Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti -47
3001
13
3
LUKA DESIĆ (KUTINA)
69
0
LUKA TOPOLOVAC (2002BIH)
193
NAGY DÁVID (ZSUZSU6)
305
RENE KALIMAN (DRAGA)
86
TEO GRGIĆ (2002BIH)
3003
13
0
LUKA DESIĆ (KUTINA)
193
0
NAGY DÁVID (ZSUZSU6)
3002
305
3
RENE KALIMAN (DRAGA)
86
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
3006
13
3
LUKA DESIĆ (KUTINA)
305
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
Osvajači medalja
1. LUKA DESIĆ, KUTINA
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. NAGY DÁVID, Castrum Sec Dinamica SE
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
LC - Stariji kadeti -52
3004
192
0
MAJOR SZABOLCS (ZSUZSU6)
18
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
3005
101
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
277
0
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
3007
18
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
101
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. FILIP GRBAVAC, MAWASHI
3. MAJOR SZABOLCS, Castrum Sec Dinamica SE
LC - Stariji kadeti -57
3008
596
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
335
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
3009
517
0
MIHAEL MAJSTOROVIĆ (KBK TD)
549
0
AHMED KOVAČEVIĆ (BIHAC)
3010
411
2
ERIK TOMAC (TGRBROD)
307
1
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
3011
167
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
223
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
3012
335
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
517
0
MIHAEL MAJSTOROVIĆ (KBK TD)
3013
411
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
167
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
3015
335
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
411
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. MIHAEL MAJSTOROVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
3014
308
0
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
316
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
3016
412
3
ERIK TOMAC (TGRBROD)
232
0
LOVRO ŠTEFANAC (TGRSL)
3017
208
0
MIHAEL PAVLIČIĆ (VUSOKOL)
172
3
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
484
MARKO SESAR (HUS-OS)
3018
316
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
412
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
3019
172
0
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
484
3
MARKO SESAR (HUS-OS)
3021
316
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
484
0
MARKO SESAR (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. MARKO SESAR, HUS
3. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. FRAN CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
LC - Stariji kadeti -69
3020
546
0
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
496
3
VALENTINO JANJAC (HBD)
343
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
3022
496
0
VALENTINO JANJAC (HBD)
343
3
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
2. VALENTINO JANJAC, HBD
3. SAMIR BAŠANOVIĆ, "ZINO"
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
3023
341
0
MARKO DŽIN (PLANET)
497
3
DUJE IVAS (HBD)
105
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
3024
362
2
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
551
1
STJEPAN PATRIK ŠIPUŠ (CRO)
301
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
3025
497
2
DUJE IVAS (HBD)
105
1
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
3026
362
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
301
3
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
3028
497
3
DUJE IVAS (HBD)
301
0
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
Osvajači medalja
1. DUJE IVAS, HBD
2. TINO PARAVIĆ, DRAGA
3. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
3. GORAN BANOVIĆ, ARMUS