Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Moslavac Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
BEREMEND SPORT KFT
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
DOMSA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
HBD
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
MOSLAVAC
NINJA
PTUJ
TIGAR, Karlovac
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici -25
PF - Dječaci početnici -28
PF - Dječaci početnici -32
PF - Dječaci početnici +32
PF - Djevojčice početnice -25
PF - Dječaci -25
PF - Djevojčice -25
PF - Mlađi kadeti početnici +47
PF - Mlađe kadetkinje početnice +47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Dječaci početnici -25
1001
150
0
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
97
6
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. BORNA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Dječaci početnici -28
1002
145
6
ENES HUŠIDIĆ (TIGAR)
92
0
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
192
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1004
145
0
ENES HUŠIDIĆ (TIGAR)
192
6
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. ENES HUŠIDIĆ, TIGAR, Karlovac
3. TOMISLAV VRANKOVEČKI, BUŠIDO
3. ----
PF - Dječaci početnici -32
1003
121
7
KARLO MIHELČIĆ (KBK MOS)
98
5
DOMAGOJ HALIĆ (KUTINA)
258
LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
1005
121
9
KARLO MIHELČIĆ (KBK MOS)
258
1
LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
Medalists
1. KARLO MIHELČIĆ, MOSLAVAC
2. LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DOMAGOJ HALIĆ, KUTINA
3. ----
PF - Dječaci početnici +32
1006
91
3
SVEN TOMPIĆ (BUŠIDO)
14
9
JAKOV ŠTRK (KBK MOS)
1007
152
0
LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
243
3
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
1009
14
1
JAKOV ŠTRK (KBK MOS)
243
8
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
Medalists
1. DOMAGOJ FIKET, BUDOKAI LABIN
2. JAKOV ŠTRK, MOSLAVAC
3. LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. SVEN TOMPIĆ, BUŠIDO
PF - Djevojčice početnice -25
1008
154
5
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
219
4
LADA VUKIĆ (NINJA)
Medalists
1. LUCIJA BABIĆ, TIGAR, Karlovac
2. LADA VUKIĆ, NINJA
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -25
2001
151
0
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
167
6
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
2002
78
4
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
102
3
RIKO LJUBIĆ (BTI)
2005
167
6
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
78
0
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
Medalists
1. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. FILIP KLOBUČAR, GLINA
3. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac
3. RIKO LJUBIĆ, BTI
PF - Djevojčice -25
2014
21
4
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
155
0
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
96
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
2016
21
3
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
96
8
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
Medalists
1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. LUCIJA BABIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Mlađi kadeti početnici +47
1018
143
11
ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
229
1
OLIVER SAVIĆ-ROSY (IMPACT)
181
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
1020
143
5
ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
181
4
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
Medalists
1. ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ, TIGAR, Karlovac
2. EUGEN SAKAČ, JASTREB
3. OLIVER SAVIĆ-ROSY, IMPACT
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje početnice +47
1022
77
3
DORIS KUZMIĆ (GLINA)
126
7
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
172
TAMARA GRAHOVAC (KBK TD)
147
GABRIJELA VUKOVIĆ (TIGAR)
235
EMILI BARIČEVIĆ (IMPACT)
1024
126
6
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
172
0
TAMARA GRAHOVAC (KBK TD)
1023
147
6
GABRIJELA VUKOVIĆ (TIGAR)
235
9
EMILI BARIČEVIĆ (IMPACT)
1026
126
8
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
235
13
EMILI BARIČEVIĆ (IMPACT)
Medalists
1. EMILI BARIČEVIĆ, IMPACT
2. TAJA ŠIBILA, PTUJ
3. GABRIJELA VUKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. TAMARA GRAHOVAC, DRAGON&SOKOL
PF - Mlađe kadetkinje +47
3054
225
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
127
0
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
73
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
156
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
56
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
191
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
107
LORENA ZEBA (BTI)
80
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
17
LANA NOHA (KBK MOS)
3056
225
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
73
0
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
3057
156
5
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
56
9
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
3058
191
3
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
107
11
LORENA ZEBA (BTI)
3059
80
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
17
0
LANA NOHA (KBK MOS)
3060
225
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
56
0
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
3061
107
0
LORENA ZEBA (BTI)
80
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
3063
225
11
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
80
3
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. ANA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. LORENA ZEBA, BTI
PF - Starije kadetkinje -55
2046
241
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
162
6
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
2047
227
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
194
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
2049
162
0
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
227
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. MARGARETA MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN