Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
Castrum Sec Dinamica SE
CBS"Tešanj"Tešanj
City Thong
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
GLINA
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBK Murska Sobota
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Storm Gym
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV SEVNICA
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kickboxing klub gong prijedor
Kik boks klub "Imperija" Derventa
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
VELEBIT
VUKOVARSKI SOKOL
ZMAJ
Zoraj gym
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Djevojčice -25
PF - Mlađi kadeti -47
LC - Stariji kadeti -57
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje +65
KL - Stariji kadeti -63
KL - Starije kadetkinje +65
FC - Seniori -81
PF - Djevojčice -25
2001
246
8
SARA BOBAN (MAWASHI)
234
7
TEA IVANKOVIĆ (TKD.SL)
2002
247
10
KETY KARLOVIĆ (MAWASHI)
512
5
KIRA CVETNIĆ (KBK TD)
2003
245
10
MAJA SRZIĆ (MAWASHI)
435
4
ENA ČONDRIĆ (BROD)
2004
228
9
EVA GAL (TKD.SL)
197
7
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
2005
246
13
SARA BOBAN (MAWASHI)
247
10
KETY KARLOVIĆ (MAWASHI)
2006
245
0
MAJA SRZIĆ (MAWASHI)
228
6
EVA GAL (TKD.SL)
2008
246
6
SARA BOBAN (MAWASHI)
228
8
EVA GAL (TKD.SL)
Medalists
1. EVA GAL, SLATINA
2. SARA BOBAN, MAWASHI
3. MAJA SRZIĆ, MAWASHI
3. KETY KARLOVIĆ, MAWASHI
PF - Mlađi kadeti -47
1106
151
7
MORIS TRBULIN (LAV)
164
0
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1108
31
1
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
529
7
TILEN REPINA (PTUJ)
1109
515
15
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
184
7
BENEDEK HADRA (BER.)
333
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
1110
151
9
MORIS TRBULIN (LAV)
529
6
TILEN REPINA (PTUJ)
1111
515
0
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
333
6
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
1113
151
6
MORIS TRBULIN (LAV)
333
0
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. TILEN REPINA, PTUJ
3. LUKA ZGURIĆ, DRAGON&SOKOL
LC - Stariji kadeti -57
3008
596
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
335
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
3009
517
0
MIHAEL MAJSTOROVIĆ (KBK TD)
549
0
AHMED KOVAČEVIĆ (BIHAC)
3010
411
2
ERIK TOMAC (TGRBROD)
307
1
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
3011
167
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
223
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
3012
335
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
517
0
MIHAEL MAJSTOROVIĆ (KBK TD)
3013
411
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
167
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
3015
335
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
411
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
Medalists
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. MIHAEL MAJSTOROVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
3029
415
2
KATARINA RUBIL (TGRBROD)
516
1
EMILI KARAGIĆ (KBK TD)
201
ANA KUKIĆ (CRO)
3031
415
2
KATARINA RUBIL (TGRBROD)
201
1
ANA KUKIĆ (CRO)
Medalists
1. KATARINA RUBIL, TIGAR BROD
2. ANA KUKIĆ, CROATIA
3. EMILI KARAGIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
3030
6
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
521
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Medalists
1. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
4013
519
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
155
0
DENY ČAVKA (ILID-SA)
4015
207
0
MIHAEL PAVLIČIĆ (VUSOKOL)
363
3
JOSIP NAĐ (ARMUS)
4016
317
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
309
0
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
4017
383
2
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
390
1
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
4018
519
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
363
0
JOSIP NAĐ (ARMUS)
4019
317
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
383
0
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
4021
519
0
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
317
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ALDIN DŽANIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
3. JOSIP NAĐ, ARMUS
KL - Starije kadetkinje +65
4034
522
1
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
5
2
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
Medalists
1. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
FC - Seniori -81
RING021
209
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
601
0
OSTOJA NIKOLIĆ (KBK TD)
Medalists
1. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
2. OSTOJA NIKOLIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----