Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks), LC (Jun), KL (Sen), LK (Jun)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
CROATIA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
HBD
HUS
IMPACT
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SISAK
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TNT
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
VISOČICA
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -37
PF - Stariji kadeti -47
PF - Starije kadetkinje -37
LC - Juniori-79
LC - Juniorke-60
PF - Stariji kadeti -37
1001
242
7
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
26
8
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
236
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
67
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
27
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1003
26
19
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
236
12
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
1002
67
4
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
27
7
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1005
26
2
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
27
11
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. ROKO RIBARIĆ, OMEGA
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Stariji kadeti -47
1009
68
10
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
269
0
NIKO DAMJANOVIĆ (FRANK.)
85
DIEGO ALDIN (BURA)
1011
25
10
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
231
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
261
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1012
68
13
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
85
16
DIEGO ALDIN (BURA)
1013
25
11
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
261
4
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1015
85
10
DIEGO ALDIN (BURA)
25
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
Medalists
1. DIEGO ALDIN, BURA
2. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD
PF - Starije kadetkinje -37
2001
23
0
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
311
19
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ANA PRANJIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ELLA HRVATIN, MINOTAUR
3. ----
3. ----
LC - Juniori-79
2028
256
2
SANDY MANDEKIĆ (DRAGA)
137
1
PAOLO BRKLJAČIĆ (SUŠAK)
223
MICHELL VULETIĆ (ZELG)
2030
258
3
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
303
0
DAVID BOCKAJ (MINOTAU)
70
MARKO LIOVIĆ (OMEGA)
2031
256
3
SANDY MANDEKIĆ (DRAGA)
223
0
MICHELL VULETIĆ (ZELG)
2032
258
0
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
70
3
MARKO LIOVIĆ (OMEGA)
2034
256
3
SANDY MANDEKIĆ (DRAGA)
70
0
MARKO LIOVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. SANDY MANDEKIĆ, DRAGA
2. MARKO LIOVIĆ, OMEGA
3. MICHELL VULETIĆ, TROJAN ISTRA
3. FRAN ČANDRLIĆ, DRAGA
LC - Juniorke-60
2047
24
0
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
130
3
EMMA LINIĆ (SUŠAK)
2048
127
1
BRIGITA BEDI (SUŠAK)
249
2
LORENA POŽEGA (TGRSL)
2050
130
3
EMMA LINIĆ (SUŠAK)
249
0
LORENA POŽEGA (TGRSL)
Medalists
1. EMMA LINIĆ, SUŠAK
2. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. BRIGITA BEDI, SUŠAK