Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
BALKAN OPEN 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
ASKO KICKBOXEN HUETTER
Asociatia Club Sportiv Aleph
BALKAN KONJIC
BEREMEND SPORT KFT
Boka Kotorska
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
combat radovis
Čelični borac Zenica
DUBRAVA
FAVORIT BH
Fight
FIGHTER
Flek Tom Cat Zivinice
Ful kontakt Beograd
GLADIJATOR STIP
GOLDEN GLORY LIVNO
Golden Team Kalesija
Herckick Kickboxing Team
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
ISAK ZENICA
IVANIĆ GRAD
JUMRUK GYM
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "PREDATOR" Doboj
KBK BATAJNICA
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBK Murska Sobota
KBK Rabotnicki Adora
KBK"NIŠ"
KBK``AS``-DELCEVO
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBS RAJKO KUŠIĆ PALE
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "PRISON BREAK"
Kbv Flek Tom Cat
KBV FOJNICA
KBV Kurto
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kick boxing club PRNJAVOR
Kickboxing club PITBULL
KICKBOXING TEAM LITHUANIA
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub Borilačkih Sportova 012
KUTINA
MA.CLUB
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
Moldova Team
OMEGA
Panter Bijeljina
Perjanik
Prosvjetitelj Zvornik
PTUJ
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
Sakas Team
SPARTA MONTANA
Spartan Gym
Sportska akademija Respect
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UKS GLADIATOR
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
wolf Šamac
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Seniors (male) -63
PF - Seniors (male) -74
LC - Younger cadets (male) -28
LC - Younger cadets (male) -32
LC - O. cadets beginners (male) -63
LC - O. cadets beginners (male) -69
LC - O. cadets beginners (male) +69
LC - O. cadets beginners (female) -50
LC - O. cadets beginners (female) -55
LC - O. cadets beginners (female) -65
LC - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (female) -50
LC - Older cadets (female) -65
LC - Seniors (male) -63
KL - Younger cadets (male) -28
KL - Younger cadets (male) -32
KL - O. cadets beginners (male) -63
KL - O. cadets beginners (male) -69
KL - O. cadets beginners (male) +69
KL - O. cadets beginners (female) -50
KL - O. cadets beginners (female) -55
KL - O. cadets beginners (female) -65
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (female) -50
KL - Older cadets (female) +65
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -89
KL - Juniors (male) -94
KL - Seniors (male) -63
KL - Seniors (female) -60
K1 - Younger juniors (male) -71
K1 - Seniors (female) -60
LK - Younger juniors (male) -71
LK - Seniors (female) -65
PF - Seniors (male) -63
SUNDAY006
2
13
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
54
9
SOMA SPIEGEL (BER.)
653
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
SUNDAY008
2
1
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
653
11
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. SOMA SPIEGEL, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
PF - Seniors (male) -74
SUNDAY002
248
0
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
440
10
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. THOMAS MATIĆ, MAWASHI
2. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
LC - Younger cadets (male) -28
SUNDAY001
87
3
MOHAMAD ABD EL HAY (ISRAEL)
671
0
LUKA ROGIĆ (POSUJŠE)
SUNDAY002
240
3
ISMAR DIZDAREVIĆ (TEŠANJ)
273
0
NIKOLAS SARAVAS (HERCKIK)
SUNDAY005
87
2
MOHAMAD ABD EL HAY (ISRAEL)
240
1
ISMAR DIZDAREVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. MOHAMAD ABD EL HAY, MA.CLUB
2. ISMAR DIZDAREVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. LUKA ROGIĆ, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. NIKOLAS SARAVAS, Herckick Kickboxing Team
LC - Younger cadets (male) -32
SUNDAY003
42
3
SULTAN ABD AL RAHMAN (ISRAEL)
241
0
ISMAR DIZDAREVIĆ (TEŠANJ)
SUNDAY004
252
3
ALEM SMAJIC (KURTO)
672
0
LUKA ROGIĆ (POSUJŠE)
SUNDAY007
42
3
SULTAN ABD AL RAHMAN (ISRAEL)
252
0
ALEM SMAJIC (KURTO)
Medalists
1. SULTAN ABD AL RAHMAN, MA.CLUB
