAŠ, KBK "IZAZOV" Bugojno
LK - Seniors (female) -56
R041
148
0
AMRA BABAJIĆ (KBVFTC)
525
3
ANASTAZIJA PETROVIĆ (CG TEAM)
Medalists
1. ANASTAZIJA PETROVIĆ, Montenegro team
2. AMRA BABAJIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. ----
3. ----
LK - Seniors (female) -65
R042
404
3
SELMA BALTIĆ (KICK)
132
0
MARINA LEKO (IMOTSKI)
Medalists
1. SELMA BALTIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo
2. MARINA LEKO, IMOTSKI
3. ----
3. ----