Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
22. Croatia Open 2018. - 1.Memorijal Davor Jović
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
ADRIA GYM
ALFA TEAM
ARMUS
atus-gratkorn
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CBS"Tešanj"Tešanj
CROATIA
DALMATINO
Debreczeni Team
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
Eagles SCM
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV Ormož
Kick4fun
KING
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
Montauban Kick Boxing
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
VRSAR
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Girls beginners -28
PF - Girls -28
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (female) -42
LC - O. cadets beginners (male) +69
LC - Older cadets (male) -47
LC - Juniors (male) -57
PF - Girls beginners -28
1027
70
4
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
390
0
ERIN ARMAN (ZEUS)
637
JÁZMIN FÖRDŐS (DBRCZTM)
954
LANA PERIŠIĆ (BIHAĆ)
828
NOLA PALADA (HBD)
1029
70
7
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
637
6
JÁZMIN FÖRDŐS (DBRCZTM)
1028
954
0
LANA PERIŠIĆ (BIHAĆ)
828
0
NOLA PALADA (HBD)
1031
70
13
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
828
3
NOLA PALADA (HBD)
Medalists
1. ADNA RAMAKIC, KBS Pokoj
2. NOLA PALADA, HBD
3. JÁZMIN FÖRDŐS, Debreczeni Team
3. LANA PERIŠIĆ, KBC "Bihać"
PF - Girls -28
1071
553
6
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
641
0
JÁZMIN FÖRDŐS (DBRCZTM)
1072
628
3
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
66
8
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
1074
553
6
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
66
2
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
Medalists
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ADNA RAMAKIC, KBS Pokoj
3. JÁZMIN FÖRDŐS, Debreczeni Team
3. PAULA JAKOVAC, FRANKOPAN
PF - Younger cadets (female) -37
3010
461
2
ELENA ČVEK (BTI)
300
1
DORIS ŠULEK (PTUJ)
426
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
161
VITA JUGOVIĆ (SUŠAK)
736
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
3012
151
6
ZOA VIVODA (SUŠAK)
616
3
PETRÓ LILI (DBRCZTM)
363
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
956
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
67
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
3013
461
4
ELENA ČVEK (BTI)
426
7
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
3014
161
3
VITA JUGOVIĆ (SUŠAK)
736
4
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
3015
151
4
ZOA VIVODA (SUŠAK)
363
1
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
3016
956
0
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
67
6
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
3017
426
3
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
736
2
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
3018
151
4
ZOA VIVODA (SUŠAK)
67
5
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
3020
426
4
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
67
3
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
Medalists
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
3. MIA VRANJEŠ, MAWASHI
3. ZOA VIVODA, SUŠAK
PF - Older cadets (male) -47
2044
691
0
PATRIK LIJAK (MARJAN)
81
0
EMRAH CEHAJIC (POKOJ)
561
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2045
747
7
LEON NOLA (MAWASHI)
580
4
NIK JAMŠEK GROBELNIK (PTUJ)
607
LEON RAŠTEGORAC (MEGA.C.)
2046
691
7
PATRIK LIJAK (MARJAN)
561
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2047
747
6
LEON NOLA (MAWASHI)
607
0
LEON RAŠTEGORAC (MEGA.C.)
2049
691
7
PATRIK LIJAK (MARJAN)
747
12
LEON NOLA (MAWASHI)
Medalists
1. LEON NOLA, MAWASHI
2. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. LEON RAŠTEGORAC, MEGA CENTAR
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Older cadets (female) -42
2066
68
12
LEJLA ABDIJANOVIC (POKOJ)
157
13
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
2067
349
0
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
972
6
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
2068
538
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
624
1
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
516
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
2069
157
0
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
972
0
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
2070
624
3
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
516
5
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
2073
972
6
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
516
0
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. LESZKÓ KITTI, Debreczeni Team
2. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. ANA JOVIĆ, SUŠAK
3. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
LC - O. cadets beginners (male) +69
4005
692
0
MIRNES ČAVKIĆ (KURTO)
865
3
DINO BARIĆ (HBD)
4007
932
0
BOŽE ĐUKIĆ (LOTUS)
288
3
JURE MATIŠ (KBKPKMS)
4008
69
0
ANIS ALIBABIC (POKOJ)
864
3
DANIJEL JURAS (HBD)
927
DAVID KERŠEVANIĆ (ADRIAGM)
4009
865
3
DINO BARIĆ (HBD)
288
0
JURE MATIŠ (KBKPKMS)
4010
864
3
DANIJEL JURAS (HBD)
927
0
DAVID KERŠEVANIĆ (ADRIAGM)
4013
865
2
DINO BARIĆ (HBD)
864
1
DANIJEL JURAS (HBD)
Medalists
1. DINO BARIĆ, HBD
2. DANIJEL JURAS, HBD
3. JURE MATIŠ, KBK Power kick Murska Sobota
3. DAVID KERŠEVANIĆ, ADRIA GYM
LC - Older cadets (male) -47
6013
194
0
INES DELALIC (POKOJ)
581
0
NIK JAMŠEK GROBELNIK (PTUJ)
Medalists
1. NIK JAMŠEK GROBELNIK, PTUJ
2. INES DELALIC, KBS Pokoj
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -57
6066
339
3
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
760
0
HAMZA HAMZIC (POKOJ)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. HAMZA HAMZIC, KBS Pokoj
3. ----
3. ----