Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Posavina Open Odžak 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
CBS"Tešanj"Tešanj
Ilidža Sarajevo
KBK "PREDATOR" Doboj
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBV "Gazija" Sarajevo
Kick boxing club PRNJAVOR
Kick-box klub Prijedor
Klub borilackih vjestina "Derventa"
KUTINA
LAV, Pula
OMEGA
Radnicki
TIGAR, Slunj
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -63
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Juniori -69
LC - Juniorke -65
KL - Starije kadetkinje +65
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -84
KL - Juniorke -65
KL - Seniorke -55
LC - Stariji kadeti -63
1034
106
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
118
0
JURE ČUTURA (POSUJŠE)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. JURE ČUTURA, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
1042
38
0
MERIMA ALIČIĆ (BORAC)
98
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
159
ADNA BEHREM (BIHAC)
1044
98
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
159
0
ADNA BEHREM (BIHAC)
Medalists
1. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
2. ADNA BEHREM, "ZINO"
3. MERIMA ALIČIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
LC - Juniori -69
1045
31
2
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
104
1
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. BAJRO ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. ĐURO MARTINOVIĆ, KUTINA
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -65
1046
108
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
233
0
ANDJELA TOPOLOVAC (2002BIH)
Medalists
1. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
2. ANDJELA TOPOLOVAC, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje +65
2018
99
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
39
0
MERIMA ALIČIĆ (BORAC)
158
ADNA BEHREM (BIHAC)
2020
99
2
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
158
1
ADNA BEHREM (BIHAC)
Medalists
1. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
2. ADNA BEHREM, "ZINO"
3. MERIMA ALIČIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
KL - Juniori -63
2019
46
1
DAJAN IVANOVIĆ (RADNICK)
59
2
SELMIR SMAJIC (RADNICK)
129
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
2021
48
0
EMIR KURTIĆ (RADNICK)
107
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
55
NERMIN BUTKOVIC (RADNICK)
2022
59
1
SELMIR SMAJIC (RADNICK)
129
2
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
2023
107
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
55
0
NERMIN BUTKOVIC (RADNICK)
2025
129
2
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
107
1
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. SELMIR SMAJIC, Radnicki
3. NERMIN BUTKOVIC, Radnicki
KL - Juniori -69
2024
53
0
HARIS ĐUZIC (RADNICK)
122
3
SLAVIŠA JANJILOVIĆ (DOBOJ)
125
NEBOJŠA MARKULJEVIĆ (DOBOJ)
2026
32
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
105
0
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
121
DRAGAN MARKULJEVIĆ (DOBOJ)
2027
122
3
SLAVIŠA JANJILOVIĆ (DOBOJ)
125
0
NEBOJŠA MARKULJEVIĆ (DOBOJ)
2028
32
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
121
0
DRAGAN MARKULJEVIĆ (DOBOJ)
2030
122
0
SLAVIŠA JANJILOVIĆ (DOBOJ)
32
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
Medalists
1. BAJRO ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. SLAVIŠA JANJILOVIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj
3. DRAGAN MARKULJEVIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj
3. NEBOJŠA MARKULJEVIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj
KL - Juniori -84
2036
97
2
AZIZ MUDROV (KUTINA)
95
1
MIRZA MURSELJI (RADNICK)
57
AJDIN HUSARIC (RADNICK)
2038
97
3
AZIZ MUDROV (KUTINA)
57
0
AJDIN HUSARIC (RADNICK)
Medalists
1. AZIZ MUDROV, KUTINA
2. AJDIN HUSARIC, Radnicki
3. MIRZA MURSELJI, Radnicki
3. ----
KL - Juniorke -65
2040
198
0
DŽEJNA RIZVANOVIĆ (KICK)
126
3
NIRMANA BRKIĆ (TEŠANJ)
2041
47
0
DŽENITA MAHOVKIĆ (RADNICK)
109
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
2043
126
3
NIRMANA BRKIĆ (TEŠANJ)
109
0
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
Medalists
1. NIRMANA BRKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
3. DŽEJNA RIZVANOVIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo
3. DŽENITA MAHOVKIĆ, Radnicki
KL - Seniorke -55
2051
167
1
DŽENETA LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
101
2
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
Medalists
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. DŽENETA LJUBIJANKIĆ, "ZINO"
3. ----
3. ----