Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
22. Croatia Open 2018. - 1.Memorijal Davor Jović
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets begginers (male)
LC - O. cadets begginers (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - O. cadets begginers (male)
KL - O. cadets begginers (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Seniors (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Older cadets (male) -42
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (male) -69
LC - Older cadets (male) +69
LC - Older cadets (male) -42
6015
741
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
185
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
545
ANTHONY KVESIĆ (KING)
6016
546
0
ROMAN TINTOR (KING)
918
0
ADIN MULALIC (BIHAC)
354
FILIP ANDRIĆ (KING)
6017
185
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
545
0
ANTHONY KVESIĆ (KING)
6018
918
0
ADIN MULALIC (BIHAC)
354
0
FILIP ANDRIĆ (KING)
6020
185
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
918
3
ADIN MULALIC (BIHAC)
Medalists
1. ADIN MULALIC, "ZINO"
2. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. FILIP ANDRIĆ, KING
3. ANTHONY KVESIĆ, KING
LC - Older cadets (male) -47
6013
194
0
INES DELALIC (POKOJ)
581
0
NIK JAMŠEK GROBELNIK (PTUJ)
Medalists
1. NIK JAMŠEK GROBELNIK, PTUJ
2. INES DELALIC, KBS Pokoj
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -52
6010
936
2
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
631
1
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
237
MICHAEL STENTA (PLANET)
6010A
228
0
LUKA PLANINAC (PLANET)
975
0
ALAN BAJRAMOVIĆ (BIHAĆ)
420
ALEK KUŠAR (PLANET)
6011
936
0
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
237
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
6012
228
0
LUKA PLANINAC (PLANET)
420
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
6014
237
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
420
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
3. SANJIN HRNJICA, "ZINO"
LC - Older cadets (male) -57
6007
963
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
63
3
CRIBIER TOM (MKB)
647
LUKA SMOLIC (PRETORI)
6009
63
3
CRIBIER TOM (MKB)
647
0
LUKA SMOLIC (PRETORI)
Medalists
1. CRIBIER TOM, Montauban Kick Boxing
2. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
3. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. ----
LC - Older cadets (male) -63
6005
587
3
TILEN REPINA (PTUJ)
891
0
JOSIP CRNOGORAC (POSUJŠE)
6006
888
0
IJAD RAMIĆ (BORAC)
842
3
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
6008
587
0
TILEN REPINA (PTUJ)
842
3
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
Medalists
1. DINO RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
2. TILEN REPINA, PTUJ
3. IJAD RAMIĆ, KBS Borac Jelah
3. JOSIP CRNOGORAC, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
LC - Older cadets (male) -69
6003
172
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
813
0
ZOLÁN MOLISZ (DBRCZTM)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. ZOLÁN MOLISZ, Debreczeni Team
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) +69
6001
717
3
FILIP ŠUMERA (PKREŠ4)
923
0
DAVID KERŠEVANIĆ (ADRIAGM)
6002
564
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
289
0
JURE MATIŠ (KBKPKMS)
6004
717
3
FILIP ŠUMERA (PKREŠ4)
564
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
Medalists
1. FILIP ŠUMERA, PETAR KREŠIMIR IV.
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. DAVID KERŠEVANIĆ, ADRIA GYM
3. JURE MATIŠ, KBK Power kick Murska Sobota