Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
Castrum Sec Dinamica SE
CBS"Tešanj"Tešanj
City Thong
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
GLINA
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBK Murska Sobota
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Storm Gym
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV SEVNICA
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kickboxing klub gong prijedor
Kik boks klub "Imperija" Derventa
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
VELEBIT
VUKOVARSKI SOKOL
ZMAJ
Zoraj gym
TEŽINE / UZRASTI
LK - Seniori -67
LK - Seniori -91
K1 - Juniori -71
LK - Seniori -67
RING001
58
3
TOMISLAV CERIĆ (BLITZ)
298
0
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
473
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
RING015
58
0
TOMISLAV CERIĆ (BLITZ)
473
3
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
Osvajači medalja
1. NERDIN FEJZOVIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. TOMISLAV CERIĆ, BLITZ
3. FILIP VIDOVIĆ, LEON GYM
3. ----
LK - Seniori -91
RING002
355
3
EUGEN LALJAK (ARMUS)
280
0
DANIEL BONI (CITY TH)
129
ALEKSANDAR KUKIĆ (BUSHIDO)
398
MIHAEL CVETKO (SV. DUH)
580
LUKA JAMAN (BLITZ)
RING017
355
3
EUGEN LALJAK (ARMUS)
129
0
ALEKSANDAR KUKIĆ (BUSHIDO)
RING018
398
1
MIHAEL CVETKO (SV. DUH)
580
2
LUKA JAMAN (BLITZ)
RING037
355
0
EUGEN LALJAK (ARMUS)
580
3
LUKA JAMAN (BLITZ)
Osvajači medalja
1. LUKA JAMAN, BLITZ
2. EUGEN LALJAK, ARMUS
3. MIHAEL CVETKO, SVETI DUH
3. ALEKSANDAR KUKIĆ, BUSHIDO
K1 - Juniori -71
RING012
213
3
ENID ŠPAGO (BALKANK)
57
0
LUKA CERIĆ (BLITZ)
487
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
RING034
213
3
ENID ŠPAGO (BALKANK)
487
0
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. ENID ŠPAGO, BALKAN KONJIC
2. FILIP MATIĆ, HUS
3. LUKA CERIĆ, BLITZ
3. ----