Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
WAKO Grand Prix BIH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"MORAVA" Vladičin Han
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
combat radovis
Čelični borac Zenica
Eagles SCM
Fight
Fight Team Skopje
GLADIATOR-SKOPJE
GLADIJATOR STIP
GOLDEN GLORY LIVNO
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBC,,056,, Zvornik"
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "PREDATOR" Doboj
KBK "Sanica"
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBK"081" PODGORICA
kbk"energy"bitola
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Golden team Kalesija
KBS Hektor
KBS Ljutoc Orasac
KBS SANA 2018
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KFK Orlova kandža
Kick boxing club PRNJAVOR
KickBox Klub Univerzum
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
Kik boks klub Tivat
Muay Thai & MMA Club xXx
Panter Bijeljina
Perjanik Berane
PLJEVLJA
Radnicki
Reflex
SHAMPION SKOPJE
SKILL GYM TUZLA
TEAM BUZA
TIGAR Gacko
TKD Galaja
VELEBIT
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Older cadets (male) +69
LC - Older cadets (female) -60
LC - Juniors (male) -74
KL - Older cadets (male) -32*
KL - Older cadets (male) -37*
KL - Older cadets (female) -42
KL - Older cadets (female) -46
KL - Juniors (female) -55
KL - Seniors (male) -69
KL - Seniors (female) -65
LC - Older cadets (male) +69
2022
457
0
ADI BAJRIĆ (ĐERZELZ)
472
3
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
2023
285
3
ARNEL BULIC (BIHAC)
178
0
NIKOLA NACEV (MK STIP)
2024
432
3
ABDULLAH HADŽIĆ (LIVNO)
397
0
MARIN ČULJAK (POSUJŠE)
191
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
2025
472
1
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
285
2
ARNEL BULIC (BIHAC)
2026
432
3
ABDULLAH HADŽIĆ (LIVNO)
191
0
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
2028
285
3
ARNEL BULIC (BIHAC)
432
0
ABDULLAH HADŽIĆ (LIVNO)
Medalists
1. ARNEL BULIC, "ZINO"
2. ABDULLAH HADŽIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
3. RIJAD OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
LC - Older cadets (female) -60
2032
366
1
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
92
2
ANELA OMEROVIC (RADNICK)
Medalists
1. ANELA OMEROVIC, Radnicki
2. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -74
2041
536
0
MATEJ ĆORIĆ (ODŽAK13)
187
3
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
513
MEHRIM BAŠIĆ (LIVNO)
2043
187
1
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
513
2
MEHRIM BAŠIĆ (LIVNO)
Medalists
1. MEHRIM BAŠIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
2. ADNAN DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. MATEJ ĆORIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ----
KL - Older cadets (male) -32*
3001
223
3
KENAN SMAKA (USORA)
365
0
JASMIN SPAHIĆ (TEŠANJ)
3002
10
3
MIRZA MUJANOVIĆ (ILID-SA)
492
0
UROS MIMIC (KBS)
3004
223
0
KENAN SMAKA (USORA)
10
3
MIRZA MUJANOVIĆ (ILID-SA)
Medalists
1. MIRZA MUJANOVIĆ, Ilidža Sarajevo
2. KENAN SMAKA, KBS "TITANIUM" Usora
3. UROS MIMIC, KBS "Deveta Četa" Pale
3. JASMIN SPAHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
KL - Older cadets (male) -37*
3003
487
0
LUKA BANDIC (KBS)
117
3
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
3005
131
2
ESMIN FORIC (SG)
591
1
MUHAMED NOVALIĆ (REFLEX)
3006
488
3
IVAN MARKOVIĆ (KBS)
62
0
ALEKSANDAR DAMJANAC (VELEZ)
184
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
3007
117
3
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
131
0
ESMIN FORIC (SG)
3008
488
1
IVAN MARKOVIĆ (KBS)
184
2
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
3010
117
2
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
184
1
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. MATEJ MUČIBABIĆ, TIGAR Gacko
2. MUAMER DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ESMIN FORIC, KBS Storm Gym
3. IVAN MARKOVIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
KL - Older cadets (female) -42
3061
378
3
AMINA BEGUNIĆ (TEŠANJ)
120
0
TEODORA VLASKI (TRN2010)
499
ANESA ŠUŠNJAR (KURTO)
3063
378
0
AMINA BEGUNIĆ (TEŠANJ)
499
3
ANESA ŠUŠNJAR (KURTO)
Medalists
1. ANESA ŠUŠNJAR, KBV Kurto
2. AMINA BEGUNIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. TEODORA VLASKI, Kik boks klub "KULE" Trnovo
3. ----
KL - Older cadets (female) -46
4001
567
2
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
228
1
MAJA OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
498
ADNA HODŽIĆ (KURTO)
4004
567
0
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
498
3
ADNA HODŽIĆ (KURTO)
Medalists
1. ADNA HODŽIĆ, KBV Kurto
2. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. MAJA OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ----
KL - Juniors (female) -55
4039
186
3
EDITA BRKIĆ (TEŠANJ)
121
0
SLAVOJKA PAPOVIC (TRN2010)
4039A
407
0
ENA FORTO (SPARTA)
294
3
DŽENETA LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
4041
186
0
EDITA BRKIĆ (TEŠANJ)
294
3
DŽENETA LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
Medalists
1. DŽENETA LJUBIJANKIĆ, "ZINO"
2. EDITA BRKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ENA FORTO, KBV "SPARTA"Sarajevo
3. SLAVOJKA PAPOVIC, Kik boks klub "KULE" Trnovo
KL - Seniors (male) -69
4043
579
0
ANES HASANOVIĆ (BORAC)
219
3
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (USORA)
302
ELDIN VOJIC (BIHAC)
195
AMAR NUROVIĆ (TEŠANJ)
473
JASMIN MURAJA (111!!!!)
4045
219
3
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (USORA)
302
0
ELDIN VOJIC (BIHAC)
4046
195
1
AMAR NUROVIĆ (TEŠANJ)
473
2
JASMIN MURAJA (111!!!!)
4049
219
3
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (USORA)
473
0
JASMIN MURAJA (111!!!!)
Medalists
1. HAJRUDIN ČAMDŽIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. JASMIN MURAJA, KBK " Golden Fighters" Iliđža
3. ELDIN VOJIC, "ZINO"
3. AMAR NUROVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
KL - Seniors (female) -65
4060
607
3
BAHRIJA ALIĆ (USORA)
381
0
ANI BALEK (EAGLES)
4061
89
0
DŽENITA MAHOVKIĆ (RADNICK)
185
3
NIRMANA BRKIĆ (TEŠANJ)
4063
607
0
BAHRIJA ALIĆ (USORA)
185
3
NIRMANA BRKIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. NIRMANA BRKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. BAHRIJA ALIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. DŽENITA MAHOVKIĆ, Radnicki
3. ANI BALEK, Eagles SCM