2. ALEM SMAJIC, KBV Kurto
3. ISMAR DIZDAREVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. LUKA ROGIĆ, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
LC - O. cadets beginners (male) -63
SUNDAY023
374
2
CHRISTOPHER HASELMANN (ASKOHUE)
257
1
JASKO SKALIĆ (KURTO)
28
HAMZA BEŠO (TEŠANJ)
546
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
137
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
SUNDAY025
374
0
CHRISTOPHER HASELMANN (ASKOHUE)
28
3
HAMZA BEŠO (TEŠANJ)
SUNDAY026
546
2
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
137
1
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
SUNDAY028
28
2
HAMZA BEŠO (TEŠANJ)
546
1
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. HAMZA BEŠO, CBS"Tešanj"Tešanj
2. FERID HUSKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. CHRISTOPHER HASELMANN, ASKO KICKBOXEN HUETTER
3. MIRZET ČAVKIĆ, KBV Kurto
LC - O. cadets beginners (male) -69
SUNDAY027
243
3
ELDAR BAVRK (TEŠANJ)
514
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
722
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
SUNDAY029
243
3
ELDAR BAVRK (TEŠANJ)
722
0
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
Medalists
1. ELDAR BAVRK, CBS"Tešanj"Tešanj
2. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
3. STJEPAN ANDRIĆ, OMEGA
3. ----
LC - O. cadets beginners (male) +69
SUNDAY030
245
3
KENAN BEŠO (TEŠANJ)
681
0
MARKO CRNOGORAC (POSUJŠE)
253
SANDI SKALIĆ (KURTO)
SUNDAY032
245
3
KENAN BEŠO (TEŠANJ)
253
0
SANDI SKALIĆ (KURTO)
Medalists
1. KENAN BEŠO, CBS"Tešanj"Tešanj
2. SANDI SKALIĆ, KBV Kurto
3. MARKO CRNOGORAC, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. ----
LC - O. cadets beginners (female) -50
SUNDAY035
13
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
15
3
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
LC - O. cadets beginners (female) -55
SUNDAY036
251
1
LEJLA ŠEHIĆ (KURTO)
250
2
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. LEJLA ŠEHIĆ, KBV Kurto
3. ----
3. ----
LC - O. cadets beginners (female) -65
SUNDAY038
550
2
ADELA HASUKIĆ (TEŠANJ)
274
1
SUMEA SABIC (KURTO)
708
HATEMA BEĆAR (TEŠANJ)
SUNDAY039
550
3
ADELA HASUKIĆ (TEŠANJ)
708
0
HATEMA BEĆAR (TEŠANJ)
Medalists
1. ADELA HASUKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. HATEMA BEĆAR, CBS"Tešanj"Tešanj
3. SUMEA SABIC, KBV Kurto
3. ----
LC - Older cadets (male) -63
4017
313
3
MARTIN MANEV (MK STIP)
830
0
SAMSONOV CATALIN (MTEAM)
547
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
720
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
294
ELDIN MUJADZIC (POKOJ)
4019
313
0
MARTIN MANEV (MK STIP)
547
3
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
4018
720
3
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
294
0
ELDIN MUJADZIC (POKOJ)
4021
547
0
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
720
3
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
Medalists
1. DINO RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
2. FERID HUSKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ELDIN MUJADZIC, KBS Pokoj
3. MARTIN MANEV, GLADIJATOR STIP
LC - Older cadets (female) -50
4028
14
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
642
3
ADELA ŠILJDEDIĆ (LJUTOCH)
4029
16
3
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
670
0
NICOLE BULJAN (FIGHTER)
4031
642
0
ADELA ŠILJDEDIĆ (LJUTOCH)
16
3
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. ADELA ŠILJDEDIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. NICOLE BULJAN, IMOTSKI
3. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
LC - Older cadets (female) -65
4033
520
0
JOSIPA PERDIJA (MOSTAR)
551
3
ADELA HASUKIĆ (TEŠANJ)
4034
710
0
HATEMA BEĆAR (TEŠANJ)
483
3
LINA RADMAN (IVNCG)
4036
551
0
ADELA HASUKIĆ (TEŠANJ)
483
3
LINA RADMAN (IVNCG)
Medalists
1. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
2. ADELA HASUKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. HATEMA BEĆAR, CBS"Tešanj"Tešanj
3. JOSIPA PERDIJA, KBK "KOBRA" MOSTAR
LC - Seniors (male) -63
4045
1
2
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
63
1
SOMA SPIEGEL (BER.)
