Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
Castrum Sec Dinamica SE
CBS"Tešanj"Tešanj
City Thong
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
GLINA
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBK Murska Sobota
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Storm Gym
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV SEVNICA
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kickboxing klub gong prijedor
Kik boks klub "Imperija" Derventa
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
VELEBIT
VUKOVARSKI SOKOL
ZMAJ
Zoraj gym
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -60
LK - Seniori -71
LC - Stariji kadeti +69
3023
341
0
MARKO DŽIN (PLANET)
497
3
DUJE IVAS (HBD)
105
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
3024
362
2
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
551
1
STJEPAN PATRIK ŠIPUŠ (CRO)
301
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
3025
497
2
DUJE IVAS (HBD)
105
1
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
3026
362
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
301
3
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
3028
497
3
DUJE IVAS (HBD)
301
0
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
Medalists
1. DUJE IVAS, HBD
2. TINO PARAVIĆ, DRAGA
3. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
3. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
LC - Starije kadetkinje -55
3029
415
2
KATARINA RUBIL (TGRBROD)
516
1
EMILI KARAGIĆ (KBK TD)
201
ANA KUKIĆ (CRO)
3031
415
2
KATARINA RUBIL (TGRBROD)
201
1
ANA KUKIĆ (CRO)
Medalists
1. KATARINA RUBIL, TIGAR BROD
2. ANA KUKIĆ, CROATIA
3. EMILI KARAGIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
KL - Starije kadetkinje -60
4032
1
0
AMALIA VIDOVIĆ (KUTINA)
160
3
FATIMA KURDIĆ (ILID-SA)
4033
552
0
DOROTEA ZEMLJIĆ (CRO)
553
0
LORENA ŽUČKO (TITAN)
4035
160
3
FATIMA KURDIĆ (ILID-SA)
552
0
DOROTEA ZEMLJIĆ (CRO)
Medalists
1. FATIMA KURDIĆ, Ilidža Sarajevo
2. DOROTEA ZEMLJIĆ, CROATIA
3. AMALIA VIDOVIĆ, KUTINA
3. ----
LK - Seniori -71
RING006
378
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
114
3
KRISTIJAN MIŠKULIN (IVNCG)
RING007
574
0
MILOS KOVACEVIC (0707788)
198
3
ALBAN MORINA (CRO)
RING030
114
0
KRISTIJAN MIŠKULIN (IVNCG)
198
3
ALBAN MORINA (CRO)
Medalists
1. ALBAN MORINA, CROATIA
2. KRISTIJAN MIŠKULIN, IVANIĆ GRAD
3. MILOS KOVACEVIC, Kickboxing klub gong prijedor
3. IVAN KUČIĆ, ARMUS