Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište RING
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Juniori -57
PF - Juniori -63
PF - Juniori -74
PF - Seniori -69
PF - Dječaci +32
1035
406
5
ANDRIJA KNEZEVIC (BROD)
123
7
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
467
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
1037
147
2
IVAN GABRIJEL BURŠIĆ (LAV)
173
9
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
503
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1038
253
1
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
541
11
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
116
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
563
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
124
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1039
255
6
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
14
7
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
314
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
72
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
162
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1040
254
1
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
540
8
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
235
FRAN KOZJAK (TKD.SL)
466
NIKOLAY BUKOVANSKI (RADULOV)
10
KARLO NOVAK (KUTINA)
1041
123
0
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
467
7
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
1042
173
2
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
503
5
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1043
541
6
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
116
0
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
1044
563
10
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
124
3
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1045
14
4
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
314
3
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
1046
72
7
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
162
5
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1047
540
6
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
235
0
FRAN KOZJAK (TKD.SL)
1048
466
3
NIKOLAY BUKOVANSKI (RADULOV)
10
4
KARLO NOVAK (KUTINA)
1049
467
6
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
503
7
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1050
541
10
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
563
3
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1051
14
6
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
72
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1052
540
10
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
10
5
KARLO NOVAK (KUTINA)
1053
503
5
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
541
10
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
1054
14
2
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
540
7
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
1056
541
14
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
540
7
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
Osvajači medalja
1. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
2. DINO NADAREVIĆ, "ZINO"
3. DANIEL DJUKIC, TIGAR BROD
3. MATIJA PTIČAR, KUTINA