Medalists
1. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. SOMA SPIEGEL, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
KL - Younger cadets (male) -28
SATURDAY001
356
0
LUKA OTASEVIC (BUDVA)
234
3
JAKUB MIKULSKI (GLADIAT)
239
ISMAR DIZDAREVIĆ (TEŠANJ)
SATURDAY002
819
0
DARIS ĆOSIĆ (ZVORNIK)
165
3
MOHAMAD ABD EL HAY (ISRAEL)
594
MERIS MUJKANOVIĆ (KBV.PB)
SATURDAY003
234
0
JAKUB MIKULSKI (GLADIAT)
239
3
ISMAR DIZDAREVIĆ (TEŠANJ)
SATURDAY004
165
3
MOHAMAD ABD EL HAY (ISRAEL)
594
0
MERIS MUJKANOVIĆ (KBV.PB)
SATURDAY006
239
0
ISMAR DIZDAREVIĆ (TEŠANJ)
165
3
MOHAMAD ABD EL HAY (ISRAEL)
Medalists
1. MOHAMAD ABD EL HAY, MA.CLUB
2. ISMAR DIZDAREVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. MERIS MUJKANOVIĆ, KBV "PRISON BREAK"
3. JAKUB MIKULSKI, UKS GLADIATOR
KL - Younger cadets (male) -32
SATURDAY005
238
0
ISMAR DIZDAREVIĆ (TEŠANJ)
233
3
ADRIAN CITAK (GLADIAT)
216
ALEM SMAJIC (KURTO)
SATURDAY007
392
0
VEROLJUB JOKIĆ (TESLIC)
235
3
KACPER OLECH (GLADIAT)
164
SULTAN ABD AL RAHMAN (ISRAEL)
SATURDAY008
233
3
ADRIAN CITAK (GLADIAT)
216
0
ALEM SMAJIC (KURTO)
SATURDAY009
235
3
KACPER OLECH (GLADIAT)
164
0
SULTAN ABD AL RAHMAN (ISRAEL)
SATURDAY012
233
2
ADRIAN CITAK (GLADIAT)
235
1
KACPER OLECH (GLADIAT)
Medalists
1. ADRIAN CITAK, UKS GLADIATOR
2. KACPER OLECH, UKS GLADIATOR
3. ALEM SMAJIC, KBV Kurto
3. SULTAN ABD AL RAHMAN, MA.CLUB
KL - O. cadets beginners (male) -63
SATURDAY023
538
1
STEFAN PATAKI (REBEL)
148
2
JASKO SKALIĆ (KURTO)
29
HAMZA BEŠO (TEŠANJ)
SATURDAY025
663
0
SABAHUDIN MALANOVIC (KB)
406
3
MATEJ MEDVED (TIGAR)
333
RIJAD HADŽIĆ (ILID-SA)
SATURDAY026
322
3
TARIK COKIC (CATT)
92
0
IVAN BOGOVIĆ (TIGAR)
332
HAMZA ĐOZIĆ (ILID-SA)
548
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
138
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
SATURDAY027
148
0
JASKO SKALIĆ (KURTO)
29
3
HAMZA BEŠO (TEŠANJ)
SATURDAY028
406
3
MATEJ MEDVED (TIGAR)
333
0
RIJAD HADŽIĆ (ILID-SA)
SATURDAY029
322
3
TARIK COKIC (CATT)
332
0
HAMZA ĐOZIĆ (ILID-SA)
SATURDAY030
548
0
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
138
3
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
SATURDAY031
29
0
HAMZA BEŠO (TEŠANJ)
406
3
MATEJ MEDVED (TIGAR)
SATURDAY032
322
0
TARIK COKIC (CATT)
138
3
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
SATURDAY034
406
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
138
3
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
Medalists
1. MIRZET ČAVKIĆ, KBV Kurto
2. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac
3. TARIK COKIC, Kbv Flek Tom Cat
3. HAMZA BEŠO, CBS"Tešanj"Tešanj
KL - O. cadets beginners (male) -69
SATURDAY033
242
3
ELDAR BAVRK (TEŠANJ)
263
0
KONSTANDINOS NANOS (HERCKIK)
SATURDAY035
676
1
NIKOLA LUKIĆ (DOBOJ)
363
2
DAVID STAMATOVIĆ (BATAJA)
SATURDAY036
472
0
EDI TERZIC (KBV)
355
3
DRAGO VUJAČIĆ (BUDVA)
662
HARUN MUMINOVIC (KB)
SATURDAY037
242
0
ELDAR BAVRK (TEŠANJ)
363
3
DAVID STAMATOVIĆ (BATAJA)
SATURDAY038
355
0
DRAGO VUJAČIĆ (BUDVA)
662
3
HARUN MUMINOVIC (KB)
SATURDAY040
363
3
DAVID STAMATOVIĆ (BATAJA)
662
0
HARUN MUMINOVIC (KB)
Medalists
1. DAVID STAMATOVIĆ, KBK BATAJNICA
2. HARUN MUMINOVIC, Flek Tom Cat Zivinice
3. ELDAR BAVRK, CBS"Tešanj"Tešanj
