Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Bosnia and Herzegovina Open "Bihac 2019"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys beginners
PF - Girls beginners
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets begginers (male)
PF - Younger cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets beginners (male)
LC - Older cadets beginners (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
KL - Older cadets beginners (male)
KL - Older cadets beginners (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
KL - Older cadets (male) -52
KL - Older cadets (male) -57
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) +69
KL - Older cadets (male) -52
3014
39
0
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
104
0
AMIL TUTIC (BIHAĆ)
93
ADIN MULALIC (BIHAĆ)
3016
104
0
AMIL TUTIC (BIHAĆ)
93
0
ADIN MULALIC (BIHAĆ)
Medalists
1. AMIL TUTIC, KBC "Bihać"
2. ADIN MULALIC, KBC "Bihać"
3. KENAN KAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
KL - Older cadets (male) -57
3015
333
0
NIK MERMOLJA (FFS)
105
0
AMIL TUTIC (BIHAĆ)
167
SANJIN HRNJICA (BIHAĆ)
3017
105
0
AMIL TUTIC (BIHAĆ)
167
0
SANJIN HRNJICA (BIHAĆ)
Medalists
1. AMIL TUTIC, KBC "Bihać"
2. SANJIN HRNJICA, KBC "Bihać"
3. NIK MERMOLJA, FFS & BUDOKAI
3. ----
KL - Older cadets (male) -63
3018
178
3
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
328
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
3019
330
0
ŽAN SKOK (FFS)
85
0
ANIS ALIBABIC (POKOJ)
3020
178
3
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
85
0
ANIS ALIBABIC (POKOJ)
Medalists
1. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
2. ANIS ALIBABIC, KBS Pokoj
3. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac
3. ŽAN SKOK, FFS & BUDOKAI
KL - Older cadets (male) +69
3021
143
3
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
70
0
HARIS ZULIĆ (LJUTOCH)
18
LJUBO SIMIC (ANDREAB)
3023
143
0
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
18
0
LJUBO SIMIC (ANDREAB)
Medalists
1. MUHAMED CETIN, KBK "IZAZOV" Bugojno
2. LJUBO SIMIC, wolf Šamac
3. HARIS ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----