Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Topusko Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"ZINO"
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBS Pokoj
KUTINA
LOTUS
MARJAN 1975
NINJA
PLANET SPORT
PTUJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TEŽINE / UZRASTI
PF - Djevojčice početnice -32
PF - Djevojčice početnice +32
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Djevojčice početnice -32
1008
193
10
DEA CVEK (PLANET)
202
0
EMA BEĆIRBAŠIĆ (FRANK.)
1009
209
3
NIKA ŽGALJIĆ (FRANK.)
163
5
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
1012
193
8
DEA CVEK (PLANET)
163
6
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
Osvajači medalja
1. DEA CVEK, PLANET SPORT
2. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
3. EMA BEĆIRBAŠIĆ, FRANKOPAN
3. NIKA ŽGALJIĆ, FRANKOPAN
PF - Djevojčice početnice +32
1011
87
7
ANTEA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
162
6
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
165
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
1013
87
2
ANTEA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
165
5
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
Osvajači medalja
1. TAJA ŠIBILA, PTUJ
2. ANTEA TOMAŠKOVIĆ, KUTINA
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
3. ----
PF - Djevojčice +32
1025
248
4
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
160
3
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
152
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
231
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
169
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
1027
248
0
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
152
3
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
1026
231
10
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
169
3
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
1029
152
4
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
231
5
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. SIMONA MILANOVIĆ, ARMUS
2. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. MAJA MUDRIĆ, FRANKOPAN
3. KIARA BRATKOVIĆ, BTI
PF - Mlađe kadetkinje -37
1053
80
7
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
161
5
DORIS ŠULEK (PTUJ)
250
ELENA ČVEK (BTI)
168
PAULA MRKONJIĆ (FRANK.)
43
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
1055
80
4
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
250
7
ELENA ČVEK (BTI)
1054
168
0
PAULA MRKONJIĆ (FRANK.)
43
0
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
1057
250
5
ELENA ČVEK (BTI)
43
6
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
Osvajači medalja
1. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
2. ELENA ČVEK, BTI
3. PAULA MRKONJIĆ, FRANKOPAN
3. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje -42
1056
186
0
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
164
0
DORIS ŠULEK (PTUJ)
180
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
167
DORA GREGO (FRANK.)
251
LORENA ZEBA (BTI)
1058
164
3
DORIS ŠULEK (PTUJ)
180
1
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
1059
167
14
DORA GREGO (FRANK.)
251
18
LORENA ZEBA (BTI)
1061
164
4
DORIS ŠULEK (PTUJ)
251
8
LORENA ZEBA (BTI)
Osvajači medalja
1. LORENA ZEBA, BTI
2. DORIS ŠULEK, PTUJ
3. DORA GREGO, FRANKOPAN
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN