Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area RING
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
LC - Juniorke -50
LC - Juniorke -65
LC - Juniorke -70
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
LC - Seniori +94
LC - Stariji kadeti -47
3001
13
3
LUKA DESIĆ (KUTINA)
69
0
LUKA TOPOLOVAC (2002BIH)
193
NAGY DÁVID (ZSUZSU6)
305
RENE KALIMAN (DRAGA)
86
TEO GRGIĆ (2002BIH)
3003
13
0
LUKA DESIĆ (KUTINA)
193
0
NAGY DÁVID (ZSUZSU6)
3002
305
3
RENE KALIMAN (DRAGA)
86
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
3006
13
3
LUKA DESIĆ (KUTINA)
305
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
Medalists
1. LUKA DESIĆ, KUTINA
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. NAGY DÁVID, Castrum Sec Dinamica SE
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
LC - Stariji kadeti -52
3004
192
0
MAJOR SZABOLCS (ZSUZSU6)
18
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
3005
101
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
277
0
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
3007
18
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
101
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. FILIP GRBAVAC, MAWASHI
3. MAJOR SZABOLCS, Castrum Sec Dinamica SE
LC - Stariji kadeti -57
3008
596
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
335
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
3009
517
0
MIHAEL MAJSTOROVIĆ (KBK TD)
549
0
AHMED KOVAČEVIĆ (BIHAC)
3010
411
2
ERIK TOMAC (TGRBROD)
307
1
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
3011
167
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
223
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
3012
335
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
517
0
MIHAEL MAJSTOROVIĆ (KBK TD)
3013
411
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
167
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
3015
335
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
411
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
Medalists
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. MIHAEL MAJSTOROVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
3014
308
0
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
316
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
3016
412
3
ERIK TOMAC (TGRBROD)
232
0
LOVRO ŠTEFANAC (TGRSL)
3017
208
0
MIHAEL PAVLIČIĆ (VUSOKOL)
172
3
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
484
MARKO SESAR (HUS-OS)
3018
316
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
412
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
3019
172
0
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
484
3
MARKO SESAR (HUS-OS)
3021
316
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
484
0
MARKO SESAR (HUS-OS)
Medalists
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. MARKO SESAR, HUS
3. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. FRAN CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
LC - Stariji kadeti -69
3020
546
0
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
496
3
VALENTINO JANJAC (HBD)
343
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
3022
496
0
VALENTINO JANJAC (HBD)
343
3
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
2. VALENTINO JANJAC, HBD
3. SAMIR BAŠANOVIĆ, "ZINO"
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
3023
341
0
MARKO DŽIN (PLANET)
497
3
DUJE IVAS (HBD)
105
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
3024
362
2
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
551
1
STJEPAN PATRIK ŠIPUŠ (CRO)
301
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
3025
497
2
DUJE IVAS (HBD)
105
1
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
3026
362
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
301
3
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
3028
497
3
DUJE IVAS (HBD)
301
0
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
Medalists
1. DUJE IVAS, HBD
2. TINO PARAVIĆ, DRAGA
3. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
3. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
LC - Starije kadetkinje -50
3027
142
0
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
312
0
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
Medalists
1. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
2. ----
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
3029
415
2
KATARINA RUBIL (TGRBROD)
516
1
EMILI KARAGIĆ (KBK TD)
201
ANA KUKIĆ (CRO)
3031
415
2
KATARINA RUBIL (TGRBROD)
201
1
ANA KUKIĆ (CRO)
Medalists
1. KATARINA RUBIL, TIGAR BROD
2. ANA KUKIĆ, CROATIA
3. EMILI KARAGIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
3030
6
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
521
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Medalists
1. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
LC - Juniori -57
