Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Posavina Open Odžak 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
CBS"Tešanj"Tešanj
Ilidža Sarajevo
KBK "PREDATOR" Doboj
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBV "Gazija" Sarajevo
Kick boxing club PRNJAVOR
Kick-box klub Prijedor
Klub borilackih vjestina "Derventa"
KUTINA
LAV, Pula
OMEGA
Radnicki
TIGAR, Slunj
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici -28
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti +47
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -69
LC - Juniorke -65
KL - Stariji kadeti -69
KL - Seniori -94
PF - Učenici -28
1001
92
0
PETAR BILUSIC (2002BIH)
82
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
35
ISMAR DIZDAREVIĆ (BORAC)
1003
82
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
35
0
ISMAR DIZDAREVIĆ (BORAC)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. ISMAR DIZDAREVIĆ, KBS Borac Jelah
3. PETAR BILUSIC, 2002 - Odzak
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
1012
2
3
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
70
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
3
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
1014
70
9
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
3
7
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
Medalists
1. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
2. IVAN AMBROZIC, 2002 - Odzak
3. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
1013
93
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
91
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
160
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
170
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
172
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
1015
93
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
160
5
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
1016
170
9
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
172
3
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
1018
160
3
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
170
6
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
Medalists
1. HANNAN BRKIĆ, "ZINO"
2. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
3. ELVEDIN OKUGIC, "ZINO"
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
LC - Stariji kadeti -42
1029
113
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
120
0
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
37
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
1032
113
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
37
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
Medalists
1. LEON ŽAJGAR, OMEGA
2. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. IVAN AMBROZIC, 2002 - Odzak
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
132A
5
1
LUKA TOPOLOVAC (2002BIH)
247
2
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Medalists
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. LUKA TOPOLOVAC, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
1030
240
3
ANTEJ PENAVA (USORA)
4
0
JASMIN DAJIC (2002BIH)
1031
149
0
LUKA TOPOLOVAC (2002BIH)
90
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
1033
240
0
ANTEJ PENAVA (USORA)
90
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
Medalists
1. PETAR MARIJIĆ, OMEGA
2. ANTEJ PENAVA, KBS "TITANIUM" Usora
3. LUKA TOPOLOVAC, 2002 - Odzak
3. JASMIN DAJIC, 2002 - Odzak
LC - Stariji kadeti -69
1035
231
3
AMIR AJDINI (2002BIH)
42
0
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
205
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
1037
231
3
AMIR AJDINI (2002BIH)
205
0
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. AMIR AJDINI, 2002 - Odzak
2. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ADMIR HASANBAŠIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
LC - Juniorke -65
1046
108
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
233
0
ANDJELA TOPOLOVAC (2002BIH)
Medalists
1. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
2. ANDJELA TOPOLOVAC, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -69
2007
1
3
AMIR AJDINI (2002BIH)
124
0
DRAGOMIR VASILIĆ (DOBOJ)
2008
73
3
BENJAMIN DUCIC (ILID-SA)
43
0
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
2010
1
3
AMIR AJDINI (2002BIH)
73
0
BENJAMIN DUCIC (ILID-SA)
Medalists
1. AMIR AJDINI, 2002 - Odzak
2. BENJAMIN DUCIC, Ilidža Sarajevo
3. DRAGOMIR VASILIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj
3. ADMIR HASANBAŠIĆ, KBS Borac Jelah
KL - Seniori -94
2049
208
0
ADIS OGRIĆ (DBJ)
235
3
FRANJO ČUPIĆ (USORA)
2050
6
2
PEJO GUBERAC (2002BIH)
51
1
ALBIN OSMANOVIC (RADNICK)
2052
235
0
FRANJO ČUPIĆ (USORA)
6
3
PEJO GUBERAC (2002BIH)
Medalists
1. PEJO GUBERAC, 2002 - Odzak
2. FRANJO ČUPIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. ALBIN OSMANOVIC, Radnicki
3. ADIS OGRIĆ, "Fighter-Doboj Jug"