Selected tournament: Kick Box Prvenstvo države BIH

DISCIPLINE
 
 

LC - Stariji kadeti

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.ESMIN FORICKBS Storm GymLC-SKAD-M-5733919
2.KENAN SMAKAKBS "TITANIUM" UsoraLC-SKAD-M-5233909
3.AHMED MEHMEDOVICKBV KurtoLC-SKAD-M+6933807
4.ADMIR HALILOVICGolden Team KalesijaLC-SKAD-M-4222606
5.KLISURA HAMZAKBV FOJNICALC-SKAD-M-6922606
6.NEDIM MALKOCKBV KurtoLC-SKAD-M-6322606
7.TARIK KARIĆKBV FLEK TOM CAT TUZLALC-SKAD-M-3222504
8.SALAHUDIN ZILDŽIĆKBV FLEK TOM CAT TUZLALC-SKAD-M-3711303
9.DJORDJE KRSMANOVICKBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVOLC-SKAD-M-5732603
10.RENATO PERIŠIĆKBC "Bihać" LC-SKAD-M+6932603
11.MEHMED KRUPIĆKBS "GAZIJA" BUŽIMLC-SKAD-M-5232501
12.AHMED SARAJLIĆKBV "TAEKYON" SARAJEVOLC-SKAD-M+6921402
13.MAK ČUSTOVIĆKBC "Bihać" LC-SKAD-M-4221402
14.ADIN SKOPLJAKKBS " LUGAN TEAM"LC-SKAD-M-3221300
15.ADIN ZUKAKBV FOJNICALC-SKAD-M+6921300
16.AHMED ČAMDŽIĆKBS Borac JelahLC-SKAD-M-5721300
17.ANIS ĆORDIĆKBS "GAZIJA" BUŽIMLC-SKAD-M-6321300
18.DINO ČUSTOVIĆKBC "Bihać" LC-SKAD-M-3221300
19.JASMIN SPAHIĆGolden glove TesanjLC-SKAD-M-5221300
20.NADIR HASANIČEVIĆKBS Borac JelahLC-SKAD-M-5721300
21.SUAD HANKIĆCBS"Tešanj"TešanjLC-SKAD-M-5221300
22.BILAL HODŽIĆKBV "TAEKYON" SARAJEVOLC-SKAD-M-572120-2
23.VASILIJE SAVIĆPanter BijeljinaLC-SKAD-M-422120-2
24.DZENAN TUTICKBS PokojLC-SKAD-M-321010-1
25.EDI JUSICKBS"Jezerski"- Bosanska KrupaLC-SKAD-M-521010-1
26.SEMIR GALIĆUnija Borilačke VještineLC-SKAD-M-571010-1
27.ADIN SMAJIĆUnija Borilačke VještineLC-SKAD-M-691000-3
28.AJDIN MURATOVIĆKBS "GAZIJA" BUŽIMLC-SKAD-M-421000-3
29.ALDIN DŽAFIĆKBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIKLC-SKAD-M+691000-3
30.AMAR SELIMOVIĆGolden Team KalesijaLC-SKAD-M-321000-3
31.BAKIR DŽEHOVIĆKBV "TAEKYON" SARAJEVOLC-SKAD-M-631000-3
32.DŽENAN OMEREFENDIĆKBV FLEK TOM CAT TUZLALC-SKAD-M-571000-3
33.EMAN SALIHOVICKBC "Bihać" LC-SKAD-M+691000-3
34.FARIS AJKIC"ZINO" LC-SKAD-M-571000-3
35.HALID HADZICGolden Team KalesijaLC-SKAD-M-691000-3
36.HARUN SPAHICKBV FLEK TOM CAT TUZLALC-SKAD-M-521000-3
37.IMRAN OKERIĆKBV "TAEKYON" SARAJEVOLC-SKAD-M+691000-3
38.ISAK MEHMEDOVIĆKBV FLEK TOM CAT TUZLALC-SKAD-M-371000-3
39.MUHAMED FAZLIĆGolden Team KalesijaLC-SKAD-M-521000-3
40.PILAV MUHAREMKBK "IZAZOV" BugojnoLC-SKAD-M-47, LC-SKAD-M-521000-3
41.SLAVEN OSTOJIĆKick boxing club PRNJAVORLC-SKAD-M-631000-3
42.TARIK IBRIŠIMOVIĆKBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIKLC-SKAD-M+691000-3
43.TARIK DURAKOVIĆKBV FLEK TOM CAT TUZLALC-SKAD-M-571000-3
44.VEDAD PADŽIĆGolden Team KalesijaLC-SKAD-M-421000-3

