Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Topusko Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBS Pokoj
KUTINA
LOTUS
MARJAN 1975
NINJA
PLANET SPORT
PTUJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici -25
PF - Ml. kadetkinje početnice+47
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Starije kadetkinje -55
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -46
PF - Dječaci početnici -25
1001
46
4
DZENAN TUTIC (POKOJ)
238
9
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
220
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
223
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
78
LUKA PTIČAR (KUTINA)
1003
238
7
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
220
2
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
1002
223
2
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
78
8
LUKA PTIČAR (KUTINA)
1005
238
5
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
78
6
LUKA PTIČAR (KUTINA)
Medalists
1. LUKA PTIČAR, KUTINA
2. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA
3. ALEKSANDAR ŠESTO, GLINA
PF - Ml. kadetkinje početnice+47
1029A
40
17
NOLA NOVOKMET (MARJAN)
221
15
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
Medalists
1. NOLA NOVOKMET, MARJAN 1975
2. ANA LU KUZMIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1032
156
11
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
227
1
LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA)
178
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
1034
156
11
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
178
3
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LUCIJAN IVANOVIĆ, GLINA
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
1035
222
1
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
153
11
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
170
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
74
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
36
IVAN PALEKA (MARJAN)
1037
153
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
170
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1036
74
10
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
36
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
1039
153
2
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
74
4
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. IVAN MARETIĆ, JASTREB
3. IVAN PALEKA, MARJAN 1975
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti +47
1044
75
2
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
172
12
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
120
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
77
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
263
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
76
MATKO PREBEG (KUTINA)
12
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
200
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
229
MATEJ BOGOVIĆ (GLINA)
1046
172
11
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
120
1
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
1047
77
11
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
263
1
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
1048
76
8
MATKO PREBEG (KUTINA)
12
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
1049
200
10
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
229
0
MATEJ BOGOVIĆ (GLINA)
1050
172
10
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
77
0
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
1052
76
10
MATKO PREBEG (KUTINA)
200
2
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
1053A
172
4
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
76
2
MATKO PREBEG (KUTINA)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MATKO PREBEG, KUTINA
3. MATIJA PTIČAR, KUTINA
3. PATRIK KOVAČEVIĆ, PLANET SPORT
PF - Mlađe kadetkinje +47
1064
199
13
MARTINA GRABAR (PLANET)
145
8
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
9
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
184
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
127
LANA KIRIN (TIGAR)
37
KATARINA PAVIĆ (MARJAN)
25
ROKA PULJAK (TIGAR)
102
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
228
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
1066
199
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
9
14
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
1067
184
3
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
127
13
LANA KIRIN (TIGAR)
1068
37
0
KATARINA PAVIĆ (MARJAN)
25
10
ROKA PULJAK (TIGAR)
1069
102
11
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
228
4
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
1070
9
10
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
127
0
LANA KIRIN (TIGAR)
1071
25
0
ROKA PULJAK (TIGAR)
102
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1073
9
0
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
102
0
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ROKA PULJAK, TIGAR, Karlovac
3. LANA KIRIN, TIGAR, Karlovac
PF - Starije kadetkinje -55
2090
98
0
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
261
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
2092
38
10
LANA BOGDAN (MARJAN)
206
0
SARAH BUDIČIN (PLANET)
2093
35
12
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
224
2
KLARA LONČAREVIĆ (GLINA)
259
MARINA RADIĆ (LOTUS)
2094
98
4
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
38
13
LANA BOGDAN (MARJAN)
2095
35
14
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
259
8
MARINA RADIĆ (LOTUS)
2098
38
18
LANA BOGDAN (MARJAN)
35
13
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
Medalists
1. LANA BOGDAN, MARJAN 1975
2. CHIARA MILIŠA, MARJAN 1975
3. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MARINA RADIĆ, LOTUS
LC - Stariji kadeti +69
2007
148
0
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
225
0
LOVRO ZAGORAC (GLINA)
117
BOŽE ĐUKIĆ (LOTUS)
2009
148
3
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
117
0
BOŽE ĐUKIĆ (LOTUS)
Medalists
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. BOŽE ĐUKIĆ, LOTUS
3. LOVRO ZAGORAC, GLINA
3. ----
LC - Starije kadetkinje -46
2010
257
3
ANESA HAMZIC (BIHAC)
226
0
ANTONIJA ŽILIĆ (GLINA)
Medalists
1. ANESA HAMZIC, "ZINO"
2. ANTONIJA ŽILIĆ, GLINA
3. ----
3. ----