Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
22. Croatia Open 2018. - 1.Memorijal Davor Jović
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets begginers (male)
LC - O. cadets begginers (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - O. cadets begginers (male)
KL - O. cadets begginers (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Seniors (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Juniors (male) -57
LC - Juniors (male) -63
LC - Juniors (male) -69
LC - Juniors (male) -74
LC - Juniors (male) -84
LC - Juniors (male) -57
6066
339
3
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
760
0
HAMZA HAMZIC (POKOJ)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. HAMZA HAMZIC, KBS Pokoj
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -63
4034
225
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
183
0
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
Medalists
1. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -69
4036
173
0
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
667
0
TÓTH BALÁZS (DBRCZTM)
508
LUKA RUKAVINA (ZG)
635
STIPE TOKIĆ (PAUCI)
507
MARIN KUNF (ZG)
4038
173
0
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
508
0
LUKA RUKAVINA (ZG)
4037
635
0
STIPE TOKIĆ (PAUCI)
507
0
MARIN KUNF (ZG)
4040
173
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
635
0
STIPE TOKIĆ (PAUCI)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. STIPE TOKIĆ, PAUCI
3. LUKA RUKAVINA, ZAGREB
3. MARIN KUNF, ZAGREB
LC - Juniors (male) -74
4039
897
0
PATRIK BAČANI (HUS-OS)
442
0
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
898
IVAN GETO (HUS-OS)
4041
897
1
PATRIK BAČANI (HUS-OS)
898
2
IVAN GETO (HUS-OS)
Medalists
1. IVAN GETO, HUS
2. PATRIK BAČANI, HUS
3. MAURO-ANTONIO SRIĆA, SUŠAK
3. ----
LC - Juniors (male) -84
4042
22
0
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
190
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----