Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area RING
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
FC - Juniori -63,5
FC - Juniori -71
FC - Seniori -81
LK - Juniori -81
LK - Juniori -86
LK - Juniori +91
LK - Juniorke -60
LK - Juniorke -70
LK - Seniori -57
LK - Seniori -63,5
LK - Seniori -67
LK - Seniori -71
LK - Seniori -91
LK - Seniori +91
LK - Seniorke -60
K1 - Juniori -57
K1 - Juniori -71
K1 - Juniori -81
K1 - Seniori -81
FC - Juniori -63,5
RING019
621
0
DENI BUKOVČAN (LEONGYM)
219
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. DENI BUKOVČAN, LEON GYM
3. ----
3. ----
FC - Juniori -71
RING020
360
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
500
3
ENRIKO KRLUK (HBD)
Medalists
1. ENRIKO KRLUK, HBD
2. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
FC - Seniori -81
RING021
209
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
601
0
OSTOJA NIKOLIĆ (KBK TD)
Medalists
1. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
2. OSTOJA NIKOLIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
LK - Juniori -81
RING003
594
0
ABEDIN HALILOVIĆ (BALKANK)
489
0
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
491
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
RING028
594
0
ABEDIN HALILOVIĆ (BALKANK)
491
3
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
Medalists
1. ANTON LJUCOVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. ABEDIN HALILOVIĆ, BALKAN KONJIC
3. FILIP IVEŠIĆ, HUS
3. ----
LK - Juniori -86
RING022
532
2
ANTE BILIĆ (ZORAJ G)
154
1
SADIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
Medalists
1. ANTE BILIĆ, Zoraj gym
2. SADIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
3. ----
3. ----
LK - Juniori +91
RING023
214
1
JASMIN POTUR (BALKANK)
556
2
HARIS ZJAKIĆ (BIHAC)
Medalists
1. HARIS ZJAKIĆ, "ZINO"
2. JASMIN POTUR, BALKAN KONJIC
3. ----
3. ----
LK - Juniorke -60
RING024
131
0
MARIA FRANJIĆ (BUSHIDO)
605
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
Medalists
1. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
2. MARIA FRANJIĆ, BUSHIDO
3. ----
3. ----
LK - Juniorke -70
RING025
602
3
KRISTINA CECAVAC (IMP1234)
591
0
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
Medalists
1. KRISTINA CECAVAC, Kik boks klub "Imperija" Derventa
2. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
LK - Seniori -57
RING026
296
0
DARIO KONTAK (LEONGYM)
358
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. DARIO KONTAK, LEON GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniori -63,5
RING004
130
3
ROBERT MARKS (BUSHIDO)
577
0
EMIR DELKIC (0707788)
RING005
300
0
TOMISLAV VUĐAN (LEONGYM)
3
3
ANTE OPAČAK (KUTINA)
RING029
130
0
ROBERT MARKS (BUSHIDO)
3
3
ANTE OPAČAK (KUTINA)
Medalists
1. ANTE OPAČAK, KUTINA
2. ROBERT MARKS, BUSHIDO
3. TOMISLAV VUĐAN, LEON GYM
3. EMIR DELKIC, Kickboxing klub gong prijedor
LK - Seniori -67
RING001
58
3
TOMISLAV CERIĆ (BLITZ)
298
0
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