3032
93
0
FILIP SEDLAR (ZMAJ)
414
0
JERKO JURIĆ (TGRBROD)
3033
443
3
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
413
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
3036
414
0
JERKO JURIĆ (TGRBROD)
443
3
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
Medalists
1. DEYVID GREORGIEV, teamRADULOV
2. JERKO JURIĆ, TIGAR BROD
3. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. ----
LC - Juniori -63
3034
117
0
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
132
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
3035
88
2
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
281
1
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
3038
132
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
88
0
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
Medalists
1. IVAN SOVEC, ZMAJ
2. TOMISLAV KATUŠIĆ, OMEGA
3. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
3. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
LC - Juniori -69
3037
573
3
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
191
0
HEGEDÜS MARCELL (ZSUZSU6)
313
ANDRIJA DINJEŠ (VUSOKOL)
3039
573
3
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
313
0
ANDRIJA DINJEŠ (VUSOKOL)
Medalists
1. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ANDRIJA DINJEŠ, VUKOVARSKI SOKOL
3. HEGEDÜS MARCELL, Castrum Sec Dinamica SE
3. ----
LC - Juniori -74
3040
386
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
488
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
498
LUCIANO SVRAČAK (HBD)
3041
499
0
ENRIKO KRLUK (HBD)
168
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
103
VALENTIN POZAIĆ (ZMAJ)
3042
386
1
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
498
2
LUCIANO SVRAČAK (HBD)
3043
168
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
103
0
VALENTIN POZAIĆ (ZMAJ)
3045
498
0
LUCIANO SVRAČAK (HBD)
168
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. LUCIANO SVRAČAK, HBD
3. VALENTIN POZAIĆ, ZMAJ
3. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
LC - Juniori -79
3044
304
0
ROKO VULETA (DRAGA)
134
3
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
508
ELDAR HALILOVIĆ (TEŠANJ)
3046
134
3
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
508
0
ELDAR HALILOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. KARLO STUBIČAN, ZMAJ
2. ELDAR HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ROKO VULETA, DRAGA
3. ----
LC - Juniorke -50
3047
8
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
338
0
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
Medalists
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. EMA VIŠKOVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -65
3048
535
0
NIKOLINA GARIĆ (TGRBROD)
17
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
528
EMINA FERIZOVIĆ (BIHAC)
3050
17
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
528
0
EMINA FERIZOVIĆ (BIHAC)
Medalists
1. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
2. EMINA FERIZOVIĆ, "ZINO"
3. NIKOLINA GARIĆ, TIGAR BROD
3. ----
LC - Juniorke -70
3049
418
0
ŠIMA NIKOLIĆ (TGRBROD)
623
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
Medalists
1. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
2. ŠIMA NIKOLIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
LC - Seniori -69
3051
407
0
FRANJO OPAČAK (TGRBROD)
558
0
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
405
FRANJO OPAČAK (TGRBROD)
3052
294
3
AMAR NUROVIĆ (TEŠANJ)
423
0
LUKA BUZO (TGRBROD)
75
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
3053
558
1
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
405
2
FRANJO OPAČAK (TGRBROD)
3054
294
0
AMAR NUROVIĆ (TEŠANJ)
75
3
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
3056
405
1
FRANJO OPAČAK (TGRBROD)
75
2
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
Medalists
1. KRISTIJAN KATUŠIĆ, OMEGA
2. FRANJO OPAČAK, TIGAR BROD
3. AMAR NUROVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. IBRAHIM GVERIĆ, "ZINO"
LC - Seniori -74
3055
110
0
BLAŽ PEČNIK (SEVNICA)
410
3
FRANJO OPAČAK (TGRBROD)
421
JURAJ TOTH (TGRBROD)
3057
410
3
FRANJO OPAČAK (TGRBROD)
421
0
JURAJ TOTH (TGRBROD)
Medalists
1. FRANJO OPAČAK, TIGAR BROD
2. JURAJ TOTH, TIGAR BROD
3. BLAŽ PEČNIK, KBV SEVNICA
3. ----
LC - Seniori -79
3058
422
3
JURAJ TOTH (TGRBROD)
550
0
LUKA ORUČEVIĆ (IVNCG)
538
FRANJO OPAČAK (TGRBROD)
3060
422
3
JURAJ TOTH (TGRBROD)
538
0
FRANJO OPAČAK (TGRBROD)
Medalists
1. JURAJ TOTH, TIGAR BROD
2. FRANJO OPAČAK, TIGAR BROD
3. LUKA ORUČEVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
LC - Seniori +94
3059
612
0
HARIS ALIBEGOVIĆ (BIHAC)
186
3
SZEKSZÁRDI SÁNDOR (BER.)
533
RAMIZ HOŠIĆ (BIHAC)
3061
186
0
SZEKSZÁRDI SÁNDOR (BER.)
533
3
RAMIZ HOŠIĆ (BIHAC)
Medalists
1. RAMIZ HOŠIĆ, "ZINO"
2. SZEKSZÁRDI SÁNDOR, BEREMEND SPORT KFT
3. HARIS ALIBEGOVIĆ, "ZINO"
3. ----