LC - Starije kadetkinje

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.KANITA MUMINOVIĆKBS "TITANIUM" UsoraLC-SKAD-Ž-5533909
2.AMINA ŠKEMBIĆKBK "IZAZOV" BugojnoLC-SKAD-Ž+6522606
3.LAMIJA HAMULIC"ZINO" LC-SKAD-Ž-6022606
4.AJNA HEKIĆ"Tigar" CAZINLC-SKAD-Ž-5022504
5.NIKOLINA VLASKIKik boks klub "KULE" TrnovoLC-SKAD-Ž-4222504
6.AJKA DURDŽIČ"Tigar" CAZINLC-SKAD-Ž-3211303
7.ARNELA HASUKIĆCBS"Tešanj"TešanjLC-SKAD-Ž-3711303
8.SANDA ŠAKOKBV FOJNICALC-SKAD-Ž-5532501
9.AMILA TAHIĆKBS "GAZIJA" BUŽIMLC-SKAD-Ž-5021402
10.ELA KOVAČEVIĆKBC "Bihać" LC-SKAD-Ž+6521300
11.LEMANA DURDŽIĆ"Tigar" CAZINLC-SKAD-Ž-3221300
12.DANINA DURIĆ"Tigar" CAZINLC-SKAD-Ž-551010-1
13.LANA PERIŠIĆKBC "Bihać" LC-SKAD-Ž-421010-1
14.AJLA TUTUNDŽIĆGolden Team KalesijaLC-SKAD-Ž-551000-3
15.AJLA ZULIĆGolden Team KalesijaLC-SKAD-Ž-551000-3
16.AJNA BRKIC"ZINO" LC-SKAD-Ž-501000-3
17.AMINA CIKARICGolden Team KalesijaLC-SKAD-Ž-501000-3
18.AMNA MUSIĆGolden Team KalesijaLC-SKAD-Ž-601000-3
19.HANA GORETIĆKBV KurtoLC-SKAD-Ž-551000-3
20.IMAN HADZICGolden Team KalesijaLC-SKAD-Ž+651000-3
21.KADEMA AGIĆKBS Borac JelahLC-SKAD-Ž-371000-3
22.LARISA TUTUNDŽIĆGolden Team KalesijaLC-SKAD-Ž+651000-3
23.MIA KEROSEVICRadnickiLC-SKAD-Ž-321000-3
24.SENEMA LUGANKBS " LUGAN TEAM"LC-SKAD-Ž-421000-3
25.SUREJA MEHICKBS"Jezerski"- Bosanska KrupaLC-SKAD-Ž-601000-3

LC - Juniori

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.DINO RUŽNIĆ"Tigar" CAZINLC-JUN-M-7433909
2.ELDIN HAMULIĆ"Tigar" CAZINLC-JUN-M-7922606
3.MIDHAT SMAKAKBS "TITANIUM" UsoraLC-JUN-M-6922606
4.ŠEFIK HASIĆKBV-ĐERZELEZ-KiseljakLC-JUN-M-94, LC-JUN-M+9422606
5.ELDIN MEŠTRIĆUnija Borilačke VještineLC-JUN-M-6322504
6.FARIS ALJIĆKBV "TAEKYON" SARAJEVOLC-JUN-M-8411303
7.RIJAD OKERIĆKBV "TAEKYON" SARAJEVOLC-JUN-M-8911303
8.MALIK BEKTAŠKBV "Gazija" Sarajevo LC-JUN-M-7432603
9.SENAID FERHATOVIĆKBV-ĐERZELEZ-KiseljakLC-JUN-M-6932501
10.JASKO SKALIĆKBV KurtoLC-JUN-M-793240-1
11.ADMIR OKCICGalaja Sanski MostLC-JUN-M-8921300
12.AMAR BEKTAŠEVIĆGalaja Sanski MostLC-JUN-M-6921300
13.EMRAH HOTIĆGalaja Sanski MostLC-JUN-M-7421300
14.TARIK OKERIĆKBV "TAEKYON" SARAJEVOLC-JUN-M-6321300
15.ALI HODŽIĆKBV "TAEKYON" SARAJEVOLC-JUN-M-742120-2
16.AHMED MUŠANOVIĆKBV-ĐERZELEZ-KiseljakLC-JUN-M-741010-1
17.MARKO VUJIĆPanter BijeljinaLC-JUN-M-691010-1
18.MUHAMED SEFEROVIĆGalaja Sanski MostLC-JUN-M-791010-1
19.NIKOLAJ RADULOVICKBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVOLC-JUN-M-631010-1
20.TARIK ĆOKIĆKBV FLEK TOM CAT TUZLALC-JUN-M-791010-1
21.ADVAN DURIĆ"Tigar" CAZINLC-JUN-M-631000-3
22.AJDIN ALJIĆKBV "TAEKYON" SARAJEVOLC-JUN-M-741000-3
23.AMAR PELJTOKBV "TAEKYON" SARAJEVOLC-JUN-M-741000-3
24.CEHAJA MUHAMEDKBK "IZAZOV" BugojnoLC-JUN-M-691000-3
25.IZET HODŽIĆKBK "IZAZOV" BugojnoLC-JUN-M-691000-3
26.NEDŽAD SULJIĆPanter BijeljinaLC-JUN-M+941000-3
27.NEMANJA MILETIĆKick boxing club PRNJAVORLC-JUN-M+941000-3
28.NIKOLA ALEMPIĆPanter BijeljinaLC-JUN-M-841000-3
29.OSMAN BRKIĆKBV-ĐERZELEZ-KiseljakLC-JUN-M-741000-3
30.RIAD EFENDICKBV "TAEKYON" SARAJEVOLC-JUN-M-791000-3
31.SANJIN ČIĆAKKBV-ĐERZELEZ-KiseljakLC-JUN-M-891000-3

