Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Kutina Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Ratnik" Gacko
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
Budosportwien
BURA
BUŠIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
CROATIA
DALMATINO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
GLADIJATOR
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "Bad Boys" Teslić
KBK Murska Sobota
KBS Borac Jelah
KBS Feniks Tuzla
KBS Patriot Sarajevo
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KBV TEPANJE
Kick boxing club PRNJAVOR
Kick-box klub Prijedor
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MLADOST
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
OMIŠALJ
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SVETI DUH
SVETI MATEJ
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Dječaci početnici -32
PF - Dječaci početnici +32
PF - Djevojčice početnice -28
PF - Djevojčice početnice -32
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice -32
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -47
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
LC - Starije kadetkinje -60
KL - Stariji kadeti -57
LK - Juniori -57
PF - Dječaci početnici -32
1010
209
0
LUKA VRES (TKD.SL)
265
0
BOTOND CSALA (YOKO SE)
226
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
504
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
411
MATEJ FALETAR (KBK MOS)
501
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
407
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
541
TONI URSIĆ (MAWASHI)
458
KRISTIAN HRISTOV (MASARU)
1012
265
2
BOTOND CSALA (YOKO SE)
226
10
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
1013
504
9
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
411
4
MATEJ FALETAR (KBK MOS)
1014
501
10
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
407
3
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
1015
541
10
TONI URSIĆ (MAWASHI)
458
6
KRISTIAN HRISTOV (MASARU)
1016
226
5
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
504
7
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1017
501
9
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
541
12
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1019
504
4
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
541
6
TONI URSIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. TONI URSIĆ, MAWASHI
2. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
3. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
3. DOMINIK CERČIĆ, IVANIĆ GRAD