3. DRAGO VUJAČIĆ, KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KL - O. cadets beginners (male) +69
SATURDAY018
127
3
SANDI SKALIĆ (KURTO)
264
0
ANDONIS KYRAKIDIS (HERCKIK)
330
AJDIN GADŽO (ILID-SA)
244
KENAN BEŠO (TEŠANJ)
577
ZORAN POPOVIC (KBK BK)
SATURDAY020
127
3
SANDI SKALIĆ (KURTO)
330
0
AJDIN GADŽO (ILID-SA)
SATURDAY021
244
0
KENAN BEŠO (TEŠANJ)
577
3
ZORAN POPOVIC (KBK BK)
SATURDAY023
127
3
SANDI SKALIĆ (KURTO)
577
0
ZORAN POPOVIC (KBK BK)
Medalists
1. SANDI SKALIĆ, KBV Kurto
2. ZORAN POPOVIC, Boka Kotorska
3. AJDIN GADŽO, Ilidža Sarajevo
3. KENAN BEŠO, CBS"Tešanj"Tešanj
KL - O. cadets beginners (female) -50
SATURDAY042
11
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
17
3
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
KL - O. cadets beginners (female) -55
SATURDAY044
572
0
JANA ĐERIĆ (VELEZ)
249
0
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
666
LEJLA ŠEHIĆ (KURTO)
SATURDAY047
572
0
JANA ĐERIĆ (VELEZ)
666
3
LEJLA ŠEHIĆ (KURTO)
Medalists
1. LEJLA ŠEHIĆ, KBV Kurto
2. JANA ĐERIĆ, Velež Nevesinje
3. ----
3. ----
KL - O. cadets beginners (female) -65
SATURDAY045
561
0
SUMEA SABIC (KURTO)
552
3
ADELA HASUKIĆ (TEŠANJ)
SATURDAY046
711
3
HATEMA BEĆAR (TEŠANJ)
576
0
ANA POPOVIC (KBK BK)
SATURDAY048
552
3
ADELA HASUKIĆ (TEŠANJ)
711
0
HATEMA BEĆAR (TEŠANJ)
Medalists
1. ADELA HASUKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. HATEMA BEĆAR, CBS"Tešanj"Tešanj
3. SUMEA SABIC, KBV Kurto
3. ANA POPOVIC, Boka Kotorska
KL - Older cadets (male) -63
SATURDAY041
314
3
MARTIN MANEV (MK STIP)
807
0
SERGIU MINZARARI (MTEAM)
549
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
SATURDAY043
403
3
CEHAJA MUHAMED (IZAZOV)
522
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
787
SEMIR KRNDIC (KBSGOLD)
SATURDAY044
314
1
MARTIN MANEV (MK STIP)
549
2
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
SATURDAY045
403
3
CEHAJA MUHAMED (IZAZOV)
787
0
SEMIR KRNDIC (KBSGOLD)
SATURDAY047
549
3
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
403
0
CEHAJA MUHAMED (IZAZOV)
Medalists
1. FERID HUSKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. CEHAJA MUHAMED, KBK "IZAZOV" Bugojno
3. MARTIN MANEV, GLADIJATOR STIP
3. SEMIR KRNDIC, Golden Team Kalesija
KL - Older cadets (female) -50
SATURDAY050
18
0
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
12
3
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (female) +65
SATURDAY052
471
3
ANDRIJANA PRIJOVIC (KBV)
712
0
HATEMA BEĆAR (TEŠANJ)
604
MELISA MEHANOVIC (KBSGOLD)
SATURDAY054
471
0
ANDRIJANA PRIJOVIC (KBV)
604
3
MELISA MEHANOVIC (KBSGOLD)
Medalists
1. MELISA MEHANOVIC, Golden Team Kalesija
2. ANDRIJANA PRIJOVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. HATEMA BEĆAR, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
KL - Juniors (male) -74
SATURDAY014
5
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
660
0
ADNAN MULAVDIC (KB)
677
DEJAN JANJILOVIĆ (DOBOJ)
SATURDAY016
5
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
677
0
DEJAN JANJILOVIĆ (DOBOJ)
Medalists
1. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. DEJAN JANJILOVIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj
3. ADNAN MULAVDIC, Flek Tom Cat Zivinice
