Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Trofej Beograda
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
Anarchy Gym
BKBK " Kraljevo"
Bor
CBS"Tešanj"Tešanj
Dragon Sefkerin
Ful kontakt Beograd
Gladijator Negotino
GLADIJATOR STIP
Grocka
Ilidža Sarajevo
INVICTUS
KBC" SVETI CAR LAZAR"
KBK "Novi Beograd"
KBK BATAJNICA
KBK JUNIOR
KBK Kalifornija
KBK Palmini tigrovi Jagodina
KBK PAN GYM
KBK Pobednik Beograd
KBK Radnički Krstaš
KBK SURCIN
KBK Taurunum
KBK VRANJE
KBK VULKAN
KBK WARRIOR
KBK ZEMUN
KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,
KBK"NIŠ"
KBK``AS``-DELCEVO
KBS "Deveta Četa" Pale
Kick boxing club PRNJAVOR
Kik boks klub Bečej
Kik boks klub Ru-09
Kik Boks Klub Soko Ub
Kik boks tim Gardec
Kobra Sombor
KTB Krško
NOVA DIMENZIJA
POWER TEAM
Pro-kick
SHAMPION SKOPJE
SK KBS 011
SPARTA TEMERIN
TEAM BUZA
Topic Team
Velež Nevesinje
VOZDOVAC FIGHT TEAM
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL-Pioniri+47
LK-Juniori-75
LK-Seniori-75
LK-Seniori-81
LK-Seniori-86
KL-Pioniri+47
1001
212
0
BENJAMIN LONČARIĆ (ILID-SA)
175
3
VELJKO MIRKOVIC (SURCIN)
10
DAVID STAMATOVIĆ (BATAJA)
123
VIKTOR ZIVANOVIC (VOZD)
232
NIKOLA JANKOVIC (KBKZEM)
1002
122
3
VASILIJE ILIC (VOZD)
129
0
MATIJA ARSENIJEVIC (KOLUBAR)
209
JOVAN TISMA (CZD)
174
STRAHINJA TOMIC (SURCIN)
233
STEFAN MALJUKAN (KBKZEM)
1014
175
0
VELJKO MIRKOVIC (SURCIN)
10
3
DAVID STAMATOVIĆ (BATAJA)
1015
123
3
VIKTOR ZIVANOVIC (VOZD)
232
0
NIKOLA JANKOVIC (KBKZEM)
1016
122
1
VASILIJE ILIC (VOZD)
209
2
JOVAN TISMA (CZD)
1017
174
1
STRAHINJA TOMIC (SURCIN)
233
2
STEFAN MALJUKAN (KBKZEM)
1050
10
3
DAVID STAMATOVIĆ (BATAJA)
123
0
VIKTOR ZIVANOVIC (VOZD)
1051
209
3
JOVAN TISMA (CZD)
233
0
STEFAN MALJUKAN (KBKZEM)
1085
10
2
DAVID STAMATOVIĆ (BATAJA)
209
1
JOVAN TISMA (CZD)
Medalists
1. DAVID STAMATOVIĆ, KBK BATAJNICA
2. JOVAN TISMA, KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,
3. VIKTOR ZIVANOVIC, VOZDOVAC FIGHT TEAM
3. STEFAN MALJUKAN, KBK ZEMUN
LK-Juniori-75
R020
49
3
DIMITRIJE JOVANOVIĆ (CZD)
70
0
NJEGOŠ MARINKOVIĆ (KBS 011)
R021
271
0
SERGEJ PIZURICA (KBKZEM)
218
3
NEMANJA MILENKOVIĆ (KBK KV)
R067
49
0
DIMITRIJE JOVANOVIĆ (CZD)
218
3
NEMANJA MILENKOVIĆ (KBK KV)
Medalists
1. NEMANJA MILENKOVIĆ, BKBK " Kraljevo"
2. DIMITRIJE JOVANOVIĆ, KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,
3. SERGEJ PIZURICA, KBK ZEMUN
3. NJEGOŠ MARINKOVIĆ, SK KBS 011
LK-Seniori-75
R025
255
2
VASILIJE JOVANOVIĆ (CZD)
101
1
ALEKSANDAR PETROVIĆ (BATAJA)
R026
74
0
MILAN KALKAN (KBS 011)
132
3
MILOS JOVANOVIĆ (TOPIC)
R071
255
0
VASILIJE JOVANOVIĆ (CZD)
132
3
MILOS JOVANOVIĆ (TOPIC)
Medalists
1. MILOS JOVANOVIĆ, Topic Team
2. VASILIJE JOVANOVIĆ, KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,
3. MILAN KALKAN, SK KBS 011
3. ALEKSANDAR PETROVIĆ, KBK BATAJNICA
LK-Seniori-81
R027
113
3
ZLATKO TURKOVIC (FELIX)
48
0
MILOŠ DAKOVIĆ (CZD)
294
BOBAN ILIOSKI (SAMPION)
R072
113
0
ZLATKO TURKOVIC (FELIX)
294
3
BOBAN ILIOSKI (SAMPION)
Medalists
1. BOBAN ILIOSKI, SHAMPION SKOPJE
2. ZLATKO TURKOVIC, KBK "Novi Beograd"
3. MILOŠ DAKOVIĆ, KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,
3. ----
LK-Seniori-86
R012
151
0
DARKO VASILJEVSKI (TOPIC)
52
3
MILOŠ JANKOVIĆ (2010971)
46
ILIJA JOVANOVIĆ (CZD)
103
MILOŠ KOVAČEVIĆ (BATAJA)
68
MILOŠ STOJANOVIĆ (KBS 011)
R046
52
0
MILOŠ JANKOVIĆ (2010971)
46
3
ILIJA JOVANOVIĆ (CZD)
R047
103
3
MILOŠ KOVAČEVIĆ (BATAJA)
68
0
MILOŠ STOJANOVIĆ (KBS 011)
R082
46
3
ILIJA JOVANOVIĆ (CZD)
103
0
MILOŠ KOVAČEVIĆ (BATAJA)
Medalists
1. ILIJA JOVANOVIĆ, KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,
2. MILOŠ KOVAČEVIĆ, KBK BATAJNICA
3. MILOŠ JANKOVIĆ, KBK"NIŠ"
3. MILOŠ STOJANOVIĆ, SK KBS 011