Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Jun) , LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL -Juniorke-50
KL -Juniorke-55
KL -Juniorke-60
KL -Juniorke-65
KL -Juniorke-70
KL -Juniorke+70
KL -Juniorke-50
1038
55
0
LUCIJA VODAS (IVNCG)
134
3
DIANA HALEPOVIĆ (MEGA.C.)
Medalists
1. DIANA HALEPOVIĆ, MEGA CENTAR
2. LUCIJA VODAS, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
KL -Juniorke-55
121
UNA MARAVIĆ (KBK)
1040
312
0
IVA SUČIĆ (DUBRAVA)
188
0
PETRA IVANIŠEVIĆ (LOŠINJ)
1042
121
3
UNA MARAVIĆ (KBK)
312
0
IVA SUČIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. UNA MARAVIĆ, LEGEND
2. IVA SUČIĆ, DUBRAVA
3. PETRA IVANIŠEVIĆ, VIKTORIA
3. ----
KL -Juniorke-60
184
CHIARA KALANJ (LOŠINJ)
1041
107
3
ANA MARIJA MARINOVIĆ (OFC)
185
0
MAJA IVANIĆ (LOŠINJ)
1043
184
2
CHIARA KALANJ (LOŠINJ)
107
1
ANA MARIJA MARINOVIĆ (OFC)
Medalists
1. CHIARA KALANJ, VIKTORIA
2. ANA MARIJA MARINOVIĆ, OFC
3. MAJA IVANIĆ, VIKTORIA
3. ----
KL -Juniorke-65
3038
250
3
LEONARDA LONČAR (ARMUS)
131
0
LARA SRDOJEVIĆ (KOBRABJ)
3039
192
0
LEONA MIŠLJENOVIĆ (LOŠINJ)
50
0
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
3040
250
1
LEONARDA LONČAR (ARMUS)
50
2
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
Medalists
1. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
2. LEONARDA LONČAR, ARMUS
3. LEONA MIŠLJENOVIĆ, VIKTORIA
3. LARA SRDOJEVIĆ, KOBRA, Bjelovar
KL -Juniorke-70
1044
342
0
ANA STOJANOVIĆ (PITBUL)
183
3
ANGELA GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
268
MARINA JURIĆ (PITBUL)
1046
183
3
ANGELA GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
268
0
MARINA JURIĆ (PITBUL)
Medalists
1. ANGELA GOLUBOVIĆ, VIKTORIA
2. MARINA JURIĆ, PIT BULL, Split
3. ANA STOJANOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
KL -Juniorke+70
1045
187
0
NIKOLINA STUPIČIĆ (LOŠINJ)
47
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
Medalists
1. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
2. NIKOLINA STUPIČIĆ, VIKTORIA
3. ----
3. ----