Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km,Sen) i K1 (Jun,Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
FRANKOPAN
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
OMEGA
OMIŠALJ
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
RUDAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađi kadeti -28
1001
332
0
IVOR VLASTELIĆ (DRAGA)
382
10
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
1002
276
0
FABIAN FUGOŠIĆ (OMIŠALJ)
220
0
DAVID JUGOVIĆ (SUŠAK)
1003
73
4
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
385
8
LUKA UGRINA (SUŠAK)
1004
180
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
228
0
DORIAN VEDRIĆ (SUŠAK)
1005
382
11
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
276
0
FABIAN FUGOŠIĆ (OMIŠALJ)
1006
385
10
LUKA UGRINA (SUŠAK)
180
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1008
382
2
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
385
3
LUKA UGRINA (SUŠAK)
Medalists
1. LUKA UGRINA, SUŠAK
2. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. FABIAN FUGOŠIĆ, OMIŠALJ
PF - Mlađi kadeti -37
1018
186
9
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
85
2
IVAN PALEKA (MARJAN)
102
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
125
MARINO STORIĆ (HBD)
318
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1020
337
12
MARIN RUŽIĆ (HBD)
396
2
FRAN KOZJAK (KBK)
90
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
333
EMANUEL SUROP (DRAGA)
319
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
1021
186
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
102
10
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
1022
125
14
MARINO STORIĆ (HBD)
318
15
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1023
337
0
MARIN RUŽIĆ (HBD)
90
10
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1024
333
17
EMANUEL SUROP (DRAGA)
319
8
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
1025
102
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
318
1
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1026
90
14
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
333
8
EMANUEL SUROP (DRAGA)
1028
102
0
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
90
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
3. EMANUEL SUROP, DRAGA
3. TONI URSIĆ, MAWASHI
PF - Mlađi kadeti +47
1044
381
9
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
278
2
MIHAEL JUKIĆ (OMIŠALJ)
124
DINO IVAS (HBD)
1046
4
0
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
162
0
MATKO PREBEG (KUTINA)
277
LOVRO DRPIĆ (OMIŠALJ)
1047
342
10
LEONARDO ČVEK (BTI)
331
0
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
117
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
1048
279
0
NIKLAS AYDUEGUEN DEPIKOLZVANE (OMIŠALJ)
91
0
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
34
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1049
381
6
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
124
16
DINO IVAS (HBD)
1050
4
11
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
277
9
LOVRO DRPIĆ (OMIŠALJ)
1051
342
5
LEONARDO ČVEK (BTI)
117
3
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
1052
91
15
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
34
5
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1053
124
10
DINO IVAS (HBD)
4
1
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
1054
342
10
LEONARDO ČVEK (BTI)
91
4
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
1056
124
6
DINO IVAS (HBD)
342
5
LEONARDO ČVEK (BTI)
Medalists
1. DINO IVAS, HBD
2. LEONARDO ČVEK, BTI
3. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. MATIJA PTIČAR, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje -47
2038
35
10
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
145
0
ELEN STARČEVIĆ (LOŠINJ)
367
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
2040
330
7
MATIJA TIĆAK (DRAGA)
340
16
LORENA ZEBA (BTI)
198
MARTINA GRABAR (PLANET)
2041
35
12
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
367
2
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
2042
340
0
LORENA ZEBA (BTI)
198
10
MARTINA GRABAR (PLANET)
2044
35
14
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
198
5
MARTINA GRABAR (PLANET)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. PAOLA MATIĆ, JASTREB
3. LORENA ZEBA, BTI