Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Bosnia and Herzegovina Open "Bihac 2019"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys beginners +32
PF - Girls beginners -28
PF - Girls beginners -32
PF - Boys -28
PF - Boys +32
PF - Girls -25
PF - Y. cadets begginers (male) -37
PF - Y. cadets begginers (male) +47
PF - Y. cadets begginers (female) -32
PF - Y. cadets begginers (female) -37
PF - Y. cadets begginers (female) -47
PF - Y. cadets begginers (female) +47
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (female) -32
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) -47
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Older cadets (male) -37
PF - Older cadets (male) -42
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (male) -63
PF - Older cadets (male) -69
PF - Older cadets (male) +69
PF - Older cadets (female) -46
PF - Older cadets (female) -50
PF - Older cadets (female) -55
PF - Older cadets (female) -60
PF - Older cadets (female) -65
PF - Juniors (male) -57
PF - Juniors (male) -63
PF - Juniors (male) -69
PF - Juniors (male) -84
PF - Juniors (female) -50
PF - Juniors (female) -70
PF - Juniors (female) +70
PF - Seniors (male) -84
PF - Seniors (female) -70
PF - Boys beginners +32
1001
242
8
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
191
7
ALAN DEDIĆ (BIHAĆ)
184
EMRAH KRUPIĆ (BIHAĆ)
1002
185
0
INAS ŽERIĆ (BIHAĆ)
122
0
IMRAN KARABEGOVIC (BIHAĆ)
194
DEEN TULIĆ (BIHAĆ)
1003
242
12
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
184
1
EMRAH KRUPIĆ (BIHAĆ)
1004
122
0
IMRAN KARABEGOVIC (BIHAĆ)
194
0
DEEN TULIĆ (BIHAĆ)
1006
242
7
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
122
0
IMRAN KARABEGOVIC (BIHAĆ)
Medalists
1. EDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. IMRAN KARABEGOVIC, KBC "Bihać"
3. EMRAH KRUPIĆ, KBC "Bihać"
3. DEEN TULIĆ, KBC "Bihać"
PF - Girls beginners -28
1005
141
6
SARAH HODZIC (BIHAĆ)
231
0
MORENA ŠPEHAR (TGRSL)
Medalists
1. SARAH HODZIC, KBC "Bihać"
2. MORENA ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Girls beginners -32
1007
315
0
GAJA MERMOLJA (FFS)
181
0
LANA PERIŠIĆ (BIHAĆ)
142
SARAH HODZIC (BIHAĆ)
1009
181
0
LANA PERIŠIĆ (BIHAĆ)
142
0
SARAH HODZIC (BIHAĆ)
Medalists
1. SARAH HODZIC, KBC "Bihać"
2. LANA PERIŠIĆ, KBC "Bihać"
3. GAJA MERMOLJA, FFS & BUDOKAI
3. ----
PF - Boys -28
1008
266
7
MARIN GOLUB (MARJAN)
89
5
DZENAN TUTIC (POKOJ)
Medalists
1. MARIN GOLUB, MARJAN 1975
2. DZENAN TUTIC, KBS Pokoj
3. ----
3. ----
PF - Boys +32
1010
128
2
IMRAN KARABEGOVIC (BIHAĆ)
243
4
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
Medalists
1. EDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. IMRAN KARABEGOVIC, KBC "Bihać"
3. ----
3. ----
PF - Girls -25
1011
31
0
STEFANI OSKOMIĆ (KBK)
335
0
MORENA ŠPEHAR (TGRSL)
Medalists
1. MORENA ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
2. STEFANI OSKOMIĆ, LEGEND
3. ----
3. ----
PF - Y. cadets begginers (male) -37
1012
203
5
MARO BOSANAC (TGRSL)
195
0
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
2. MAK ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
3. ----
3. ----
PF - Y. cadets begginers (male) +47
1013
189
3
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
202
4
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
Medalists
1. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
2. RENATO PERIŠIĆ, KBC "Bihać"
3. ----
3. ----
PF - Y. cadets begginers (female) -32
1014
153
0
ELVINA DULIC (BIHAĆ)
334
0
LEJLA HASANBAŠIĆ (BORAC)
342
HANA SKALIĆ (POKOJ)
1016
153
9
ELVINA DULIC (BIHAĆ)
342
3
HANA SKALIĆ (POKOJ)
Medalists
1. ELVINA DULIC, KBC "Bihać"
2. HANA SKALIĆ, KBS Pokoj
3. LEJLA HASANBAŠIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
PF - Y. cadets begginers (female) -37
1015
172
6
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
155
1
ELVINA DULIC (BIHAĆ)
Medalists
1. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
2. ELVINA DULIC, KBC "Bihać"
3. ----
3. ----
PF - Y. cadets begginers (female) -47
1017
124
9
NAIDA DULIC (BIHAĆ)
248
4
MELINA RUŽNIĆ (CAZIN)
Medalists
1. NAIDA DULIC, KBC "Bihać"
2. MELINA RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
3. ----
PF - Y. cadets begginers (female) +47
1018
250
7
SUREJA MEHIĆ (CAZIN)
125
14
NAIDA DULIC (BIHAĆ)
186
ELA KOVAČEVIĆ (BIHAĆ)
1020
125
6
NAIDA DULIC (BIHAĆ)
186
0
ELA KOVAČEVIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. NAIDA DULIC, KBC "Bihać"
2. ELA KOVAČEVIĆ, KBC "Bihać"
3. SUREJA MEHIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
PF - Younger cadets (male) -37
1021
196
0
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
201
5
MARO BOSANAC (TGRSL)
Medalists
1. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
2. MAK ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) -42
1022
259
7
IVAN PALEKA (MARJAN)
241
1
EDI JUSIĆ (CAZIN)
Medalists
1. IVAN PALEKA, MARJAN 1975
