Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Posavina Open Odžak 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
CBS"Tešanj"Tešanj
Ilidža Sarajevo
KBK "PREDATOR" Doboj
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBV "Gazija" Sarajevo
Kick boxing club PRNJAVOR
Kick-box klub Prijedor
Klub borilackih vjestina "Derventa"
KUTINA
LAV, Pula
OMEGA
Radnicki
TIGAR, Slunj
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici -28
PF - Učenici -32
PF - Učenice -32
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Seniorke -65
LC - Starije kadetkinje -65
PF - Učenici -28
1001
92
0
PETAR BILUSIC (2002BIH)
82
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
35
ISMAR DIZDAREVIĆ (BORAC)
1003
82
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
35
0
ISMAR DIZDAREVIĆ (BORAC)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. ISMAR DIZDAREVIĆ, KBS Borac Jelah
3. PETAR BILUSIC, 2002 - Odzak
3. ----
PF - Učenici -32
1002
18
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
115
0
LOVRO BOŠNJAK (POSUJŠE)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. LOVRO BOŠNJAK, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. ----
3. ----
PF - Učenice -32
1005
229
9
LUNA MOČILAC (TGRSL)
63
4
NEA VUKOVIĆ (LAV)
61
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
1007
229
7
LUNA MOČILAC (TGRSL)
61
9
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
Medalists
1. LUNA DOMBA ORBANIĆ, LAV, Pula
2. LUNA MOČILAC, TIGAR, Slunj
3. NEA VUKOVIĆ, LAV, Pula
3. ----
PF - Mlađi kadeti -28
1009
83
0
BORNA ŠARIĆ (LAV)
114
6
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
79
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1011
114
3
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
79
9
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. ROKO RIBARIĆ, OMEGA
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1010
80
9
IVAN UDOVIĆ (LAV)
84
1
BORNA ŠARIĆ (LAV)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
1017
228
6
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
62
1
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
207
NEA VUKOVIĆ (LAV)
1019
228
6
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
207
0
NEA VUKOVIĆ (LAV)
Medalists
1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
2. NEA VUKOVIĆ, LAV, Pula
3. LUNA DOMBA ORBANIĆ, LAV, Pula
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
1022
81
10
MORIS TRBULIN (LAV)
171
1
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
161
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
1024
81
9
MORIS TRBULIN (LAV)
161
4
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
3. HANNAN BRKIĆ, "ZINO"
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
1023
17
0
LOREN DOMBA (LAV)
173
0
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
86
FILIP MATKOVIĆ (OMEGA)
1025
17
10
LOREN DOMBA (LAV)
86
4
FILIP MATKOVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. FILIP MATKOVIĆ, OMEGA
3. ELVEDIN OKUGIC, "ZINO"
3. ----
PF - Starije kadetkinje -60
1026
15
5
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
111
10
LARA RADOČAJ (TGRSL)
Medalists
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Seniorke -65
1027
64
6
ANA ALABER (LAV)
246
0
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
Medalists
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -65
1040
168
2
HANA MIDŽIĆ (BIHAC)
16
1
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
Medalists
1. HANA MIDŽIĆ, "ZINO"
2. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----