Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Posavina Open Odžak 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
CBS"Tešanj"Tešanj
Ilidža Sarajevo
KBK "PREDATOR" Doboj
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBV "Gazija" Sarajevo
Kick boxing club PRNJAVOR
Kick-box klub Prijedor
Klub borilackih vjestina "Derventa"
KUTINA
LAV, Pula
OMEGA
Radnicki
TIGAR, Slunj
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti +69
PF - Mlađi kadeti -28
1009
83
0
BORNA ŠARIĆ (LAV)
114
6
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
79
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1011
114
3
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
79
9
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. ROKO RIBARIĆ, OMEGA
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
1013
93
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
91
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
160
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
170
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
172
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
1015
93
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
160
5
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
1016
170
9
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
172
3
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
1018
160
3
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
170
6
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
Medalists
1. HANNAN BRKIĆ, "ZINO"
2. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
3. ELVEDIN OKUGIC, "ZINO"
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
PF - Mlađe kadetkinje -47
1020
89
1
MARTINA LUCIĆ (OMEGA)
67
12
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. MARTINA LUCIĆ, OMEGA
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
1023
17
0
LOREN DOMBA (LAV)
173
0
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
86
FILIP MATKOVIĆ (OMEGA)
1025
17
10
LOREN DOMBA (LAV)
86
4
FILIP MATKOVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. FILIP MATKOVIĆ, OMEGA
3. ELVEDIN OKUGIC, "ZINO"
3. ----
LC - Stariji kadeti -42
1029
113
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
120
0
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
37
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
1032
113
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
37
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
Medalists
1. LEON ŽAJGAR, OMEGA
2. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. IVAN AMBROZIC, 2002 - Odzak
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
1030
240
3
ANTEJ PENAVA (USORA)
4
0
JASMIN DAJIC (2002BIH)
1031
149
0
LUKA TOPOLOVAC (2002BIH)
90
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
1033
240
0
ANTEJ PENAVA (USORA)
90
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
Medalists
1. PETAR MARIJIĆ, OMEGA
2. ANTEJ PENAVA, KBS "TITANIUM" Usora
3. LUKA TOPOLOVAC, 2002 - Odzak
3. JASMIN DAJIC, 2002 - Odzak
LC - Stariji kadeti +69
1036
162
3
ARNEL BULIC (BIHAC)
87
0
FILIP MATKOVIĆ (OMEGA)
33
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
1038
162
0
ARNEL BULIC (BIHAC)
33
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
Medalists
1. MEHMED ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. ARNEL BULIC, "ZINO"
3. FILIP MATKOVIĆ, OMEGA
3. ----