Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
22. Croatia Open 2018. - 1.Memorijal Davor Jović
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
ADRIA GYM
ALFA TEAM
ARMUS
atus-gratkorn
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CBS"Tešanj"Tešanj
CROATIA
DALMATINO
Debreczeni Team
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
Eagles SCM
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV Ormož
Kick4fun
KING
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
Montauban Kick Boxing
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
VRSAR
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Girls beginners -32
PF - Girls beginners +32
PF - Girls -32
PF - Girls +32
PF - Y. cadets beginners (female) -37
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) -47
PF - Younger cadets (female) -37
3010
461
2
ELENA ČVEK (BTI)
300
1
DORIS ŠULEK (PTUJ)
426
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
161
VITA JUGOVIĆ (SUŠAK)
736
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
3012
151
6
ZOA VIVODA (SUŠAK)
616
3
PETRÓ LILI (DBRCZTM)
363
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
956
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
67
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
3013
461
4
ELENA ČVEK (BTI)
426
7
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
3014
161
3
VITA JUGOVIĆ (SUŠAK)
736
4
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
3015
151
4
ZOA VIVODA (SUŠAK)
363
1
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
3016
956
0
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
67
6
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
3017
426
3
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
736
2
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
3018
151
4
ZOA VIVODA (SUŠAK)
67
5
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
3020
426
4
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
67
3
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
Osvajači medalja
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
3. MIA VRANJEŠ, MAWASHI
3. ZOA VIVODA, SUŠAK