Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
Castrum Sec Dinamica SE
CBS"Tešanj"Tešanj
City Thong
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
GLINA
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBK Murska Sobota
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Storm Gym
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV SEVNICA
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kickboxing klub gong prijedor
Kik boks klub "Imperija" Derventa
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
VELEBIT
VUKOVARSKI SOKOL
ZMAJ
Zoraj gym
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti +69
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniori -74
KL - Juniorke -70
KL - Seniori -84
KL - Seniori -94
FC - Juniori -71
LK - Juniorke -70
LK - Seniori -57
LK - Seniori -71
LK - Seniori -91
LC - Stariji kadeti +69
3023
341
0
MARKO DŽIN (PLANET)
497
3
DUJE IVAS (HBD)
105
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
3024
362
2
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
551
1
STJEPAN PATRIK ŠIPUŠ (CRO)
301
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
3025
497
2
DUJE IVAS (HBD)
105
1
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
3026
362
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
301
3
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
3028
497
3
DUJE IVAS (HBD)
301
0
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
Medalists
1. DUJE IVAS, HBD
2. TINO PARAVIĆ, DRAGA
3. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
3. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
KL - Stariji kadeti -52
4002
364
0
ZDRAVKO BARIŠIĆ (ARMUS)
102
0
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
388
JERNEJ HORVAT (MSOBOTA)
19
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
68
JASMIN DAJIC (2002BIH)
4004
102
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
388
0
JERNEJ HORVAT (MSOBOTA)
4005
19
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
68
0
JASMIN DAJIC (2002BIH)
4007
102
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
19
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. JERNEJ HORVAT, KBK Murska Sobota
3. JASMIN DAJIC, 2002 - Odzak
KL - Stariji kadeti -63
4013
519
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
155
0
DENY ČAVKA (ILID-SA)
4015
207
0
MIHAEL PAVLIČIĆ (VUSOKOL)
363
3
JOSIP NAĐ (ARMUS)
4016
317
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
309
0
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
4017
383
2
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
390
1
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
4018
519
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
363
0
JOSIP NAĐ (ARMUS)
4019
317
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
383
0
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
4021
519
0
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
317
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ALDIN DŽANIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
3. JOSIP NAĐ, ARMUS
KL - Stariji kadeti +69
4023
395
3
DANIJEL PESTNER (MSOBOTA)
361
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
262
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
513
DUJE IVAS (HBD)
196
VITO KOŠAR (ŠK)
548
ARMAN SUŠIĆ (BIHAC)
302
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
485
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
394
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
4025
395
0
DANIJEL PESTNER (MSOBOTA)
262
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
4024
513
0
DUJE IVAS (HBD)
196
3
VITO KOŠAR (ŠK)
4026
548
0
ARMAN SUŠIĆ (BIHAC)
302
3
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
4027
485
0
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
394
3
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
4028
262
2
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
196
1
VITO KOŠAR (ŠK)
4029
302
0
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
394
3
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
4031
262
2
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
394
1
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. BORNA ŠOBOTA, SVETI DUH
3. VITO KOŠAR, ŠKORPION
3. TINO PARAVIĆ, DRAGA
KL - Juniori -74
4040
501
0
ENRIKO KRLUK (HBD)
387
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
4042
194
1
PALLÓSI BALÁZS (ZSUZSU6)
359
2
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
4043
396
3
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
104
0
VALENTIN POZAIĆ (ZMAJ)
4044
169
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
227
0
LEONARDO MIKULJAN (TIGAR)
4045
387
2
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
359
1
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
4046
396
1
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
169
2
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
4048
387
1
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
169
2
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
3. MIHAEL HALLER, SVETI DUH
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
KL - Juniorke -70
4051
356
0
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
607
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
Medalists
1. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
2. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - Seniori -84
4057
82
0
SELVER MAHMIĆ (USORA)
353
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
4058
156
3
ALMINKO KAŠIBOVIĆ (ILID-SA)
615
0
JAN ANDROJNA (SEVNICA)
4061
353
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
156
0
ALMINKO KAŠIBOVIĆ (ILID-SA)
Medalists
1. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
2. ALMINKO KAŠIBOVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. SELVER MAHMIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. JAN ANDROJNA, KBV SEVNICA
KL - Seniori -94
4059
389
0
MATEJ HAJDUK (MSOBOTA)
453
3
VALENTINO HELEŠY (KBK SK)
4060
619
0
DINO KORPAK (IMPACT)
354
0
EUGEN LALJAK (ARMUS)
4064
453
2
VALENTINO HELEŠY (KBK SK)
354
1
EUGEN LALJAK (ARMUS)
Medalists
1. VALENTINO HELEŠY, SISAK
2. EUGEN LALJAK, ARMUS
3. MATEJ HAJDUK, KBK Murska Sobota
3. MATEJ HAJDUK, KBK Murska Sobota
FC - Juniori -71
RING020
360
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
500
3
ENRIKO KRLUK (HBD)
Medalists
1. ENRIKO KRLUK, HBD
2. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
LK - Juniorke -70
RING025
602
3
KRISTINA CECAVAC (IMP1234)
591
0
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
Medalists
1. KRISTINA CECAVAC, Kik boks klub "Imperija" Derventa
2. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
LK - Seniori -57
RING026
296
0
DARIO KONTAK (LEONGYM)
358
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. DARIO KONTAK, LEON GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniori -71
RING006
378
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
114
3
KRISTIJAN MIŠKULIN (IVNCG)
RING007
574
0
MILOS KOVACEVIC (0707788)
198
3
ALBAN MORINA (CRO)
RING030
114
0
KRISTIJAN MIŠKULIN (IVNCG)
198
3
ALBAN MORINA (CRO)
Medalists
1. ALBAN MORINA, CROATIA
2. KRISTIJAN MIŠKULIN, IVANIĆ GRAD
3. MILOS KOVACEVIC, Kickboxing klub gong prijedor
3. IVAN KUČIĆ, ARMUS
LK - Seniori -91
RING002
355
3
EUGEN LALJAK (ARMUS)
280
0
DANIEL BONI (CITY TH)
129
ALEKSANDAR KUKIĆ (BUSHIDO)
398
MIHAEL CVETKO (SV. DUH)
580
LUKA JAMAN (BLITZ)
RING017
355
3
EUGEN LALJAK (ARMUS)
129
0
ALEKSANDAR KUKIĆ (BUSHIDO)
RING018
398
1
MIHAEL CVETKO (SV. DUH)
580
2
LUKA JAMAN (BLITZ)
RING037
355
0
EUGEN LALJAK (ARMUS)
580
3
LUKA JAMAN (BLITZ)
Medalists
1. LUKA JAMAN, BLITZ
2. EUGEN LALJAK, ARMUS
3. MIHAEL CVETKO, SVETI DUH
3. ALEKSANDAR KUKIĆ, BUSHIDO