Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
22. Croatia Open 2018. - 1.Memorijal Davor Jović
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
ADRIA GYM
ALFA TEAM
ARMUS
atus-gratkorn
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CBS"Tešanj"Tešanj
CROATIA
DALMATINO
Debreczeni Team
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
Eagles SCM
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV Ormož
Kick4fun
KING
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
Montauban Kick Boxing
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
VRSAR
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Older cadets (female) -60
PF - Seniors (male) -69
PF - Seniors (male) -74
PF - Seniors (female) -65
PF - Seniors (female) -70
KL - Older cadets (female) -60
PF - Older cadets (female) -60
1084
266
2
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
374
11
NURHANA FAZLIC (NURHANA)
764
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
592
MARTA BARTULOVIĆ (VELEBIT)
678
DORIS SKORIN (MARJAN)
466
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
359
LARA RADOČAJ (TGRSL)
761
IVANA BRSTILO (MAWASHI)
104
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
1086
374
9
NURHANA FAZLIC (NURHANA)
764
5
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
1087
592
7
MARTA BARTULOVIĆ (VELEBIT)
678
10
DORIS SKORIN (MARJAN)
1088
466
6
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
359
7
LARA RADOČAJ (TGRSL)
1089
761
3
IVANA BRSTILO (MAWASHI)
104
9
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
1090
374
8
NURHANA FAZLIC (NURHANA)
678
3
DORIS SKORIN (MARJAN)
1091
359
13
LARA RADOČAJ (TGRSL)
104
5
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
1092
374
7
NURHANA FAZLIC (NURHANA)
359
9
LARA RADOČAJ (TGRSL)
Medalists
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. NURHANA FAZLIC, atus-gratkorn
3. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
3. DORIS SKORIN, MARJAN 1975