Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
22. Croatia Open 2018. - 1.Memorijal Davor Jović
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
ADRIA GYM
ALFA TEAM
ARMUS
atus-gratkorn
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CBS"Tešanj"Tešanj
CROATIA
DALMATINO
Debreczeni Team
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
Eagles SCM
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV Ormož
Kick4fun
KING
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
Montauban Kick Boxing
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
VRSAR
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (female) -50
PF - Older cadets (female) -55
PF - Older cadets (female) +65
PF - Juniors (male) -63
PF - Juniors (male) -69
PF - Juniors (female) -50
PF - Seniors (male) -63
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (female) -50
LC - Older cadets (female) -55
LC - Juniors (male) -63
PF - Younger cadets (male) +47
3068
854
11
DINO IVAS (HBD)
664
1
SZÁK PÉTER (DBRCZTM)
519
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
2
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
342
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
413
ALEK KUŠAR (PLANET)
746
LEON NOLA (MAWASHI)
428
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
843
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
3070
550
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
811
0
MÁTÉ ERDÉLYI (DBRCZTM)
729
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
463
LEONARDO ČVEK (BTI)
950
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
358
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
751
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
425
MATKO PREBEG (KUTINA)
924
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
3071
854
8
DINO IVAS (HBD)
519
4
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
3072
2
7
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
342
9
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
3073
413
11
ALEK KUŠAR (PLANET)
746
5
LEON NOLA (MAWASHI)
3074
428
0
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
843
6
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
3075
550
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
729
0
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
3076
463
6
LEONARDO ČVEK (BTI)
950
0
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
3077
358
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
751
0
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
3078
425
12
MATKO PREBEG (KUTINA)
924
5
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
3079
854
9
DINO IVAS (HBD)
342
6
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
3080
413
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
843
8
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
3081
550
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
463
1
LEONARDO ČVEK (BTI)
3082
358
9
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
425
8
MATKO PREBEG (KUTINA)
3083
854
0
DINO IVAS (HBD)
843
6
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
3084
550
13
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
358
4
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
3087
843
0
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
550
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
3. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
3. DINO IVAS, HBD