2. EDI JUSIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) -47
1023
200
3
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
168
0
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
Medalists
1. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
2. BORNA KLOBUČAR, GLINA
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) +47
1025
286
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
257
0
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
1026
271
0
RUDOLF NAGLIĆ (MARJAN)
187
6
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
1028
286
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
187
6
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
Medalists
1. EMAN SALIHOVIC, KBC "Bihać"
2. FILIP BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. RUDOLF NAGLIĆ, MARJAN 1975
3. BRUNO FRIGANOVIĆ, MARJAN 1975
PF - Younger cadets (female) -32
1029
154
0
ELVINA DULIC (BIHAĆ)
29
0
EVA GAL (KBK)
Medalists
1. ELVINA DULIC, KBC "Bihać"
2. EVA GAL, LEGEND
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (female) -37
1030
235
6
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
264
0
MARIJA VLAIĆ (MARJAN)
173
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
1032
235
11
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
173
1
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
Medalists
1. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
2. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
3. MARIJA VLAIĆ, MARJAN 1975
3. ----
PF - Younger cadets (female) -42
1031
171
8
DORIS ŠULEK (PTUJ)
261
7
LORENA GRACIN (MARJAN)
236
DANINA DURIĆ (CAZIN)
1033
171
6
DORIS ŠULEK (PTUJ)
236
2
DANINA DURIĆ (CAZIN)
Medalists
1. DORIS ŠULEK, PTUJ
2. DANINA DURIĆ, "Tigar" CAZIN
3. LORENA GRACIN, MARJAN 1975
3. ----
PF - Younger cadets (female) -47
1035
126
9
NAIDA DULIC (BIHAĆ)
262
4
LORENA GRACIN (MARJAN)
1036
213
6
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
290
2
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
1038
126
4
NAIDA DULIC (BIHAĆ)
213
5
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
Medalists
1. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
2. NAIDA DULIC, KBC "Bihać"
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. LORENA GRACIN, MARJAN 1975
PF - Younger cadets (female) +47
1037
169
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
176
3
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
267
NOLA NOVOKMET (MARJAN)
1039
176
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
267
0
NOLA NOVOKMET (MARJAN)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. NOLA NOVOKMET, MARJAN 1975
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. ----
PF - Older cadets (male) -37
1040
56
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
293
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (male) -42
1041
44
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
94
0
ADIN MULALIC (BIHAĆ)
294
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
1043
44
7
IVAN UDOVIĆ (LAV)
294
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ADIN MULALIC, KBC "Bihać"
3. ----
PF - Older cadets (male) -52
1042
234
2
ADVAN DURIĆ (CAZIN)
249
4
EMRAH CEHAJIC (POKOJ)
37
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
1044
249
1
EMRAH CEHAJIC (POKOJ)
37
2
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
Medalists
1. KENAN KAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. EMRAH CEHAJIC, KBS Pokoj
3. ADVAN DURIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
PF - Older cadets (male) -57
1045
288
1
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
149
7
SANJIN HRNJICA (BIHAĆ)
269
PATRIK LIJAK (MARJAN)
287
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
151
AHMED JUSIC (BIHAĆ)
1047
149
8
SANJIN HRNJICA (BIHAĆ)
269
3
PATRIK LIJAK (MARJAN)
1046
287
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
151
0
AHMED JUSIC (BIHAĆ)
1049
149
4
SANJIN HRNJICA (BIHAĆ)
151
1
AHMED JUSIC (BIHAĆ)
Medalists
1. SANJIN HRNJICA, KBC "Bihać"
2. AHMED JUSIC, KBC "Bihać"
3. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. FILIP BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Older cadets (male) -63
1048
246
3
ILHAN LJUBIJANKIĆ (CAZIN)
45
8
MORIS TRBULIN (LAV)
148
SANJIN HRNJICA (BIHAĆ)
238
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
152
AHMED JUSIC (BIHAĆ)
1050
45
0
MORIS TRBULIN (LAV)
148
0
SANJIN HRNJICA (BIHAĆ)
1051
238
6
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
152
0
AHMED JUSIC (BIHAĆ)
1053
148
4
SANJIN HRNJICA (BIHAĆ)
238
4
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. SANJIN HRNJICA, KBC "Bihać"
3. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. ----
PF - Older cadets (male) -69
1052
284
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
244
12
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
Medalists
1. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (male) +69
1054
251
0
MIRZA ĆORALIĆ (CAZIN)
197
4
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
331
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
1057
197
4
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
331
6
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
Medalists
1. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. MIRZA ĆORALIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
PF - Older cadets (female) -46
1055
247
3
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
82
0
LEJLA ABDIJANOVIC (POKOJ)
1056
214
6
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
291
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
1060
247
7
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
214
1
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
Medalists
1. LAMIJA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
3. LEJLA ABDIJANOVIC, KBS Pokoj
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
PF - Older cadets (female) -50
1058
316
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
182
0
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
1059
198
2
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
256
4
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
1062
182
1
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
256
7
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
Medalists
1. LAMIJA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. HANA GORETIĆ, KBC "Bihać"
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
PF - Older cadets (female) -55
1061
255
5
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
273
2
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
299
LANA BOGDAN (LOTUS)
1063
255
6
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
299
3
LANA BOGDAN (LOTUS)
Medalists
1. EMA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. LANA BOGDAN, LOTUS
3. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. ----
PF - Older cadets (female) -60
1064
170
8
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
303
4
MARINA RADIĆ (LOTUS)
1064b
297
4
DORIS SKORIN (LOTUS)
357
5
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
1066
170
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
357
5
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
Medalists
1. EMA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. DORIS SKORIN, LOTUS
3. MARINA RADIĆ, LOTUS
PF - Older cadets (female) -65
1065
192
0
AJLA SALIHODŽIĆ (BIHAĆ)
298
5
DORIS SKORIN (LOTUS)
304
MARINA RADIĆ (LOTUS)
1067
298
7
DORIS SKORIN (LOTUS)
304
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Medalists
1. DORIS SKORIN, LOTUS
2. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. AJLA SALIHODŽIĆ, KBC "Bihać"
3. ----
PF - Juniors (male) -57
1068
69
0
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
289
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Juniors (male) -63
1069
237
0
DARIS ŠABANAGIĆ (CAZIN)
46
6
MORIS TRBULIN (LAV)
78
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
1071
46
5
MORIS TRBULIN (LAV)
78
10
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. DARIS ŠABANAGIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
PF - Juniors (male) -69
1070
113
0
HARIS HAJDAREVIC (BIHAĆ)
285
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
156
EDIS MESIC (BIHAĆ)
1072
285
8
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
156
7
EDIS MESIC (BIHAĆ)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. EDIS MESIC, KBC "Bihać"
3. ----
3. ----
PF - Juniors (male) -84
1073
71
8
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
174
4
DOMINIK CVETKO (PTUJ)
Medalists
1. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. DOMINIK CVETKO, PTUJ
3. ----
3. ----
PF - Juniors (female) -50
1019
302
2
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
215
4
LEJLA ABDIJANOVIC (POKOJ)
Medalists
1. LEJLA ABDIJANOVIC, KBS Pokoj
2. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Juniors (female) -70
1024
204
7
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
295
1
ANĐELA PANDŽA (LOTUS)
Medalists
1. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
2. ANĐELA PANDŽA, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Juniors (female) +70
1027
336
4
ANĐELA PANDŽA (LOTUS)
337
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Medalists
1. ANĐELA PANDŽA, LOTUS
2. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Seniors (male) -84
1034
292
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
75
0
ŠAHINOVIĆ HARUN (LJUTOCH)
Medalists
1. ŠAHINOVIĆ HARUN, KBS Ljutoc Orasac
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Seniors (female) -70
1074
199
0
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
42
0
SELMA MUŠIĆ (TKDGLJ)
Medalists
1. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
2. SELMA MUŠIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----