Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
Castrum Sec Dinamica SE
CBS"Tešanj"Tešanj
City Thong
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
GLINA
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBK Murska Sobota
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Storm Gym
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV SEVNICA
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kickboxing klub gong prijedor
Kik boks klub "Imperija" Derventa
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
VELEBIT
VUKOVARSKI SOKOL
ZMAJ
Zoraj gym
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci +32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Dječaci +32
1035
406
5
ANDRIJA KNEZEVIC (BROD)
123
7
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
467
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
1037
147
2
IVAN GABRIJEL BURŠIĆ (LAV)
173
9
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
503
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1038
253
1
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
541
11
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
116
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
563
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
124
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1039
255
6
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
14
7
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
314
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
72
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
162
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1040
254
1
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
540
8
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
235
FRAN KOZJAK (TKD.SL)
466
NIKOLAY BUKOVANSKI (RADULOV)
10
KARLO NOVAK (KUTINA)
1041
123
0
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
467
7
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
1042
173
2
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
503
5
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1043
541
6
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
116
0
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
1044
563
10
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
124
3
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1045
14
4
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
314
3
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
1046
72
7
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
162
5
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1047
540
6
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
235
0
FRAN KOZJAK (TKD.SL)
1048
466
3
NIKOLAY BUKOVANSKI (RADULOV)
10
4
KARLO NOVAK (KUTINA)
1049
467
6
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
503
7
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1050
541
10
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
563
3
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1051
14
6
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
72
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1052
540
10
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
10
5
KARLO NOVAK (KUTINA)
1053
503
5
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
541
10
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
1054
14
2
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
540
7
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
1056
541
14
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
540
7
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
Osvajači medalja
1. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
2. DINO NADAREVIĆ, "ZINO"
3. DANIEL DJUKIC, TIGAR BROD
3. MATIJA PTIČAR, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje -37
2034
454
6
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
518
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
269
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
2036
60
0
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
78
6
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
170
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2037
41
1
NIKOL DIMITROVA (MASARU)
189
3
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
589
LEONARDA DEAK (BTI)
2038
275
0
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
315
7
LEONA BARTOLIN (NINJA)
242
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
2039
454
6
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
269
1
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
2040
78
0
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
170
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2041
189
3
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
589
0
LEONARDA DEAK (BTI)
2042
315
4
LEONA BARTOLIN (NINJA)
242
3
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
2043
454
2
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
170
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2044
189
2
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
315
1
LEONA BARTOLIN (NINJA)
2046
170
3
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
189
1
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV
3. LEONA BARTOLIN, NINJA