Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
Castrum Sec Dinamica SE
CBS"Tešanj"Tešanj
City Thong
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
GLINA
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBK Murska Sobota
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Storm Gym
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV SEVNICA
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kickboxing klub gong prijedor
Kik boks klub "Imperija" Derventa
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
VELEBIT
VUKOVARSKI SOKOL
ZMAJ
Zoraj gym
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -57
LC - Juniori -74
KL - Juniori -74
PF - Mlađe kadetkinje -37
2034
454
6
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
518
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
269
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
2036
60
0
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
78
6
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
170
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2037
41
1
NIKOL DIMITROVA (MASARU)
189
3
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
589
LEONARDA DEAK (BTI)
2038
275
0
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
315
7
LEONA BARTOLIN (NINJA)
242
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
2039
454
6
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
269
1
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
2040
78
0
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
170
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2041
189
3
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
589
0
LEONARDA DEAK (BTI)
2042
315
4
LEONA BARTOLIN (NINJA)
242
3
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
2043
454
2
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
170
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2044
189
2
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
315
1
LEONA BARTOLIN (NINJA)
2046
170
3
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
189
1
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV
3. LEONA BARTOLIN, NINJA