Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Posavina Open Odžak 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
CBS"Tešanj"Tešanj
Ilidža Sarajevo
KBK "PREDATOR" Doboj
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBV "Gazija" Sarajevo
Kick boxing club PRNJAVOR
Kick-box klub Prijedor
Klub borilackih vjestina "Derventa"
KUTINA
LAV, Pula
OMEGA
Radnicki
TIGAR, Slunj
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici -28
PF - Učenici +32
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Juniori -69
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje +65
KL - Juniori -69
PF - Učenici -28
1001
92
0
PETAR BILUSIC (2002BIH)
82
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
35
ISMAR DIZDAREVIĆ (BORAC)
1003
82
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
35
0
ISMAR DIZDAREVIĆ (BORAC)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. ISMAR DIZDAREVIĆ, KBS Borac Jelah
3. PETAR BILUSIC, 2002 - Odzak
3. ----
PF - Učenici +32
1004
44
2
JAN PEŠIĆ (BORAC)
227
7
IVAN KATIĆ (TGRSL)
243
MIRZA MUJANOVIĆ (ILID-SA)
1006
227
6
IVAN KATIĆ (TGRSL)
243
1
MIRZA MUJANOVIĆ (ILID-SA)
Medalists
1. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj
2. MIRZA MUJANOVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. JAN PEŠIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
LC - Stariji kadeti -42
1029
113
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
120
0
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
37
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
1032
113
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
37
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
Medalists
1. LEON ŽAJGAR, OMEGA
2. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. IVAN AMBROZIC, 2002 - Odzak
3. ----
LC - Stariji kadeti -69
1035
231
3
AMIR AJDINI (2002BIH)
42
0
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
205
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
1037
231
3
AMIR AJDINI (2002BIH)
205
0
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. AMIR AJDINI, 2002 - Odzak
2. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ADMIR HASANBAŠIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
1036
162
3
ARNEL BULIC (BIHAC)
87
0
FILIP MATKOVIĆ (OMEGA)
33
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
1038
162
0
ARNEL BULIC (BIHAC)
33
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
Medalists
1. MEHMED ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. ARNEL BULIC, "ZINO"
3. FILIP MATKOVIĆ, OMEGA
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
1042
38
0
MERIMA ALIČIĆ (BORAC)
98
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
159
ADNA BEHREM (BIHAC)
1044
98
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
159
0
ADNA BEHREM (BIHAC)
Medalists
1. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
2. ADNA BEHREM, "ZINO"
3. MERIMA ALIČIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
LC - Juniori -69
1045
31
2
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
104
1
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. BAJRO ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. ĐURO MARTINOVIĆ, KUTINA
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -69
2007
1
3
AMIR AJDINI (2002BIH)
124
0
DRAGOMIR VASILIĆ (DOBOJ)
2008
73
3
BENJAMIN DUCIC (ILID-SA)
43
0
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
2010
1
3
AMIR AJDINI (2002BIH)
73
0
BENJAMIN DUCIC (ILID-SA)
Medalists
1. AMIR AJDINI, 2002 - Odzak
2. BENJAMIN DUCIC, Ilidža Sarajevo
3. DRAGOMIR VASILIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj
3. ADMIR HASANBAŠIĆ, KBS Borac Jelah
KL - Stariji kadeti +69
2009
209
3
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
163
0
ARNEL BULIC (BIHAC)
175
LUKA MARČETIĆ (KBKP)
213
EDVIN IBRAHIMOVIĆ (DBJ)
34
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
2011
209
3
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
175
0
LUKA MARČETIĆ (KBKP)
2012
213
0
EDVIN IBRAHIMOVIĆ (DBJ)
34
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
2014
209
0
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
34
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
Medalists
1. MEHMED ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. ALDIN DŽANIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
3. EDVIN IBRAHIMOVIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
3. LUKA MARČETIĆ, Kick-box klub Prijedor
KL - Starije kadetkinje +65
2018
99
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
39
0
MERIMA ALIČIĆ (BORAC)
158
ADNA BEHREM (BIHAC)
2020
99
2
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
158
1
ADNA BEHREM (BIHAC)
Medalists
1. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
2. ADNA BEHREM, "ZINO"
3. MERIMA ALIČIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
KL - Juniori -69
2024
53
0
HARIS ĐUZIC (RADNICK)
122
3
SLAVIŠA JANJILOVIĆ (DOBOJ)
125
NEBOJŠA MARKULJEVIĆ (DOBOJ)
2026
32
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
105
0
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
121
DRAGAN MARKULJEVIĆ (DOBOJ)
2027
122
3
SLAVIŠA JANJILOVIĆ (DOBOJ)
125
0
NEBOJŠA MARKULJEVIĆ (DOBOJ)
2028
32
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
121
0
DRAGAN MARKULJEVIĆ (DOBOJ)
2030
122
0
SLAVIŠA JANJILOVIĆ (DOBOJ)
32
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
Medalists
1. BAJRO ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. SLAVIŠA JANJILOVIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj
3. DRAGAN MARKULJEVIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj
3. NEBOJŠA MARKULJEVIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj