Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
21. Kutina Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
FC - Seniori -71
FC - Seniori -81
FC - Seniori -86
FC - Seniori +91
LK - Juniori -51
LK - Juniori -63,5
LK - Juniori -67
LK - Juniori -71
LK - Juniori -75
LK - Juniori -81
LK - Juniori +91
LK - Juniorke -60
LK - Juniorke -65
LK - Juniorke -70
LK - Seniori -71
LK - Seniorke -56
K1 - Seniori -67
K1 - Seniori -71
K1 - Seniori -75
K1 - Seniori -86
K1 - Seniorke -52
K1 - Seniorke -56
K1 - Seniorke -60
K1 - Seniorke +70
FC - Seniori -71
R032
386
1
LUKA LALIĆ (KOBRABJ)
356
2
IVAN MRAVUNAC (ROVINJ)
Medalists
1. IVAN MRAVUNAC, BUDOKAI
2. LUKA LALIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. ----
3. ----
FC - Seniori -81
R014
535
3
FRAN PAPIĆ (CRO)
377
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
355
NEMANJA KESER (ROVINJ)
R043
535
1
FRAN PAPIĆ (CRO)
355
2
NEMANJA KESER (ROVINJ)
Medalists
1. NEMANJA KESER, BUDOKAI
2. FRAN PAPIĆ, CROATIA
3. ANTON LJUCOVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
FC - Seniori -86
R033
664
3
DANIJEL CRNOJEVIĆ (IMPACT)
433
0
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
Medalists
1. DANIJEL CRNOJEVIĆ, IMPACT
2. MARKO ŽOVIN, HUS
3. ----
3. ----
FC - Seniori +91
R034
365
0
IVO ILIJIĆ (PITBUL)
718
3
LUKAS JURIĆ (ROVINJ)
366
JAKOV DEUR (PITBUL)
R055A
718
3
LUKAS JURIĆ (ROVINJ)
366
0
JAKOV DEUR (PITBUL)
Medalists
1. LUKAS JURIĆ, BUDOKAI
2. JAKOV DEUR, PIT BULL, Split
3. IVO ILIJIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
LK - Juniori -51
R035
239
3
FILIP GLUIĆ (SPARTAN)
381
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
Medalists
1. FILIP GLUIĆ, SPARTAN GYM
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. ----
3. ----
LK - Juniori -63,5
R015
369
3
IGOR ŠURINA (PITBUL)
521
0
RIJAD HADŽIĆ (ILID-SA)
592
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
R044
369
3
IGOR ŠURINA (PITBUL)
592
0
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
Medalists
1. IGOR ŠURINA, PIT BULL, Split
2. JURAJ ČAČIJA, LEON GYM
3. RIJAD HADŽIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ----
LK - Juniori -67
R002
580
1
ERIC SANTO (KOBRABJ)
198
2
LUKA KUSTURA (SPARTAN)
R003
453
0
DUJE LIPŠANOVIĆ (PITBUL)
277
3
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
R004
371
0
TOMISLAV LJELJAK (PITBUL)
88
3
ALBIN LUSHAJ (TRNJE)
R005
419
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
108
0
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
R024
198
0
LUKA KUSTURA (SPARTAN)
277
3
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
R025
88
0
ALBIN LUSHAJ (TRNJE)
419
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
R052
277
3
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
419
0
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
Medalists
1. STEFAN CVETKOVIĆ, KBK BATAJNICA
2. SALAHUDIN ŠUKE, TROJAN
3. LUKA KUSTURA, SPARTAN GYM
3. ALBIN LUSHAJ, TRNJE
LK - Juniori -71
R006
520
1
HAMZA ĐOZIĆ (ILID-SA)
621
2
BRUNO CECIĆ (PITBUL)
242
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
384
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
482
LUKA RUKAVINA (ZG)
R026
621
0
BRUNO CECIĆ (PITBUL)
242
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
R027
384
1
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
482
2
LUKA RUKAVINA (ZG)
R053
242
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
482
0
LUKA RUKAVINA (ZG)
Medalists
1. PATRIK GRĐAN, MLADOST
2. LUKA RUKAVINA, ZAGREB
3. BRUNO CECIĆ, PIT BULL, Split
3. EMANUEL KRIŠTO, ARMUS
LK - Juniori -75
R001
276
3
LUKA ĐORĐEVIĆ (BATAJA)
422
0
MATEO KARADAKIĆ (PKREŠ4)
190
MIHAEL PAVALIĆ (SPARTAN)
189
DOMINIK BURAZER (SPARTAN)
420
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
431
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
421
FILIP ŠUMERA (PKREŠ4)
196
TOMISLAV MATIĆ (SPARTAN)
423
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
R010
276
3
LUKA ĐORĐEVIĆ (BATAJA)
190
0
MIHAEL PAVALIĆ (SPARTAN)
R011
189
0
DOMINIK BURAZER (SPARTAN)
420
3
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
R012
431
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
421
0
FILIP ŠUMERA (PKREŠ4)
R013
196
0
TOMISLAV MATIĆ (SPARTAN)
423
3
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
R030
276
0
LUKA ĐORĐEVIĆ (BATAJA)
420
3
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
R031
431
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
423
0
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
R055
420
0
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
431
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. FILIP MATIĆ, HUS
2. ANDRIJA CINOTTI, PETAR KREŠIMIR IV.
3. VIŠEN ŠEVO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. LUKA ĐORĐEVIĆ, KBK BATAJNICA
LK - Juniori -81
R007
360
3
ANDREJ GRUBJEŠIĆ (MEGA.C.)
359
0
LUKA DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
R008
591
3
ANTONIO BARBIĆ (LEONGYM)
398
0
RIZAH MUSTAFIC (BALKANK)
R009
325
3
ARMAN JAPIĆ (CRO)
424
0
PETAR TOPIĆ (PKREŠ4)
243
VALENTINO FLORIJANIĆ (MLADOST)
R028
360
3
ANDREJ GRUBJEŠIĆ (MEGA.C.)
591
0
ANTONIO BARBIĆ (LEONGYM)
R029
325
3
ARMAN JAPIĆ (CRO)
243
0
VALENTINO FLORIJANIĆ (MLADOST)
R054
360
3
ANDREJ GRUBJEŠIĆ (MEGA.C.)
325
0
ARMAN JAPIĆ (CRO)
Medalists
1. ANDREJ GRUBJEŠIĆ, MEGA CENTAR
2. ARMAN JAPIĆ, CROATIA
3. ANTONIO BARBIĆ, LEON GYM
3. VALENTINO FLORIJANIĆ, MLADOST
LK - Juniori +91
R016
357
0
MARKO PERKOVIĆ (KOBRABJ)
142
3
HARUN SINANOVIC (BALKANK)
358
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
R045
142
0
HARUN SINANOVIC (BALKANK)
358
3
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
Medalists
1. ARMAN HERCEGLIĆ, Ilidža Sarajevo
2. HARUN SINANOVIC, BALKAN KONJIC
3. MARKO PERKOVIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. ----
LK - Juniorke -60
R036
306
0
TINA RADMAN (PITBUL)
700
3
TARA BOHATJUK (N. GRAD)
Medalists
1. TARA BOHATJUK, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. TINA RADMAN, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
LK - Juniorke -65
R017
191
3
NIKA JURKOVIĆ (SPARTAN)
457
0
MARIA ŽIŽAK (PITBUL)
323
KLARA PRPIĆ (CRO)
R046
191
1
NIKA JURKOVIĆ (SPARTAN)
323
2
KLARA PRPIĆ (CRO)
Medalists
1. KLARA PRPIĆ, CROATIA
2. NIKA JURKOVIĆ, SPARTAN GYM
3. MARIA ŽIŽAK, PIT BULL, Split
3. ----
LK - Juniorke -70
R018
182
3
ANGELA GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
658
0
LORA ŠIMIĆ (IMPACT)
307
CHIARA ŠADIĆ (PITBUL)
R047
182
3
ANGELA GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
307
0
CHIARA ŠADIĆ (PITBUL)
Medalists
1. ANGELA GOLUBOVIĆ, VIKTORIA
2. CHIARA ŠADIĆ, PIT BULL, Split
3. LORA ŠIMIĆ, IMPACT
3. ----
LK - Seniori -71
R037
711
3
EDI TULLA (BLITZ)
589
0
NIKOLA ŽMALEC (LEONGYM)
Medalists
1. EDI TULLA, BLITZ
2. NIKOLA ŽMALEC, LEON GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniorke -56
R038
598
3
TAJANA KOŠČAK (MLADOST)
587
0
STELA GROBOTEK (LEONGYM)
Medalists
1. TAJANA KOŠČAK, MLADOST
2. STELA GROBOTEK, LEON GYM
3. ----
3. ----
K1 - Seniori -67
R019
124
3
ALI BAJIĆ (BALKANK)
582
0
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
195
MIHOVIL BUDANKO (SPARTAN)
R048
124
3
ALI BAJIĆ (BALKANK)
195
0
MIHOVIL BUDANKO (SPARTAN)
Medalists
1. ALI BAJIĆ, BALKAN KONJIC
2. MIHOVIL BUDANKO, SPARTAN GYM
3. FILIP VIDOVIĆ, LEON GYM
3. ----
K1 - Seniori -71
R039
584
0
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
378
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. MATEO KRSNIK, LEON GYM
3. ----
3. ----
K1 - Seniori -75
R020
432
2
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
583
1
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
192
IVAN LETICA (SPARTAN)
R049
432
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
192
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
Medalists
1. IVAN LETICA, SPARTAN GYM
2. JOSIP SAMARDŽIĆ, HUS
3. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM
3. ----
K1 - Seniori -86
R021
590
0
ANTONIO STAREK (LEONGYM)
193
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R022
632
3
DARIO POLIĆ (LEONGYM)
76
0
DIDOVIĆ KENAN (PITBULL)
R050
193
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
632
0
DARIO POLIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. GAJ ĆOSIĆ, SPARTAN GYM
2. DARIO POLIĆ, LEON GYM
3. ANTONIO STAREK, LEON GYM
3. DIDOVIĆ KENAN, Kickboxing club PITBULL
K1 - Seniorke -52
R040
347
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
125
0
EDINA HALILOVIC (BALKANK)
Medalists
1. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
2. EDINA HALILOVIC, BALKAN KONJIC
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke -56
R041
200
0
TAMARA PARIS (HS ZGB)
121
3
SARA MATOSEVIC (TRNJE)
Medalists
1. SARA MATOSEVIC, TRNJE
2. TAMARA PARIS, HOLY SPIRIT
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke -60
R023
669
0
NURHANA FAZLIC (NURHANA)
120
3
TIHANA ULAKOVIĆ (TRNJE)
194
DORA MLINARIĆ (SPARTAN)
R051
120
3
TIHANA ULAKOVIĆ (TRNJE)
194
0
DORA MLINARIĆ (SPARTAN)
Medalists
1. TIHANA ULAKOVIĆ, TRNJE
2. DORA MLINARIĆ, SPARTAN GYM
3. NURHANA FAZLIC, atus-gratkorn
3. ----
K1 - Seniorke +70
R042
451
0
ANTONIJA ZEC (PITBUL)
119
3
GLORIA DRETVIĆ (TRNJE)
Medalists
1. GLORIA DRETVIĆ, TRNJE
2. ANTONIJA ZEC, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----