Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
22. Croatia Open 2018. - 1.Memorijal Davor Jović
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets begginers (male)
LC - O. cadets begginers (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - O. cadets begginers (male)
KL - O. cadets begginers (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Seniors (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Older cadets (male) -47
KL - Older cadets (male) -57
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) -69
KL - Older cadets (male) +69
KL - Older cadets (male) -47
4016
885
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
58
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
583
NIK JAMŠEK GROBELNIK (PTUJ)
4018
885
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
583
0
NIK JAMŠEK GROBELNIK (PTUJ)
Medalists
1. NIK JAMŠEK GROBELNIK, PTUJ
2. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
3. ----
KL - Older cadets (male) -57
4017
64
0
CRIBIER TOM (MKB)
544
3
LUKA SMOLIC (PRETORI)
588
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
925
AMIL TUTIC (BIHAC)
409
VITO PERIŠ (GATA)
4019
544
3
LUKA SMOLIC (PRETORI)
588
0
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
4020
925
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
409
0
VITO PERIŠ (GATA)
4022
544
1
LUKA SMOLIC (PRETORI)
925
2
AMIL TUTIC (BIHAC)
Medalists
1. AMIL TUTIC, "ZINO"
2. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
3. VITO PERIŠ, SVETI JURE, Gata
3. DAVID KULAŠ, VELEBIT
KL - Older cadets (male) -63
4021
890
3
IJAD RAMIĆ (BORAC)
914
0
JASKO SKALIĆ (KURTO)
Medalists
1. IJAD RAMIĆ, KBS Borac Jelah
2. JASKO SKALIĆ, KBV Kurto
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -69
4023
791
0
PAULO ROGULJ (MORNAR)
911
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
605
NINO LUKEŽIĆ (MEGA.C.)
4024
649
2
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
117
1
TOMAZ MOCNIK (SANDE T)
337
ALEKSANDAR ŽOGLEV (ŠK)
4025
911
0
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
605
0
NINO LUKEŽIĆ (MEGA.C.)
4026
649
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
337
0
ALEKSANDAR ŽOGLEV (ŠK)
4028
911
1
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
649
2
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
3. ALEKSANDAR ŽOGLEV, ŠKORPION
3. NINO LUKEŽIĆ, MEGA CENTAR
KL - Older cadets (male) +69
4027
493
3
LUKA UGLEŠIC (UNIRENT)
222
0
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
4029
752
2
MATIJA PUŠELJIĆ (EXCALIB)
572
1
ANTE KAPOVIĆ (DALMATI)
4030
711
3
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
281
0
MIHAEL KAJIC (LEONGYM)
4031
563
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
929
3
ARNEL BULIC (BIHAC)
4032
493
0
LUKA UGLEŠIC (UNIRENT)
752
0
MATIJA PUŠELJIĆ (EXCALIB)
4033
711
1
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
929
2
ARNEL BULIC (BIHAC)
4035
493
2
LUKA UGLEŠIC (UNIRENT)
929
1
ARNEL BULIC (BIHAC)
Medalists
1. LUKA UGLEŠIC, UNI RENT
2. ARNEL BULIC, "ZINO"
3. MATIJA PUŠELJIĆ, EXCALIBUR
3. FRAN ČANDRLIĆ, DRAGA