Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Topusko Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBS Pokoj
KUTINA
LOTUS
MARJAN 1975
NINJA
PLANET SPORT
PTUJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Dječaci početnici -25
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
KL - Starije kadetkinje +65
KL - Juniori -69
KL - Seniori -69
KL - Seniori +94
PF - Dječaci početnici -25
1001
46
4
DZENAN TUTIC (POKOJ)
238
9
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
220
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
223
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
78
LUKA PTIČAR (KUTINA)
1003
238
7
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
220
2
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
1002
223
2
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
78
8
LUKA PTIČAR (KUTINA)
1005
238
5
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
78
6
LUKA PTIČAR (KUTINA)
Medalists
1. LUKA PTIČAR, KUTINA
2. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA
3. ALEKSANDAR ŠESTO, GLINA
PF - Dječaci -25
1014
217
4
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
135
1
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
86
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
1016
217
4
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
86
1
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. PATRIK ŠIMUNOVIĆ, KUTINA
3. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. ----
PF - Dječaci -28
1015
219
0
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
136
0
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
Medalists
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje +65
2021
247
2
SARA DEDIC (BIHAC)
134
1
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
216
JANA DAMJANOVIĆ (KBK TD)
2023
247
0
SARA DEDIC (BIHAC)
216
0
JANA DAMJANOVIĆ (KBK TD)
Medalists
1. SARA DEDIC, "ZINO"
2. JANA DAMJANOVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
KL - Juniori -69
2024
141
1
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
62
2
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
Medalists
1. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
2. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
KL - Seniori -69
2026
237
0
IGOR ŠTEKOVIĆ (IMPACT)
139
3
ERMIN SALI (KBK TD)
Medalists
1. ERMIN SALI, DRAGON&SOKOL
2. IGOR ŠTEKOVIĆ, IMPACT
3. ----
3. ----
KL - Seniori +94
2028
32
3
IVICA IVIĆ (ARMUS)
140
0
DAMIR PAVIČIĆ (KBK TD)
Medalists
1. IVICA IVIĆ, ARMUS
2. DAMIR PAVIČIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----