Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area RING
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Juniori -57
PF - Juniori -63
PF - Juniori -74
PF - Seniori -69
PF - Dječaci +32
1035
406
5
ANDRIJA KNEZEVIC (BROD)
123
7
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
467
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
1037
147
2
IVAN GABRIJEL BURŠIĆ (LAV)
173
9
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
503
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1038
253
1
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
541
11
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
116
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
563
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
124
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1039
255
6
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
14
7
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
314
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
72
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
162
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1040
254
1
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
540
8
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
235
FRAN KOZJAK (TKD.SL)
466
NIKOLAY BUKOVANSKI (RADULOV)
10
KARLO NOVAK (KUTINA)
1041
123
0
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
467
7
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
1042
173
2
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
503
5
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1043
541
6
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
116
0
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
1044
563
10
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
124
3
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1045
14
4
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
314
3
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
1046
72
7
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
162
5
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1047
540
6
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
235
0
FRAN KOZJAK (TKD.SL)
1048
466
3
NIKOLAY BUKOVANSKI (RADULOV)
10
4
KARLO NOVAK (KUTINA)
1049
467
6
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
503
7
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1050
541
10
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
563
3
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1051
14
6
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
72
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1052
540
10
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
10
5
KARLO NOVAK (KUTINA)
1053
503
5
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
541
10
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
1054
14
2
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
540
7
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
1056
541
14
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
540
7
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
Medalists
1. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
2. DINO NADAREVIĆ, "ZINO"
3. DANIEL DJUKIC, TIGAR BROD
3. MATIJA PTIČAR, KUTINA