LC - Juniorke

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.SUEJLA JUSICKBS"Jezerski"- Bosanska KrupaLC-JUN-Ž-5022606
2.EMA HAMULIC"ZINO" LC-JUN-Ž-5522504
3.SARA DEDIC"ZINO" LC-JUN-Ž-6022504
4.ERNA OKUGICKBS PokojLC-JUN-Ž-6511303
5.AMINA HAFIZOVICKBS"Jezerski"- Bosanska KrupaLC-JUN-Ž-6021402
6.ANESA HAMZIC"ZINO" LC-JUN-Ž-5521402
7.LEJLA ABDIJANOVIC"ZINO" LC-JUN-Ž-5021300
8.AJŠA DŽEHOVIĆKBV "TAEKYON" SARAJEVOLC-JUN-Ž-601000-3
9.AMILA MEŠTRIĆUnija Borilačke VještineLC-JUN-Ž-551000-3
10.AMRA MERDŽANIĆKBV FOJNICALC-JUN-Ž-501000-3
11.DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆKBS "GAZIJA" BUŽIMLC-JUN-Ž-501000-3
12.EMA RAMIĆTKD BOSNA-CAZINLC-JUN-Ž-651000-3
13.MEDINA ŠABANOVIĆKBV-ĐERZELEZ-KiseljakLC-JUN-Ž-601000-3
14.MUBINA VELADŽIĆKBS "GAZIJA" BUŽIMLC-JUN-Ž-551000-3

LC - Seniori

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.EDIS MEŠIĆ"ZINO" LC-SEN-M-7922606
2.ISMAIL HAMULIĆ"Tigar" CAZINLC-SEN-M-6922606
3.AMAR BRIGAKBV "TAEKYON" SARAJEVOLC-SEN-M-9411303
4.ARNEL ZUBERI"ZINO" LC-SEN-M-5711303
5.IMAD BABAČAGalaja Sanski MostLC-SEN-M-8911303
6.MEHMED HODŽIĆKBS "TITANIUM" UsoraLC-SEN-M+9411303
7.ZUHDIJA BEGIĆTKD BOSNA-CAZINLC-SEN-M+942120-2
8.AHMED KADIĆKBV "TAEKYON" SARAJEVOLC-SEN-M+941010-1
9.ALDIN BEKTAŠEVIĆGalaja Sanski MostLC-SEN-M-571000-3
10.ALMEDIN TREBINČEVIĆKBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIKLC-SEN-M-941000-3
11.FARIS SVRAKAKBV "TAEKYON" SARAJEVOLC-SEN-M-791000-3
12.FIKRET IBRAHIMKADIČCBS"Tešanj"TešanjLC-SEN-M-891000-3
13.IRNES ĆOSIĆKBS "TITANIUM" UsoraLC-SEN-M-691000-3
14.JOVAN MANDIĆKick boxing club PRNJAVORLC-SEN-M-691000-3
15.MUHAMED IBRIŠIMOVIĆKBS Storm GymLC-SEN-M-791000-3

LC - Seniorke

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
No records to display.

LC - Veterani

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
No records to display.