Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u LK (Sen) i LC (Ks) i KL (Jun)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FIGHT FACTORY - VALPOVO
FIGHTER
FORTIS
HBD
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KUTINA
LEON GYM
Marjan
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
THUNDERMAN GYM
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniori -74
LK - Seniori -67
KL - Juniori -74
123
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
B022
81
0
MARKO JANKOVIĆ (TERMIN)
102
3
IVAN CELJAK (PITBUL)
11
LEON HADŽIĆ (MINOTAU)
250
ROKO PRIBUDIĆ (MORNAR)
B023
186
3
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
232
0
NINOSLAV PLENTAJ (KOBRABJ)
82
JOSIP ČIKOTIĆ (TERMIN)
91
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
104
PATRIK BERGER (ZG)
B026
123
3
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
102
0
IVAN CELJAK (PITBUL)
B027
11
1
LEON HADŽIĆ (MINOTAU)
250
2
ROKO PRIBUDIĆ (MORNAR)
B028
186
3
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
82
0
JOSIP ČIKOTIĆ (TERMIN)
B029
91
0
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
104
3
PATRIK BERGER (ZG)
B039
123
3
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
250
0
ROKO PRIBUDIĆ (MORNAR)
B040
186
0
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
104
3
PATRIK BERGER (ZG)
B050
123
3
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
104
0
PATRIK BERGER (ZG)
Medalists
1. KARLO KEDVEŠ, BLITZ
2. PATRIK BERGER, ZAGREB
3. ROKO PRIBUDIĆ, MORNAR
3. MARKO MLINARIĆ, ARMUS
LK - Seniori -67
119
MATEO TURČIĆ (SPARTAN)
R003
203
3
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
39
0
LUKA MARKOVIĆ (ZELG)
R004
105
3
LUKA RUKAVINA (ZG)
78
0
KRISTIJAN KNEŽEVIĆ (ZELG)
20
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
R023
119
2
MATEO TURČIĆ (SPARTAN)
203
1
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
R024
105
0
LUKA RUKAVINA (ZG)
20
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
R041
119
0
MATEO TURČIĆ (SPARTAN)
20
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Medalists
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. MATEO TURČIĆ, SPARTAN GYM
3. LUKA RUKAVINA, ZAGREB
3. MATEO KRSNIK, LEON GYM