473
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
RING015
58
0
TOMISLAV CERIĆ (BLITZ)
473
3
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
Medalists
1. NERDIN FEJZOVIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. TOMISLAV CERIĆ, BLITZ
3. FILIP VIDOVIĆ, LEON GYM
3. ----
LK - Seniori -71
RING006
378
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
114
3
KRISTIJAN MIŠKULIN (IVNCG)
RING007
574
0
MILOS KOVACEVIC (0707788)
198
3
ALBAN MORINA (CRO)
RING030
114
0
KRISTIJAN MIŠKULIN (IVNCG)
198
3
ALBAN MORINA (CRO)
Medalists
1. ALBAN MORINA, CROATIA
2. KRISTIJAN MIŠKULIN, IVANIĆ GRAD
3. MILOS KOVACEVIC, Kickboxing klub gong prijedor
3. IVAN KUČIĆ, ARMUS
LK - Seniori -91
RING002
355
3
EUGEN LALJAK (ARMUS)
280
0
DANIEL BONI (CITY TH)
129
ALEKSANDAR KUKIĆ (BUSHIDO)
398
MIHAEL CVETKO (SV. DUH)
580
LUKA JAMAN (BLITZ)
RING017
355
3
EUGEN LALJAK (ARMUS)
129
0
ALEKSANDAR KUKIĆ (BUSHIDO)
RING018
398
1
MIHAEL CVETKO (SV. DUH)
580
2
LUKA JAMAN (BLITZ)
RING037
355
0
EUGEN LALJAK (ARMUS)
580
3
LUKA JAMAN (BLITZ)
Medalists
1. LUKA JAMAN, BLITZ
2. EUGEN LALJAK, ARMUS
3. MIHAEL CVETKO, SVETI DUH
3. ALEKSANDAR KUKIĆ, BUSHIDO
LK - Seniori +91
RING008
215
3
SANID IMAMOVIĆ (BALKANK)
65
0
ESMIR ESKIC (SPRTK)
66
DERVISEVIĆ AMEL (SPRTK)
RING031
215
3
SANID IMAMOVIĆ (BALKANK)
66
0
DERVISEVIĆ AMEL (SPRTK)
Medalists
1. SANID IMAMOVIĆ, BALKAN KONJIC
2. DERVISEVIĆ AMEL, Kick Box Club "SPARTAK" Breza
3. ESMIR ESKIC, Kick Box Club "SPARTAK" Breza
3. ----
LK - Seniorke -60
RING009
397
0
DAGMAR MARINIĆ (SV. DUH)
579
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
555
MARIJA MIČIĆ (TITAN)
RING032
579
0
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
555
0
MARIJA MIČIĆ (TITAN)
Medalists
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. ----
3. DAGMAR MARINIĆ, SVETI DUH
3. ----
K1 - Juniori -57
RING010
585
0
ROKO ŽIČKAR (KTB KK)
584
3
DEJAN BOŽIČ (KTB KK)
RING011
586
0
NIK ARNŠEK (KTB KK)
583
3
PERŠOLJA JANEZ (KTB KK)
RING033
584
0
DEJAN BOŽIČ (KTB KK)
583
3
PERŠOLJA JANEZ (KTB KK)
Medalists
1. PERŠOLJA JANEZ, KTB Krško
2. DEJAN BOŽIČ, KTB Krško
3. NIK ARNŠEK, KTB Krško
3. ROKO ŽIČKAR, KTB Krško
K1 - Juniori -71
RING012
213
3
ENID ŠPAGO (BALKANK)
57
0
LUKA CERIĆ (BLITZ)
487
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
RING034
213
3
ENID ŠPAGO (BALKANK)
487
0
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. ENID ŠPAGO, BALKAN KONJIC
2. FILIP MATIĆ, HUS
3. LUKA CERIĆ, BLITZ
3. ----
K1 - Juniori -81
RING027
464
0
MATIAS GELJIC (SG)
490
3
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
Medalists
1. TOMISLAV CUKOR, HUS
2. MATIAS GELJIC, KBS Storm Gym
3. ----
3. ----
K1 - Seniori -81
RING013
299
0
LUKA VUKAS (LEONGYM)
593
0
ALDIN GOLOŠ (BALKANK)
RING014
425
0
LOVRO VRBIĆ (TRNJE)
391
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
RING035
593
3
ALDIN GOLOŠ (BALKANK)
425
0
LOVRO VRBIĆ (TRNJE)
Medalists
1. ALDIN GOLOŠ, BALKAN KONJIC
2. LOVRO VRBIĆ, TRNJE
3. ----
3. ----