3. ----
KL - Juniors (male) -89
SATURDAY020
680
3
PETAR DOŠLIĆ (DOBOJ)
748
0
NEMANJA DJURDJEVIC (KBKPRNJ)
246
KENAN HUSEINBAŠIĆ (TEŠANJ)
98
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
584
SAKIB IBRISIMOVIC (BIRNO)
SATURDAY022
680
0
PETAR DOŠLIĆ (DOBOJ)
246
3
KENAN HUSEINBAŠIĆ (TEŠANJ)
SATURDAY023
98
3
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
584
0
SAKIB IBRISIMOVIC (BIRNO)
SATURDAY025
246
0
KENAN HUSEINBAŠIĆ (TEŠANJ)
98
3
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
Medalists
1. ARMAN HERCEGLIĆ, Ilidža Sarajevo
2. KENAN HUSEINBAŠIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. SAKIB IBRISIMOVIC, Fight
3. PETAR DOŠLIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj
KL - Juniors (male) -94
SATURDAY024
624
0
MEHMED HODŽIĆ (USORA)
537
3
SAMIR HAJRULA (REBEL)
247
KENAN HUSEINBAŠIĆ (TEŠANJ)
SATURDAY026
537
1
SAMIR HAJRULA (REBEL)
247
2
KENAN HUSEINBAŠIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. KENAN HUSEINBAŠIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. SAMIR HAJRULA, Rebel-Carnage global team Montenegro
3. MEHMED HODŽIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. ----
KL - Seniors (male) -63
SATURDAY035
23
3
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
6
0
AMAR NUROVIĆ (TEŠANJ)
SATURDAY036
24
0
AGO ARTUKOVIĆ (TEŠANJ)
622
3
EDIN ISLAMOVIC (KBSGOLD)
SATURDAY039
23
3
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
622
0
EDIN ISLAMOVIC (KBSGOLD)
Medalists
1. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. EDIN ISLAMOVIC, Golden Team Kalesija
3. AMAR NUROVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. AGO ARTUKOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
KL - Seniors (female) -60
SATURDAY051
524
3
NINA KOROMAN (FKKBG)
715
0
KORINA ZUGAN (BUZET)
27
NIRMANA BRKIĆ (TEŠANJ)
SATURDAY053
524
2
NINA KOROMAN (FKKBG)
27
1
NIRMANA BRKIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. NINA KOROMAN, Ful kontakt Beograd
2. NIRMANA BRKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. KORINA ZUGAN, FIGHTER
3. ----
K1 - Younger juniors (male) -71
SUNDAY007
365
3
MIRKO VASILEV (0709128)
4
0
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. MIRKO VASILEV, combat radovis
2. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
K1 - Seniors (female) -60
SUNDAY002
555
3
AJLA VOJIĆ (FBH)
664
0
BALASOIU MONICA (ALEPH)
25
NIRMANA BRKIĆ (TEŠANJ)
SUNDAY009
555
3
AJLA VOJIĆ (FBH)
25
0
NIRMANA BRKIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. AJLA VOJIĆ, FAVORIT BH
2. NIRMANA BRKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. BALASOIU MONICA, Asociatia Club Sportiv Aleph
3. ----
LK - Younger juniors (male) -71
SATURDAY014
3
0
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
404
3
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
Medalists
1. MUHAMED CETIN, KBK "IZAZOV" Bugojno
2. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
LK - Seniors (female) -65
SATURDAY016
26
3
NIRMANA BRKIĆ (TEŠANJ)
780
0
ANTONELA TOMAŠEVIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. NIRMANA BRKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. ANTONELA TOMAŠEVIĆ, DUBRAVA
3. ----
3. ----